TOP 5 populiariausi 2022-ųjų rudens išmanieji telefonai

„Bitės Profai“ akylai stebi technologijų rinką ir nuolat sudaro geriausių įrenginių sąrašus tam, kad išsirinkti labiausiai tinkantį jums, būtų lengviau. Šįkart jie pristato 2022-ųjų rudens populiariausius telefonus. Šie išmanieji – patys geriausi pagal tam tikrus kriterijus. „Bitės Profai“ pasakoja, kodėl jie vartotojams patiko ir pateko į perkamiausių telefonų viršūnę.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • „Samsung Galaxy A33 5G“ ‒ lengvas valdymas viena ranka
  • „Samsung Galaxy A53 5G“ ‒ sodriai spalvas atvaizduojantis ekranas, kurio atnaujinimo dažnis siekia 120 Hz
  • „Apple iPhone 13“ ‒ vienas kokybiškiausių dviejų kamerų komplektų
  • „Samsung Galaxy A13 5G“ ‒ geriausias kainos ir kokybės santykis
  • „Poco M4 Pro 5G“ ‒ 3,5 mm ausinių jungtį ir papildomos atminties kortelės palaikymas

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kurie išmanieji telefonai yra populiariausi šį rudenį, kviečiame toliau skaityti „Bitės Profų“ straipsnį.

„Šįkart populiariausių telefonų penketas nėra netikėtas ‒ pastebime tendenciją, kad vidutinės klasės įrenginiai vis dar yra vieni iš populiariausių. Vis dėlto sparčiai plečiantis 5G ryšiui vartotojai renkasi būtent jį palaikančius išmaniuosius“, ‒ komentuoja išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Perkamiausių penketas sudarytas pagal „Bitė Lietuva“ išmaniųjų telefonų pardavimų statistiką.

„Samsung Galaxy A33 5G“ – lengvas valdymas viena ranka

„Samsung Galaxy A33 5G“ pasižymi ilgai tarnaujančia baterija, paprasta vartotojo sąsaja ir „Super AMOLED“ technologijos ekranu, kuris puikiai matomas net ir tiesioginėje saulės šviesoje.

„Vienas iš argumentų, kodėl verta rinktis „Samsung Galaxy“ išmanųjį – „One UI“ vartotojo sąsaja, t. y. telefono meniu išvaizda, išdėstymas. Ji sukurta taip, kad telefonu naudotis būtų kuo paprasčiau ir lengviau. Visos naudingos funkcijos išdėliotos taip, kad valdant įrenginį nereikėtų siekti iki pat ekrano kraštų“ ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Jo teigimu, dėl šios priežasties net ir didelį telefoną valdyti viena ranka ‒ įmanoma. Be to, ekraną galima padaryti dar mažesnį. Tam tereikia iš viršaus į apačią pirštu perbraukti ekrano apačią. Taip viena ranka laikydami telefoną pasieksime visus jo kampus.

Svarbu paminėti ir tai, kad „Samsung Galaxy A33 5G“ turi pažangią kamerą, sudarytą iš keturių objektyvų. Vienas iš jų ‒ makro, kuris leidžia kokybiškai iš arti įamžinti gėlių žiedus ar kitus smulkius objektus. Be to, šis telefonas palaiko 5G ryšį.

samsung-galaxy-a33

„Samsung Galaxy A53 5G“ – aukščiausiai klasei būdingos savybės

„Samsung Galaxy A53 5G“ – dar vienas vidutinės klasės telefonas, kuris už patrauklią kainą suteikia kokybišką patirtį. Jis išsiskiria patvarumu, nes nebijo būti panardintas į vandenį 1 metro gylyje 30 minučių. Tai reiškia, kad skambučio nereikia baigti, kai pradeda lyti.

„Vertinant kainos ir kokybės santykį, visi „Galaxy A“ serijos įrenginiai, kurių pavadinimo pirmasis skaičius ‒ 5, yra bene patys geriausi pasirinkimai. Samsung Galaxy A53 5G“ išsiskiria itin sodriai spalvas atvaizduojančiu ekranu, kurio vaizdo atnaujinimo dažnis yra toks pats kaip ir „Samsung“ flagmanuose ‒ net 120 Hz. Ši savybė sudaro įspūdį, kad įrenginys veikia sklandžiau ir greičiau“, – pažymi A. Archangelskis.

Telefono nugarėlėje rasime keturias kameras, o pagrindinis objektyvas pasižymi 64 MP raiška ir optiniu stabilizavimu. Platus šviesą sugeriantis objektyvo jutiklis jums padės įamžinti kadrus geresne kokybe. Be to, įrenginio sujudinimas darys mažesnę įtaką nuotraukų kokybei.

„Galaxy A53“ suteikia daug galimybių už prieinamą kainą. Jame rasime ir puikų ekraną, ir universalias kameras. Be to, jis atsparus vandeniui ir dulkėms. Tai savybės, kurias klientai itin vertina. Šis modelis, kaip jau buvo galima nuspėti iš pavadinimo, palaiko 5G ryšį“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

samsung-a53-pirkti

„Apple iPhone 13“ – kokybė, kuri neturėtų stebinti

„Apple iPhone 13“ telefonas populiariausiųjų sąraše yra nuo pat metų pradžios. Klientai „Apple“ išmaniuosius mėgsta ir, svarbiausia, dažnai yra jiems ištikimi – jei turėjo „iPhone“, tai nusprendę jį pakeisti greičiausiai rinksis to paties gamintojo naujesnės versijos įrenginį.

„Kaip jau įprasta kalbant apie „Apple“ išmaniuosius, „iPhone 13“ ‒ visapusiškai puikus telefonas. Jo dviejų kamerų komplektas šiandien yra vienas kokybiškiausių išmaniųjų rinkoje, o „Super Retina XDR“ ekranas ‒ itin ryškus. Jis atvaizduoja didelį spalvų kontrastą ir yra sukurtas taip, kad puikiai matytųsi net itin šviesioje aplinkoje“, – sako „Bitės Profas“.

Jis priduria, kad „iPhone 13“ taip pat turi IP68 sertifikatą, kuris įrodo, kad išmanusis yra atsparus vandeniui. Lyginant su kitais telefonais, šis įrenginys gali būti panardintas giliau, t. y. net 6 m gylyje.

Ilgai pristatyti „iPhone“ greičiausiai nereikia. „Apple“ įrenginių naudotojai puikiai žino, kad šie telefonai visada būna kokybiški ir pažangūs. Tai patvirtiname ir mes, tad jeigu jums dar niekada neteko išbandyti šių išmaniųjų, dabar drąsiai galite tai padaryti.

iPhone-13-pirktii

„Samsung Galaxy A13 5G“ – geriausias kainos ir kokybės santykis

„Samsung Galaxy A13 5G“ ‒ modernaus dizaino išmanusis, kuris dailiai atrodo ne tik dėl gražių siūlomų spalvų. Ant šio telefono beveik nesikaupia pirštų antspaudai dėl plastikinės nugarėlės. Be to, joje rasime net 3 objektyvų komplektą.

„Nuo panašiai kainuojančių konkurentų išmanųjį skiria kameros galimybės. Visų pirma, pagrindinis 50 MP objektyvas. Telefono baterija itin talpi ‒ siekia net 5000 mAh, ir yra greitai įkraunama universalia USB-C jungtimi. Viskas šiame įrenginyje sukurta taip, kad už prieinamą kainą būtų kuo daugiau naudingų funkcijų“, – aiškina A. Archangelskis.

Šio telefono „One UI“ vartotojo sąsaja, t. y. meniu išvaizda, išdėstymas, atrodo beveik taip pat kaip brangiausiuose „Samsung“ flagmanuose. Tokia sąsaja leidžia ne tik patogiai valdyti įrenginį viena ranka, bet ir išnaudoti daugybę papildomų funkcijų. Iš šio, rudens populiariausių telefonų, sąrašo matome, kad tie, kurie ieško nebrangaus, patikimo ir lengvai valdomo išmaniojo su 5G ryšiu, renkasi „Samsung Galaxy A13 5G“.

Samsung-a13-pirktii

„Poco M4 Pro 5G“ – puikių parametrų rinkinys

„Poco M4 Pro 5G“ išmanusis pasižymi akį traukiančiais parametrais už patrauklią kainą. Pradėkime nuo ekrano, kurio atnaujinimo dažnis siekia 90 Hz. Nesvarbu, ar naršysime internete, ar žaisime žaidimus, vaizdas telefone dėl tokio dažnio bus sklandus.

„Poco M4 Pro 5G“ turi didelę 5000 mAh bateriją, tad išmaniuoju be prijungto kroviklio laido galėsime džiaugtis ilgiau. Be to, ši baterija ne tik didelė, bet ir palaiko greitą 33 W krovimą. Paprastai tariant, šis telefonas nuo 0 iki 100 proc. gali pasikrauti per valandą. Tuo metu telefonai, turintys įprasto greičio krovimą ir tokio dydžio baterijas, kraunasi daugiau nei dvi valandas“, ‒ sako „Bitės Profas“.

Vardinti puikius šio telefono parametrus nesunku, nes jų itin daug. Vis dėlto, naudinga žinoti, kad jis turi 3,5 mm ausinių jungtį, kurios nauji išmanieji dažnai neturi, ir papildomos atminties kortelės palaikymą. Šį telefoną klientai renkasi dėl aukštų parametrų už prieinamą kainą.

Poco-m4-Pro-5g-pirkti

Jei ieškote kitokiems jūsų poreikiams pritaikyto įrenginio, kviečiame peržiūrėti kitus „Bitės Profų“ paruoštus geriausiųjų penketukus:

geriausi-vidutines-klases-telefonai-2


geriausi-flagmanai-2
 
geriausi-telefonai-zaidimams-2

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.