„Bitės Profai“ rekomenduoja: geriausios belaidės ausinės

Šiandien geriausios į ausis įsikišančios belaidės ausinės pasižymi kompaktišku dizainu, kokybišku garsu bei kitomis naudingomis funkcijomis. Kone visi išmaniųjų įrenginių gamintojai siūlo tokias ausines, todėl išsirinkti naujas gali būti rimtas uždavinys. „Bitės Profai“ apžvelgė visas ir išskyrė penkis geriausius modelius tam, kad išsirinkti belaides, labiausiai atitinkančias poreikius, būtų lengviau.
 
Taupydami Jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau: 
  • Susietos su kitais „Apple“ įrenginiais „AirPods Pro“ ausinės gali skleisti erdvinį garsą
  • Aiškius aukštus garsus ir žemus garsus atkuria „Samsung Galaxy Buds Pro“ belaidės ausinės
  • „Sennheiser Momentum True Wireless 2“ ausinės gerai vertinamos dėl aukštos muzikos atkūrimo kokybės
  • Hibridinis skambučių triukšmo slopintojas per „Huawei Free Buds Pro“ užtikrina gerą skambučių kokybę net ir triukšmingoje aplinkoje ar vėjuotomis sąlygomis
  • „Sony WF-1000XM3“ ausinės geba žemesnės kokybės muzikos įrašus priartinti prie itin kokybiškų

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamas belaides ausines, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų“ tekstą.

„Belaidės ausinės naudojamos praktiškai visur – liejant prakaitą sporto salėje, važiuojant į darbą, poilsiaujant lauke saulėtą dieną ar tiesiog atsakinėjant į skambučius. Jos sukurtos taip, kad patogiai įsistatytų ausyse ir neiškristų užsiimant net itin aktyvia veikla. Prieš penkerius metus vienos pirmųjų pasirodė „Apple AirPods“, o šiandien yra kur kas pranašesnių ausinių, su integruotomis aplinkos triukšmo slopinimo ir kitomis naudingomis funkcijomis“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Topas atnaujintas 2021 m. birželį.

„Apple AirPods Pro“ – geriausias pasirinkimas „iPhone“ naudotojams

apple-airpods-pro
 
Šios ausinės saugesnės ir tvirčiau laikosi ausyse dėl silikoninių ausų antgalių, pakeitusių paprastuose „AirPods“ naudotą kietą plastiką. „AirPods Pro“ kokybiškiau atkuria muzikos garsus, užtikrinami gilūs ir dinamiški žemų dažnių garsai, aiškūs vokalo bei aukšti tonai.

„AirPods Pro“ turi aplinkos triukšmo slopinimo technologiją, kuria nepasižymi pigesnis modelis „AirPods“. Susietos su kitais „Apple“ įrenginiais jos gali atkurti erdvinį garsą, kuris leidžia dar labiau įsitraukti į veiksmą žiūrint filmus su erdvinio garso palaikymu“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Nors ausinėmis gali naudotis ir „Android“ savininkai, tačiau visos funkcijos bus pasiekiamos tik su „Apple“ įrenginiais. Jos itin greitai prisijungia prie „iPhone“, „iPad“ ar „Mac“, o šiuose įrenginiuose esantis virtualus asistentas „Siri“ per ausines perskaito gautas žinutes, praneša orus, atlieka kitas užduotis. Be to, „AirPods Pro“ patiks sportuojantiems, nes pasižymi atsparumu prakaitui ir vandens lašams (IPX4 sertifikatas).

Ausinės veikia iki 4,5 valandų, o vis pasikraudamos dėkle – iki 24 valandų.

Daugiau apie „AirPods Pro“ sužinosite šių ausinių aprašyme.

„Samsung Galaxy Buds Pro“ – itin efektyvus triukšmo slopinimas

galaxy-buds-pro
 
Šios „Samsung“ ausinės, lyginant su „AirPods Pro“, pasižymi ne tik žemesne kaina, bet ir ilgesniu baterijos tarnavimo laiku. „Galaxy Buds Pro“ suderinamos su „Android“ ir „iOS“ operacinių sistemų įrenginiais, išsiskiria puikia mikrofono kokybe ir atsparumu vandeniui (IPX7 sertifikatas).

Specialistas pabrėžia, kad šios ausinės turi dviejų krypčių garsiakalbius, atkuriančius aiškesnius aukštus garsus su nežymiu iškraipymu ir puikius žemus garsus. Ausinės gali pašalinti fone girdimą triukšmą, o aplinkos garsumo reguliavimo ir balso girdimumo pagerinimo funkcijos praverčia įvairiose kasdienėse situacijose.

„Ausinės gali pačios prisitaikyti prie įvairių situacijų. Pavyzdžiui, sutikus pažįstamą ir pradėjus su juo šnekėtis, savaime išjungs aplinkos triukšmo slopinimo funkciją ir įjungs priešingą – aplinkos garsų sustiprinimą. Kol kalbinate draugą, mikrofonai fiksuos pašnekovo balsą ir jį perduos, o muzikos garsas bus sumažintas. Kai baigsite kalbėtis, vėl įsijungs įprastas režimas“, – tikina M. Vrubliauskas.

„Galaxy Buds Pro“ pasižymi erdvinio garso atkūrimu – „360 Audio“. Tiesa, ši funkcija veikia tik su naujausiais „Samsung“ įrenginiais, turinčiais „One UI 3.1“ arba naujesnes vartotojo sąsajas.

Papildomai įsikraudamos dėkle ausinės su įjungta triukšmo slopinimo funkcija išlaiko iki 18 valandų, o su išjungta šia funkcija – iki 28 valandų.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Buds Pro“ sužinosite šių ausinių aprašyme.

„Sennheiser Momentum True Wireless 2“ – aukštos kokybės garsas

Momentum-true-wireless 2
 
Ausinių dizainas kiek primena „Samsung“ modelius „Galaxy Buds“ ir „Galaxy Buds+“. Nors ne tokios plonos ir lengvos kaip „Samsung Galaxy Buds Pro“, tačiau mažiau išlindusios iš ausų už „Sony WF-1000XM3“ ir nevargina net ilgai klausant muzikos.

Abiejų ausinių paviršiai veikia kaip jutikliniai valdikliai, kuriais galima atlikti įvairias funkcijas – valdyti muziką ir naudotis išmaniaisiais asistentais „Siri“ ar „Google Assistant“. Šias ausines saugiai nešiositės ir pakrausite dėkle su medžiaginiu paviršiumi.

„Aktyvaus triukšmo slopinimo funkcija leidžia išjungti fono garsus, o „Transparent Hearing“ technologija vienu paspaudimu padeda išgirsti aplinkos garsus klausant muzikos. Abi funkcijas galima valdyti „Apple Watch“ laikrodžiu, jeigu juo naudojatės“, – tvirtina „Bitės Profas“.

„Sennheiser“ aukšti ir žemi garsai skamba subalansuotai. Eksperto teigimu, ausinės neišsikrauna iki 7 valandų, o su iš dėklo pasisemiama energija – 28 valandas.

Šiuo metu „Sennheiser Momentum True Wireless 2“ ausinių BITĖJE neturime, rekomenduojame pasižiūrėti kitus modelius.

„Huawei Free Buds Pro“ – geriausias pasirinkimas daug kalbantiems

huawei-buds-pro
 
Tai itin kokybiškos technologijų milžinės „Huawei“ sukurtos ausinės. Jas galima rinktis trijų skirtingų spalvų: aptakios ir veržlios sidabrinės su subtiliu metaliniu blizgesiu, keramikinės baltos rafinuotam stiliui ir anglies juodos mėgstantiems klasiką. Jų dizainas pasižymi ryškiais kampais, jutikliniu valdymu, o vienas didžiausių privalumų – beveik nejuntamos ausyse.

„Hibridinis skambučių triukšmo slopintojas sujungia 3 mikrofonų sistemą ir savininko balso jutiklį tam, kad sumažintų foninius garsus ir sustiprintų naudotojo balsą. Tai sukuria gerą skambučių garso kokybę net triukšmingoje aplinkoje ar vėjuotomis sąlygomis“, – pabrėžia M. Vrubliauskas.

Ausinėse „Free Buds Pro“ integruota dviguba „Bluetooth“ ryšio antena, todėl jų signalas stabilesnis, skvarbesnis ir sklinda toliau. Dėl šios techninės savybės ausinės itin patrauklios mėgstantiems nutolti nuo telefono, jį dažniausiai laikantiems rankinėje ar kitoje ryšį slopinančioje vietoje.

„Huawei“ ausinių baterija tarnauja iki 8 valandų, o su dėkliuko pakrovimais – iki 36 valandų. Šis veikimo laikas gali sutrumpėti priklausomai nuo to, ar įjungta triukšmo slopinimo funkcija.

Daugiau apie „Huawei Free Buds Pro“ sužinosite šių ausinių aprašyme.

„Sony WF-1000XM3“ – pagerina prastą garso įrašų kokybę

sony-wf1000xm3
 
Šių ausinių dizainas skiriasi nuo kitų populiarių modelių. Iš pirmo žvilgsnio „Sony“ neatrodo patogios, tačiau nuomonė pasikeičia kurį laiką pasinaudojus. Jos pasižymi žemais dažniais pripildytu muzikos profiliu ir aplinkos triukšmo slopinimo funkcija. Tiesa, „Bitės Profas“ pastebi, kad kartais pašaliniai garsai įveikia šią technologiją, bet su nežymiu aplinkos triukšmu jai pavyksta susidoroti puikiai.

„Sony“ kuria itin kokybišką garso įrangą, o tai įrodo šios ausinės. Dėl DSEE-HX technologijos jos geba žemesnės kokybės muzikos įrašus priartinti prie itin kokybiškų. Ši unikali savybė labai patiks muzikos gerbėjams, norintiems aukščiausios kokybės muzikos“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Su įjungta triukšmo slopinimo funkcija „Sony WF-1000XM3“ baterija veikia iki 6 valandų, o ją išjungus – iki 8 valandų. Ausines įkraunantis dėklas tarnauja kaip kroviklis ir įkrovus su juo, ausinės išlaiko iki 18 valandų.

Šiuo metu „Sony WF-1000XM3“ ausinių BITĖJE neturime, rekomenduojame pasižiūrėti kitus modelius.

Jei ieškote kitokiems jūsų poreikiams pritaikyto įrenginio, kviečiame peržiūrėti kitus „Bitės Profų“ paruoštus geriausiųjų penketukus:

geriausi-ismanieji-laikrodziai-2

geriausi-televizoriai-2

geraiusi-nesiojamieji-kompiuteriai-2

Ką dar reikėtų žinoti renkantis įkišamas į ausis bevieles ausines?

  • Ar visos „Earbuds“ tipo ausinės suderinamos su „Android“ ir „iOS“?

Taip, iš esmės visos ausinės suderinamos su abiejų operacinių sistemų įrenginiais. Vis dėlto kai kurios funkcijos gali neveikti, jeigu ausinės susietos ne su to paties gamintojo telefonu. Pavyzdžiui, „Apple AirPods Pro“ ausinės palaiko erdvinį garsą tik susietos su „Apple“ įrenginiais, o „Samsung“ ausinės – tik su „Samsung“. Tad nuo jūsų naudojamo įrenginio priklauso, ar veiks visos funkcijos.
  • Ar visos „Earbuds“ tipo ausinės turi triukšmo slopinimo funkciją ?

Ne, šią funkciją turi tik kiek brangesnės ausinės. Taip pat reikia atkreipti dėmesį, kad ne visų ausinių aplinkos triukšmo slopinimo technologija veikia vienodai gerai.
  • Ar „Earbuds“ tipo ausinės atsparios vandeniui ?

Taip, dauguma tokių ausinių yra atsparios bent jau drėgmei (pavyzdžiui, prakaitui). O kai kurios nebijo net ir trumpam pasinerti į vandenį.
  • Ar visos „Earbuds“ tipo ausinės turi dėklą-kroviklį ?

Taip, absoliuti dauguma tokių ausinių turi krovimo dėkliuką, kuriame galima ausines laikyti patogiai. O taip pat jis veikia ir kaip papildomas energijos šaltinis ausinėms krautis.

 

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.