Meniu

Huawei P Smart (2019) + TV planas „TV + Filmai“

Huawei P Smart (2019) + TV planas „TV + Filmai“

+TV planas
Akcija
1 / 2

Huawei P Smart (2019) + TV planas „TV + Filmai“

Pirkite „Huawei P Smart (2019)“ internetu, o pateikus užsakymą iki 15val. pristatysime per 1 - 3 darbo dienas. Pristatymas visoje Lietuvoje - nemokamas.

Vidinė atmintis

SpalvaAurora

PVM

 • Išsimokėtinai

  10,49 €/ mėn.

  14,34 €/ mėn.

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 5,25 €

mėn.

Visos pasiūlymo sąlygos apačioje skiltye "Pasiūlymo sąlygos".

 

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Išvaizdus. Mėlynos spalvos varianto nugarėlė dvispalvė
 • Erdvus 6,21" ekranas, kuris sudaro beveik visą išmaniojo priekį
 • Talpi ir gerai laikanti 3400 mAh baterija
 • Funkcionali ir gerai fotografuojanti pagrindinė dviguba kamera
Trūkumai
 • Tepi nugarėlė. Ant jos greitai kaupiasi pirštų atspaudai
 • Krauti skirta ne „USB Type-C“, o mikroUSB jungtis
huawei psmart

Itin erdvus ekranas, kuris telpa delne

„Huawei P Smart (2019)“ turi itin erdvų ekraną, kuris sudaro vos ne visą išmaniojo priekį, o kraštelių aplink jį beveik nėra. Todėl telefone, kurį patogu laikyti delne, gamintojas sugebėjo sutalpinti net 6,21 colių įstrižainės ekraną. Be to, ekranas aukštos, net „Full HD+“, raiškos, taigi visi vaizdai ekrane atrodo itin detaliai.

Išvaizdus ir patogus

„Huawei P Smart (2019)“ yra ypač išvaizdus išmanusis. Jo korpusas vientisas, o panaudota medžiaga primena keramiką. Todėl jis maloniai blizga bei patogiau priglunda prie delno. O ypač išvaizdžiai atrodo mėlynos spalvos variantas, kuris turi dvispalvę nugarėlę. Priklausomai nuo žiūrėjimo kampo ir apšvietimo sąlygų, ji atrodo vis kitaip.
huawei psmart
HuaweiPSmart2019

Atrakinkite savo išmanųjį vos pažvelgę į jį

Piršto atspaudų jutiklį rasite patogioje nugarėlės vietoje, kur įprastai laikant išmanųjį kaip tik atsiduria Jūsų pirštas. Šis atrakinimo būdas ypač gerai apsaugo telefone esančius duomenis. Arba norėdami atrakinti telefoną galite pasitelkti paprastesnį būdą – veido atpažinimo funkciją. Tada tereiks pasižiūrėti į išmanųjį, ir jis atsirakins.

Dviguba kamera su dirbtiniu intelektu

Pažangi pagrindinės kameros diafragma F1.8 užtikrina, kad galėsite sklandžiai fotografuoti prastesnio apšvietimo sąlygomis. Be to, ji dviguba, todėl gali tiksliai nustatyti atstumus iki fotografuojamų objektų bei įamžinti meniškas nuotraukas su išplaukusiu fonu. O smagiausia, kad kameros sklandesnį veikimą užtikrina dirbtinis intelektas, kuris gali atpažinti iki 22 fotografuojamų objektų bei iki 500 sąlygų, kuriomis fotografuojate, ir pagal tai gali parinkti tinkamiausius kameros nustatymus bei paryškinti reikiamas spalvas.
HuaweiPSmart2019
HuaweiPSmart2019

Pritaikytas kiekvienos dienos poreikiams. Net ir pramogoms

Įdiegtas procesorius „Kirin 710“ ir 3 GB darbinės atminties garantuoja, kad išmanusis sklandžiai susidoros su visomis užduotimis. Be to, šiame įrenginyje įdiegto procesoriaus dalis, atsakinga už grafikos apdorojimą, yra gerokai patobulinta, todėl su „Huawei P Smart (2019)“ galėsite sėkmingai mėgautis ir daugybe įtraukiančių žaidimų.

Talpesnė ir greičiau kraunama baterija

„Huawei P Smart (2019)“ turi 3400 mAh talpos bateriją, kurios resursų turėtų užtekti net ir aktyviausiai dienai. Pavyzdžiui, gamintojo teigimu, vienu įkrovimu nepertraukiamai galėsite kalbėtis net iki 25 valandų. Lyginant su ankstesnės kartos modeliu, šio išmaniojo baterija kraunama net 22 % greičiau. Todėl laikas, kol vėl baterija taps pilna, neprailgs.
HuaweiPSmart2019
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: