Neribotų GB taisyklės SIL-Karaliaus Mindaugo taurės transliacijai

Pasiūlymas galioja BITĖS klientams su bet kuriuo BITĖS pokalbių planu, kuriam taikomas mėnesio mokestis ir gali būti įjungta „Išlaidų kontrolės“ paslauga. Naršyti 4G tinkle reikalingas 4G įrenginys ir 4G SIM kortelė. Nemokamas naršymas galioja tik Lietuvos teritorijoje. Keliaujant ES / EEE šalyse SIL-Karaliaus Mindaugo taurės transliacijai šioje svetainėje stebėti išnaudojami duomenys apmokestinami dabar galiojančiais tarptinklinio ryšio tarifais tol, kol nepažeisti ES leidžiami duomenų kiekio limitai ir/ar kiti apribojimai. Jei galioja paslauga „Internetas Europoje“, išnaudoti megabaitai keliaujant ES / EEE šalyse nebus apmokestinti tol, kol nepažeisti ES leidžiami duomenų kiekio limitai ir/ar kiti apribojimai. Apie ES nustatytus duomenų kiekio limitus ir kitus apribojimus naudojantis paslaugomis ES / EEE šalyse skaitykite čia.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.