Geriausios dovanos vyrams

Dauguma mūsų žino, kaip sudėtinga išrinkti dovanas vyrams – jie retai kada išduoda tikruosius norus ir neketina aplinkinių užkrauti prašymais. Vis dėlto padėtis nėra tokia kėbli, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ rekomenduoja 5 geriausias dovanas vyrams, kuriomis jie galės dar ilgai ne tik džiaugtis, bet ir pasigirti aplinkiniams.
 
Taupydami Jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • „Deeper Chirp+ 2“ išmanusis sonaras leidžia ne tik patogiau žvejoti, bet ir susipažinti su povandeniniu gyvenimu.
  • „JBL Xtreme 3“ nešiojama kolonėlė – mėgaukitės muzika kad ir kur bebūtumėte.
  • „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ ausinės – garsai, kurių neužgožia aplinkos triukšmas.
  • „Xbox Series S“ žaidimų konsolė – neišsemiama pramogų skrynia.
  • „Samsung Galaxy Watch 5“ išmanusis laikrodis pateikia duomenis, kurie leidžia tobulėti.
 

„Įprastai vyrai ypač mėgsta žaisti su technika ir išbandyti visas įrenginių galimybes. Tiesa, galima pajuokauti, kad vyrai įrenginius naudoja itin intensyviai, tad juos greitai sudėvi. Taigi ieškant dovanos, svarbu, kad ji pasižymėtų tiek ilgaamžiškumu, tiek inovatyvumu. Mano nuomone, svarbu, kad daiktas suteiktų naują patirtį“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„Deeper Chirp+ 2“ išmanusis sonaras – geriausias žvejo pagalbininkas

Deeper-dovana
 
Jei vyras, kuriam ieškote dovanos, mėgsta žvejoti, toliau skaityti sąrašo net neverta, nes geriausią pirkinį jau radote. „Deeper Chirp+ 2“ išmanusis sonaras visiškai pakeičia seniai nusistovėjusias žvejybos tradicijas.

„Vandenyje jis leidžia matyti, kur yra žuvys, kokia telkinio augmenija, dugno struktūra, vandens temperatūra ir gylis. Šį sonarą galima naudotis bet kuriuo metų laiku, net kai žvejojate eketėje. Beje, jis veikia net iki 100 m gylyje. Geriausia, kad radus vietą, kurioje gerai kimba, ją galima išsaugoti įrenginio atmintyje. Tokia vieta gali būti niekuo neišsiskirianti, pavyzdžiui, ežero vidurys“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Išmanųjį sonarą būtina išbandyti tiek žvejybos gerbėjams, tiek tiems, kurie mėgsta išbandyti naujus įrenginius. Vyras iš žūklės grįš ne tik su didesniu laimikiu, bet ir labiau pažinęs vandens telkinio ekosistemą.

deeper-ismanusis-sonaras-pirkti

„JBL Xtreme 3“ – muzika bet kokiomis sąlygomis

JBL nešiojamos kolonėlės išsiskiria ne tik tuo, kad yra lengvos, bet ir tuo, jog skleidžia itin kokybiškus garsus. Būtent šiomis savybėmis pasižymi ir „JBL Xtreme 3“. Svarbu ir tai, kad ji nebijo net ekstremalių naudojimo sąlygų, tad gali tapti puikia dovana vyrui.

„4 garsiakalbiai ir 2 žemų dažnių radiatoriai skleidžia dinamiškus ir ypač įtraukiančius garsus. Pati kolonėlė gana nedidelė, tad ją patogu nešiotis. Tiesa, ši kolonėlė yra atspari smėliui ir vandeniui (iki 1 m gylyje, iki 30 min.), tad ją galite drąsiai pasiimti, pavyzdžiui, į paplūdimį ar valtį“, – įrenginio privalumus vardina A. Archangelskis.

Jis priduria, kad „PartyBoost“ technologija leidžia sujungti 2 ar daugiau JBL nešiojamų kolonėlių, tad jos vienu metu gali groti tą pačią muziką.

jbl-extreme-kolonele-pirkti

„Samsung Galaxy Buds2 Pro“ – ypatingas garso atkūrimas

„Samsung Galaxy Buds2 Pro“ ausinės pasižymi didesniu atsparumu vandeniui, nes turi IPX7 sertifikatą. Be to, jos patiks tiek „Android“, tiek „iOS“ įrenginius naudojantiems vyrams, nes ausinės suderinamos su abiejų operacinių sistemų įrenginiais.

„Šios ausinės išsiskiria puikia mikrofonų kokybe, patobulintu triukšmo slopinimu ir 24 bitų garso atkūrimu. Dar noriu paminėti jų 2 garsiakalbius, kurie aiškiau atkuria tiek aukšto, tiek žemo dažnio garsus. Be abejo, ausinės gali pašalinti foninį triukšmą, o jų balso ir aplinkos garso reguliavimo funkcijos naudingos įvairiose situacijose“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Papildomai vis įkraunamos dėkle ausinės su įjungta triukšmo slopinimo funkcija veikia iki 18 val., o išjungta – iki 29 val. Dėl to jų savininkas klausytis, pavyzdžiui, mėgstamiausių grojaraščių ar tinklalaidžių, galės pakankamai ilgai.

galayx-buds2-pro-pirkti

„Xbox Series S“ – konsolė, kuri nepabos labai ilgai

Jei pažįstate užkietėjusių žaidimų mėgėjų, jiems nedvejodami galite dovanoti „Xbox Series S“. Ši konsolė buvo išleista 2020 m., o šiuo metu vis dar yra viena pažangiausių. Nepaisant to, ji kainuoja mažiau nei konkurentai.

„Išvardinti visus techninius įrenginio privalumus užtruktų ilgai. Svarbiausia tai, kad dėl procesoriaus ir vaizdo plokštės atnaujinimų žaidimai užsikrauna itin greitai, atrodo tikroviškiau nei bet kada anksčiau, o pati konsolė per sekundę gali parodyti net 120 kadrų. Be to, pigiau ne pirkti skirtingus žaidimus, o prenumeruoti „Xbox Game Pass“ paslaugą. Ji suteikia galimybę mėgautis šimtais žaidimų, kurių dalis yra skirta vaikams“, – pastebi „Bitės Profas“.

Jei ieškote dovanos vyrui, su kuriuo gyvenate, turbūt nudžiugins ir tai, kad konsolė yra viena mažiausių. Vadinasi jos nenaudojant, konsolei lengva rasti vietos spintelėje ar ant lentynos. Beje, dėl šios priežasties įrenginį taip pat patogu pasiimti į keliones.

xbox-series-s-konsole-pirkti

„Samsung Galaxy Watch5“ – laikrodis, su kuriuo galėsite tobulėti

Šis laikrodis – vienas pažangiausių. Dėl to rizika, kad dovanos gavėjui jis nepatiks, yra minimali. Įrenginyje rasite pažangią „Wear OS“ operacinę sistemą, safyro kristalo stiklu apsaugotą ekraną ir daug naudingų funkcijų.

„Naujasis „Samsung Galaxy Watch5“ veikia sklandžiai ir turi didesnę bateriją nei ankstesni modeliai. Šis laikrodis taip pat gali pasiūlyti bene didžiausią populiarių programėlių (įskaitant „Google Maps“ ir „YouTube Music“) pasiūlą. Be to, jis turi tik „Samsung“ laikrodžiams būdingų funkcijų, pavyzdžiui, gali atlikti, elektrokardiogramą, kūno sudėties analizę ar pamatuoti kraujo spaudimą. Deja, laikrodis turi ir vieną trūkumą – jo negalima susieti su „iPhone“ įrenginiais“, – perspėja A. Archangelskis.

Išmanusis laikrodis pradžiugins kiekvieną vyrą – tiek sporto entuziastą, kuriam svarbu žinoti savo širdies ritmą atliekant pratimus, tiek tam, kuris nori patogiau matyti pranešimus ar pabrėžti savo išskirtinį stilių.

galaxy-watch5-40-pirkti

galaxy-watch5-44-pirkti

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams – nemokamai.