Meniu

Mieli Klientai,

Rūpindamiesi Jūsų ir BITĖS darbuotojų saugumu bei reaguodami į LR Vyriausybės priimtus sprendimus, nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. balandžio 13 d. imtinai stabdome BITĖS salonų darbą.
Užtikriname, kad dėsime visas pastangas, jog visos mūsų paslaugos veiktų įprastai.

image-2

Paslaugų naudojimas

Paslaugas patogiai ir lengvai valdykite savitarnoje „Mano BITĖ“: internetu mano.bite.lt arba per mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“. Savitarnoje galite valdyti ir savo sąskaitas.

Į savitarną
image-2

Pirkiniai internetu

Visas BITĖS paslaugas ir parduodamas prekes – telefonus, kompiuterius, kitus išmaniuosius įrenginius ar priedus – galite patogiai įsigyti www.bite.lt arba telefonu 1501. Pirkinius pristatysime NEMOKAMAI ir GREITAI – užsisakę iki 15 val., gausite jau kitą darbo dieną.

Daugiau
image-2

Klientų aptarnavimas

Paslaugas ir sąskaitas galite valdyti savitarnoje „Mano BITĖ“: internetu mano.bite.lt arba per mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš „Google Play“ arba „App Store“. Prireikus pasitarti bei į visus klausimus, susijusius su BITĖS paslaugomis ir parduodamomis prekėmis, atsakysime internetu www.bite.lt bei telefonu: 1501 (nemokamai BITĖS ryšio paslaugų klientams), +370 699 23 230 (kitų operatorių klientams arba skambinant iš užsienio).

Daugiau
image-2

Dažniausiai užduodami klausimai

Čia rasite informaciją apie karantino metu pasikeitusius procesus.

Pagalbos skiltis
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: