Arlo kameros saulės baterija

Arlo kameros saulės baterija

 • Arlo kameros saulės baterija
 • Arlo kameros saulės baterija
 • Arlo kameros saulės baterija
 • Arlo kameros saulės baterija
1 / 2

Arlo kameros saulės baterija

AKCIJA

*Išsiuntimas tą pačią dieną

Tik pažymėtoms prekėms, įsigijus darbo dieną iki 13:00

Apžvalga
Palyginti
Su saulės baterija galėsite beveik pamiršti baterijos krovimus. Užsisakykite bateriją internetu BITĖJE ir pristatysime greitai bei nemokamai.

PVM

 • Mokant iš karto

  119,00 €

 • Nemokamas pristatymas nuo 50€ | BITĖ

  Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė įmoka | BITĖ

  Pradinė
  įmoka
Prijunkite savo „Arlo Pro“, „Arlo Pro 2“ ar „Arlo Go“ kamerą prie šios saulės baterijos ir galėsite beveik pamiršti baterijos krovimus. „Arlo“ saulės baterijai pakanka vos kelių saulėtų valandų per dieną, kad kamera būtų nuolat įkrauta. Reguliuojamu laikikliu nukreipsite bateriją labiausiai saulėta kryptimi.

Tiesa, „Arlo“ kameros saulės baterija veikia tik pliusinėje temperatūroje.

Ką reikia žinoti apie „Arlo“ kameros saulės bateriją, kad ji veiktų tinkamai?
 
Jei prijungę saulės bateriją prie savo kameros „Arlo“ programėlėje matote baterijos su šauktuku ikonėlę, kamera nepripažįsta jos kaip pakankamo energijos šaltinio. Atminkite – saulės baterija negali pilnai įkrauti kameros ir yra skirta tik palaikyti esamą jos įkrovą, o kad ji veiktų tinkamai, būtinos ir tinkamos aplinkos sąlygos. Todėl būtinai atsižvelkite į šiuos septynis patarimus:
 
1. Jei „Arlo“ kamera nepripažįsta saulės baterijos kaip energijos šaltinio, pabandykite atjungti saulės baterijos kabelį ir prijungti jį vėl. Kad ištrauktumėte laidą, spustelėkite antgalio šone esančius mygtukus. Tinkamai įstačius krovimo laidą iš naujo, turi girdėtis užsifikavimo trakštelėjimas.
2. Įsitikinkite, kad saulės baterija nukreipta į saulę ir vaizdo neužstoja medžiai, pastatai ar kiti objektai. Jos nereikėtų įrengti šešėlyje – pasirinkite į pietus atgręžtą vietą ir bateriją nukreipkite saulės link. Nepamirškite, kad ant baterijos ilgainiui kaupiasi dulkės ir kiti nešvarumai, sumažinantys įrenginio efektyvumą, todėl patariama ją nuvalyti bent kartą per kelis mėnesius.
3. Saugumo sumetimais, „Arlo“ kamerai skirta saulės baterija veikia tik teigiamoje temperatūroje, todėl nenaudokite jos šaltyje.
4. Įsitikinkite, kad į kraunamą „Arlo“ kamerą yra įdėta jos baterija. Saulės baterija krauna akumuliatorių, tačiau negali kameros energija aprūpinti tiesiogiai.
5. Prieš prijungdami saulės bateriją, pilnai įkraukite „Arlo“ kameros bateriją įprastu būdu. Saulės elementas skirtas tik palaikyti baterijos įkrovą, tačiau pilnai įkrauti akumuliatoriaus negali.
6. Jei saulės baterija nepakankamai įkrauna jūsų „Arlo“ kamerą, dienai ar dviem sumažinkite kameros veikimo trukmę ir stebėkite akumuliatoriaus lygį. Intensyvus kameros naudojimas gali energiją naudoti greičiau, nei saulės baterija įkrauna akumuliatorių – ypač prastesnio saulės apšvietimo sąlygomis.
7. Jei atsižvelgus į šias pastabas saulės baterija ir toliau neveikia, kreipkitės į artimiausią „Bitės Profą“ .
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: