„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos vyrams

Dauguma mūsų žino, kaip sudėtinga išrinkti dovanas vyrams – jie retai kada išduoda tikruosius norus ir neketina aplinkinių užkrauti prašymais. Bet matydami rinkos tendencijas ir sekdami atsiliepimus „Bitės Profai“ gali patikinti, jog padėtis tikrai nėra beviltiška – vyrams galima rasti tokias dovanas, kuriomis jie aplinkiniams girsis dar ilgai. Pateikiame savo TOP 5 kalėdinių dovanų vyrams.
 
Taip lengviau: greitojo skaitymo faktai apie TOP 5 kalėdines dovanas vyrams
  • „Deeper Chirp+ 2“ išmanusis sonaras pakeis tai, kaip įprasta žvejoti
  • „JBL Xtreme 3“ kolonėlė: muzika namams ir kelionei
  • „Samsung Galaxy Buds Pro“ – ausinės, kurios nebijo susidėvėjimo
  • „Xbox Series S“: mažytė, bet galinga konsolė su neišsemiama žaidimų skrynia
  • „Samsung Galaxy Watch 4“ – naujausias išmaniųjų laikrodžių rinkos lyderis

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamas kalėdines dovanas vyrams, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų” straipsnį.

„Standartiškai vyrai labai mėgsta su technika žaisti ir išbandyti pilną įrenginių galimybių spektrą. Tiesa, galima pajuokauti, jog vyrai įrenginius labiau naudoja ir greičiau sunaudoja. Taigi, ieškant jiems dovanos svarbus ilgaamžiškumas, bet tuo pačiu inovatyvumas, nes vyrai nori gauti daiktą, kuris pasiūlytų kažką iš esmės naujo, o ne tik tai, ką jie jau turi“, – svarsto „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Pateikiame TOP 5 išmanių dovanų vyrams rekomendacijas.

„Deeper Chirp+ 2“ išmanusis sonaras – geriausias žvejo pagalbininkas

Deeper-dovana
 
Jei vyras, kuriam ieškote dovanos, mėgsta žvejoti – toliau skaityti sąrašo net neverta, nes geriausią pirkinį jau radote. „Deeper Chirp+ 2“ išmanusis sonaras visiškai pakeičia seniai nusistovėjusias žvejybos tradicijas.

„Išmanusis sonaras įdėtas į vandenį leidžia matyti kur yra žuvys, kokia telkinio augmenija, dugno struktūra, vandens temperatūra bei gylis. „Deeper Chirp+ 2“ galima naudotis bet kuriuo metų laiku, net kai žvejojate eketėje. O veikia sonaras ir iki 100 m gylio. Geriausia tai, kad radus vietą, kur kimba, galima ją išsaugoti įrenginio atmintyje, net jeigu ta vieta yra ežero vidurys be jokių plikai akiai išskirtinių bruožų“, – pastebi išmaniųjų technologijų ekspertas.

„Deeper Chirp+ 2“ būtina išbandyti visiems žvejybos gerbėjams ir visiems, kurie mėgsta prikišti rankas prie ne kasdien sutinkamos technikos. Iš žūklės sugrįšite ne tik su didesniu laimikiu, bet ir pakeitę tai, kaip matote vandens ekosistemą.

Norėdami įsigyti „Deeper Chirp+ 2” spauskite čia.

„Harman Kardon Onyx Studio 7“ – kolonėlė, kurią laikysite kaip puošmeną

Garso kolonėlės gali kurti malonią atmosferą ne tik ausims, bet ir akims. Būtent tokia yra „Harman Kardon Onyx Studio 7“ – kur bepadėtumėte, elegantiškas jos dizainas su aliuminio rankena kuria itin patrauklų įvaizdį, tarsi kolonėlė būtų ne tik įrenginys, bet suplanuota interjero detalė.

„Belaidė kolonėlė pasiūlo puikų stereo garsą. Abiejose jos pusėse yra po du aukštų dažnių garsiakalbius, taigi kuriamas daugialypis garsas, tarsi sklistų iš kelių skirtingų šaltinių. Jos baterija veikia iki 8 valandų, vadinasi, neprijungtos kolonėlės galėsite klausyti visą darbo dieną ar ilgoje kelionėje. Be to, dvi tokias kolonėles keletu paspaudimų galima sujungti į vieną tinklą, tuomet jos gros tą pačią muziką ir stereo įspūdis bus dar ryškesnis“, – pataria A. Archangelskis.

Idealiai ši dovana tiks tiems, kurie gyvenime brangina tvarką bei estetiką. „Harman Kardon Onyx Studio 7“ – tai ne tik sodrus, aiškus garsas. Kartu tai ir neeilinis dizainas, kurio nesinori nukišti į spintą.

Norėdami įsigyti „Harman Kardon Onyx Studio 7” spauskite čia.

„Samsung Galaxy Buds Pro“ – atspariausios ausinės

Muzikos mėgėjams drąsiai galima rekomenduoti belaides „Samsung“ ausines. Jos puikiai tinka bet kokioms kelionėms: garso slopinimo technologijos leidžia klausytis muzikos negirdint aplinkinių garsų, pavyzdžiui, eismo, o net ausines sušlapinus jos nesuges.

„Užsidėjus „Samsung Galaxy Buds Pro“ po beveik bet kokių kitų ausinių jaučiamas akivaizdus kokybės skirtumas. Pridėkite prie to garso slopinimą ir bet kokia kelionė tampa gerokai malonesnė. Be to, ausinės be įkrovimo groti gali net iki 28 valandų“, – aiškina A. Archangelskis.

Pačios ausinės turi IP67 saugumo standartą, tad nebijo dulkių ir yra atsparios vandeniui, jei jame praleidžia ne daugiau pusvalandžio. Atsparus vandeniui nėra tik pats dėklas.

Norėdami įsigyti „Samsung Galaxy Buds Pro“ spauskite čia.

„Xbox Series S“ – konsolė, kuri nepabos labai ilgai

Tikriems žaidimų mylėtojams pristatinėti šios dovanos nereikia. Jei tokių pažįstate, galite neabejoti – gavę „Xbox Series S“ jie ilgai negalės atsidžiaugti. Įrenginys pasirodė vos pernai ir yra technologiškai viena pažangiausių konsolių pasaulyje, tačiau nepaisant to kainuoja mažiau nei konkurentai. Be to, kitaip nei dalį kitų naujausių konsolių, „Xbox Series S“ galima nusipirkti praktiškai bet kur ir nereikia jos medžioti po skirtingas pardavimo vietas.

„Vardinti visus techninius „Xbox Series S“ privalumus užtruktų ilgai. Pakaks pasakyti, kad dėl procesoriaus ir vaizdo plokštės atnaujinimų žaidimai užsikrauna itin greitai, atrodo tikroviškiau nei bet kada anksčiau, o konsolė palaiko net 120 kadrų per sekundę atvaizdavimą. Pigiau nei pirkti jai atskirus žaidimus yra prenumeruoti „Xbox Game Pass“ paslaugą, su kuria už mėnesinę kainą galima įsijungti šimtus žaidimų ne tik suaugusiems, bet ir visai šeimai“, – rekomenduoja „Bitės Profas“.

Jei ieškote dovanos vyrui, su kuriuo gyvenate, turbūt nudžiugins ir tai, kad konsolė yra viena mažiausių, tad nenaudojant jai nesunku rasti vietos spintelėje ar lentynoje. Beje, dėl šios priežasties „Xbox Series S“ taip pat lengva vežiotis į keliones.

Norėdami įsigyti „Xbox Series S“ spauskite čia.

„Samsung Galaxy Watch4“ – laikrodis, su kuriuo galėsite tobulėti

Šis laikrodis – viena karščiausių sezono naujienų. Tad rizika, kad dovanos gavėjui jis nepatiks yra minimali. Jame rasite naują operacinę sistemą „Wear OS“, procesorių, ekraną ir dar begalę kitų atnaujinimų, kurie „Samsung“ laikrodžiuose nekito nuo pat pirmojo „Galaxy Watch“. Bet kartu laikrodis pasiūlo dar įvairesnes funkcijas.

„Naujasis „Samsung Galaxy Watch“ veikia kur kas sklandžiau nei ankstesni modeliai bei gali pasiūlyti bene didžiausią populiarių programėlių (tarp kurių – „Google Maps“ ir „YouTube Music“) asortimentą išmaniųjų laikrodžių rinkoje. Be to, jis turi ir anksčiau rinkoje nematytų funkcijų, pavyzdžiui, atlieka kūno sudėties analizę. Deja, laikrodis turi ir vieną minusą – jo negalima susieti su „iPhone“ įrenginiais“, – perspėja A. Archangelskis.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Watch4“ galite sužinoti pasirinkę 40 mm arba 44 mm laikrodžio versijas.

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

geriausios-dovanos-moterims-8
 
geriausios-dovanos-400-8
 
geriausios-dovanos-300-8
 
Pagalbos išrenkant svarbiam žmogui išmaniąją dovaną galite kreiptis į didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusius „Bitės Profus“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje https://www.bite.lt/profai.