Meniu

SVARBI INFORMACIJA

Reaguodami į LR Vyriausybės priimtus sprendimus, nuo 2020 m. gruodžio 16 d. iki 2021 m. sausio 31 d. imtinai BITĖS salonuose aptarnausime tik klientus, norinčius užsakyti mobiliojo parašo ar SIM kortelės keitimo paslaugą. Visus išmaniuosius įrenginius bei kitas paslaugas galite patogiai ir saugiai įsigyti internetu arba telefonu. Užtikriname, kad dėsime visas pastangas, jog visos mūsų paslaugos veiktų įprastai.

image-2

Paslaugų naudojimas

Paslaugas patogiai ir lengvai valdykite savitarnoje „Mano BITĖ“: internetu mano.bite.lt arba per mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“. Savitarnoje galite valdyti ir savo sąskaitas.

Į savitarną
image-2

Pirkiniai internetu

Visas BITĖS paslaugas ir parduodamas prekes – telefonus, kompiuterius, kitus išmaniuosius įrenginius ar priedus – galite patogiai įsigyti www.bite.lt arba telefonu nr. 1501. 

Daugiau
image-2

Klientų aptarnavimas

Paslaugas ir sąskaitas galite valdyti savitarnoje „Mano BITĖ“: internetu mano.bite.lt arba per mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“. Prireikus pasitarti bei į visus klausimus, susijusius su BITĖS paslaugomis ir parduodamomis prekėmis, atsakysime internetu www.bite.lt bei telefonu: 1501 (nemokamai BITĖS ryšio paslaugų klientams), +370 699 23 230 (kitų operatorių klientams arba skambinant iš užsienio).

Daugiau
image-2

Dažniausiai užduodami klausimai

Čia rasite informaciją apie karantino metu pasikeitusius procesus.

Pagalbos skiltis
image-2

Klientų aptarnavimas

Į visas užklausas atsakys Jūsų BITĖS vadybininkas. Norėdami pasitarti nedarbo metu, kreipkitės į Klientų aptarnavimo centrą: 1501 (nemokamai BITĖS ryšio paslaugų klientams), +370 699 23 230 (kitų operatorių klientams ar skambinant iš užsienio).

Kontaktai
image-2

Sąskaitų ir paslaugų valdymas

Sąskaitas ir paslaugas lengvai valdykite savitarnoje „Mano BITĖ“: internetu mano.bite.lt arba per mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“.

Į savitarną
image-2

Verslo pasiūlymai

Verslo pasiūlymų linija: +370 689 00000.

Skambinti
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: