Džiugi žinia!

Visi BITĖS salonai jau veikia pilnu pajėgumu. Kviečiame saugiai ir lengvai apsipirkti, gauti reikalingas paslaugas ir pasinaudoti specialiais pasiūlymais!

Salonų darbo laikas

 
image-2

Paslaugų naudojimas

Paslaugas patogiai ir lengvai valdykite savitarnoje „Mano BITĖ“: internetu mano.bite.lt arba per mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“. Savitarnoje galite valdyti ir savo sąskaitas.

Į savitarną
image-2

Apsipirkite, kaip jums patogu

Visas BITĖS paslaugas ir parduodamas prekes – telefonus, kompiuterius, kitus išmaniuosius įrenginius ar priedus – galite patogiai www.bite.lt, salonuose ar telefonu nr. 1501.

Daugiau
image-2

Klientų aptarnavimas

Paslaugas ir sąskaitas galite valdyti savitarnoje „Mano BITĖ“: internetu mano.bite.lt arba per mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“. Prireikus pasitarti bei į visus klausimus, susijusius su BITĖS paslaugomis ir parduodamomis prekėmis, atsakysime internetu www.bite.lt , salonuose ar telefonu: 1501 (nemokamai BITĖS ryšio paslaugų klientams), +370 699 23 230 (kitų operatorių klientams arba skambinant iš užsienio).

Daugiau
image-2

Dažniausiai užduodami klausimai

Čia rasite informaciją apie karantino metu pasikeitusius procesus.

Pagalbos skiltis
image-2

Klientų aptarnavimas

Į visas užklausas atsakys Jūsų BITĖS vadybininkas. Norėdami pasitarti nedarbo metu, kreipkitės į Klientų aptarnavimo centrą: 1501 (nemokamai BITĖS ryšio paslaugų klientams), +370 699 23 230 (kitų operatorių klientams ar skambinant iš užsienio).

Kontaktai
image-2

Sąskaitų ir paslaugų valdymas

Sąskaitas ir paslaugas lengvai valdykite savitarnoje „Mano BITĖ“: internetu mano.bite.lt arba per mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“.

Į savitarną
image-2

Verslo pasiūlymai

Verslo pasiūlymų linija: +370 689 00000.

Skambinti
 
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: