Arlo Pro Smarthub bazinė stotelė

Arlo Pro Smarthub bazinė stotelė

 • Arlo Pro Smarthub bazinė stotelė
1 / 2

Arlo Pro Smarthub bazinė stotelė

BITĖS žaidimas | BITĖ

BITĖS žaidimas

Be pralaimėjimo! Dalyvaukite žaidime, trinkite bilietą ir laimėkite papildomą nuolaidą čia.

Namų internetas už pusę kainos!

Jau dabar pasinaudokite puikia galimybe, ir kartu su pasirinktu įrenginiu, įsigykite namų interneto 100 GB planą perpus pigiau! Daugiau informacijos ieškokite čia.

Apžvalga
Palyginti
„Arlo Pro Smarthub“ bazinė stotelė padės valdyti visus ARLO įrenginius patogiau. Įsigykite internetu BITĖJE ir pristatysime nemokamai. 

PVM

 • Išsimokėtinai

  2,00 €/ mėn.

  3,58 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  72,00 €

  129,00 €

mėn.
Sudarant 24 mėn. sutartį su BITĖS mobilaus interneto planu privatiems ar verslo klientams.

BITĖS Profo apžvalga

Namų saugumas ir jūsų patogumas – viskas vienoje vietoje su ARLO. Jei naudojatės daugiau nei viena išmania šio gamintojo kamera, su „ARLO Pro Smart Hub“ bazine stotele kontroliuokite jas visas vienoje vietoje. Šis sprendimas leidžia sujungti ARLO, ARLO Pro, ARLO Pro 2, ARLO Pro 3, ARLO Ultra ir ARLO Essential kameras į vieną tinklą. Ši išmani stotelė padės prijungti visas kameras prie namų tinklo ir patogiau stebėti jų aplinką išmaniuosiuse įrenginiuose. Be to, kiekvieną akimirką tiksliai žinosite kamerų baterijos būklę ir galėsite laiku jas įkrauti. „ARLO Pro Smart Hub“ užtikrins, kad net ir toliau įrengtas kameras pasieks būtinas interneto ryšys, todėl saugumas pasieks ir atokiausius namų kampelius.
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: