Jau BITĖJE

Pirkti
Pasirinkite spalvą:
Išsimokėtinai per 24 mėn.
Mokant iš karto

Pagalvota net apie mažiau pastebimas detales

Kuriant „Samsung Galaxy S9“ ir „S9+“ dėmesys skirtas kiekvienai detalei, todėl gamintojui pavyko sukurti ne tik išvaizdžius, bet ir patogius bei ypač funkcionalius įrenginius.

Išmaniųjų rėmeliai pagaminti iš tvirto aliuminio lydinio, o visas priekis ir nugarėlės – iš stiklo. Tokios nugarėlės ne tik suteikė įrenginiams papildomo žavesio, bet leido gamintojui įdiegti ir belaidžio krovimo funkciją. O smagiausia, kad šie išmanieji yra atsparūs vandeniui ir dulkėms, tačiau dėl to nepaaukota nė viena jungtis ar įrenginių patogumas.

Įvertinkite erdvius ekranus

„Samsung Galaxy S9“ ir „S9+“ turi įspūdingą ekraną „Infinity Display“, kuris sudaro beveik visą išmaniųjų priekį. Todėl delne patogiai gulinčiuose korpusuose telpa daug erdvesni ekranai.

Dėl ekranų kraštinių santykio 18,5:9, vaizdo juose tilps dar daugiau. Be to, šių išmaniųjų ekranai yra vieni iš ryškiausių ir kontrastingiausių tarp visų rinkoje esančių išmaniųjų.

Pasinerkite į nuostabų
garsų pasaulį

„Samsung Galaxy S9"ir „S9+" yra vieni iš nedaugelio flagmanų, kurie turi standartinę ausinių jungtį, o per laidines ausines perteikia aukštos kokybės garsą. Bet tai dar ne viskas.

Šie išmanieji turi galingus stereogarsiakalbius „AKG", o įdiegta sistema „Dolby Atmos" užtikrina sodrų ir išraiškingą erdvinį garsą. Todėl žiūrėdami vaizdo įrašus pasijusite lyg kino teatre.

Išmanieji, kurie akimirksniu
Jus atpažįsta

„Samsung Galaxy S9“ ir „S9+“ turi net 3 biometrinius būdus, leidžiančius Jums apsaugoti juose esančią asmeninę informaciją. Ir visi jie, palyginti su buvusiais ankstesnės kartos modeliuose, yra patobulinti.

Piršto atspaudų jutiklis dabar patogesnėje ir lengviau apčiuopiamoje vietoje. O jeigu reikės pagalbos veido atpažinimo funkcijai, ji pasitelks akies rainelės nuskaitymą – ir atvirkščiai.

Taip šie išmanieji galės Jus atpažinti dar greičiau bei tiksliau. Be to, šie įrenginių atrakinimo būdai veiks sklandžiai ir prastame apšvietime.

  • Rainelė
  • Veidas
  • Piršto atspaudas
  • Atrakinimo šablonas
  • Slaptažodis
  • PIN kodas

Pažangios kameros
stebina ir prisitaiko

Šių įrenginių pagrindinės kameros yra pirmosios išmaniųjų kameros pasaulyje, turinčios besikeičiančią diafragmą. Jeigu fotografuosite gerame apšvietime, pavyzdžiui, lauke, automatiškai įsijungs F2.4 diafragma, todėl nuotraukose spalvos bus perteiktos ypač ryškiai.

O fotografuojant prasto apšvietimo sąlygomis įsijungs itin mažai šviesos reikalaujanti F1.5 diafragma, kuri leis sklandžiai fotografuoti net visiškoje prieblandoje. Be to, „Samsung Galaxy S9+“ turi dvigubą 12 Mpix pagrindinę kamerą, todėl gali ypač tiksliai nustatyti atstumus iki objektų. Tai Jums leis įamžinti nepriekaištingos kokybės portretus, kuriuose išryškės veidas, o fonas bus švelniai sulietas.

Kameros, kurios
stabdo laiką

„Samsung Galaxy S9“ ir „S9+“ maloniai stebins mėgstančius filmuoti. Šie išmanieji gali filmuoti itin sulėtintai, net 960 kadrų per sekundę greičiu. Tokiuose įrašuose atsiskleis plika akimi nepastebimų akimirkų grožis. Mėgstate dalintis įdomiais vaizdo įrašais su draugais?

Puiku! Greitai ir be didelių pastangų galėsite sustiprinti norimą nuotaiką parinkdami muzikinį garso takelį ar vaizdo įrašą išsaugodami kaip judantį GIF formato paveikslėlį.

Kameros, kurios padeda atrasti pasaulį iš naujo

„Samsung Galaxy S9“ ir „S9+“ turi patobulintą virtualų asistentą „Bixby“, kuris turi dar daugiau funkcijų ir galimybių. Pavyzdžiui, nuo šiol dar lengviau galėsite nepažįstamame mieste surasti vietą, kur skaniai pavalgyti. Arba galėsite su šiuo asistentu išsiversti Jums nežinomos kalbos tekstą. Tereikia pažvelgti į tokį tekstą per kamerą ir ekrane pamatysite vertimą. Su „Samsung Galaxy S9“ ir „S9+“ pažinkite supantį pasaulį dar paprasčiau ir patogiau.

Vieta

Vaizdas

Apsipirkimas

Vynas

Maistas

Kameros, kurios Jus paverčia „emoji“

Skamba neįtikėtinai, bet šie išmanieji gali Jus paversti papildytos realybės personažais! Ir šie personažai galės kalbėti Jūsų balsu ar atkartoti Jūsų veido išraiškas bei emocijas. O svarbiausia, jais galite pasidalinti vietoj įprastų šypsenėlių. Taigi tokiais jaustukais galėsite ypač tiksliai perteikti visas savo emocijas, net tas, kurioms sunku rasti žodžius.

Įrenginio parametrai

Operacinė sistema
„Android 8.0 (Oreo)“
Vidinė atmintis
64 GB
Atminties kortelė
MikroSD, iki 256 GB
SIM tipas
nanoSIM (palaiko 2 SIM korteles)
Atsparumas vandeniui
IP68 sertifikatas
Procesorius
Exynos 9810“
Darbinė atmintis (RAM)
4 GB
Ekranas
5,8“„Infinity Display“ ekranas, „Super Amoled“ technologijos, 1440 x 2960 taškų
Saugumo sprendimai
Piršto atspaudų jutiklis, akies rainelės skeneris
Pagrindinė kamera
12 Mpix
Priekinė kamera
8 Mpix
USB jungtis
„USB Type-C“
Baterija
3000 mAh (Greitas krovimas, kraunama ir belaidžiu būdu)
Operacinė sistema
„Android 8.0 (Oreo)“
Vidinė atmintis
64 GB
Atminties kortelė
MikroSD, iki 256 GB
SIM tipas
nanoSIM (palaiko 2 SIM korteles)
Atsparumas vandeniui
IP68 sertifikatas
Procesorius
Exynos 9810“
Darbinė atmintis (RAM)
6 GB
Ekranas
6,2“„Infinity Display“ ekranas, „Super Amoled“ technologijos, 1440 x 2960 taškų
Saugumo sprendimai
Piršto atspaudų jutiklis, akies rainelės skeneris
Pagrindinė kamera
12 Mpix (dviguba)
Priekinė kamera
8 Mpix
USB jungtis
„USB Type-C“
Baterija
3500 mAh (Greitas krovimas, kraunama ir belaidžiu būdu)
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.