„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios dovanos vaikams

Kam jau kam, o vaikams dovanų pasiūla tikrai yra milžiniška. Bet ir galimybių „nepataikyti“ gausu. O kur dar tėvams kylantys klausimai: kada vaikas jau pasiruošęs turėti savo telefoną, kokie įrenginiai netaps tik priemone visą dieną žaisti žaidimus, bet padės augti ir t.t. „Bitės Profai“ pateikia savo TOP 5 dovanas, kurios nudžiugins vaikus ir palengvins gyvenimą jų tėvams.
 
Taip lengviau: greitojo skaitymo faktai apie TOP 5 dovanas vaikams
  • „Gudrutis Super-G Active“ – išmanusis laikrodis, sukurtas nuraminti tėvelius
  • „Samsung Galaxy Watch 4“ – paaugliams, kurie nori apie save žinoti daugiau
  • „Samsung Galaxy A52s 5G“ – telefonas gali būti kokybiškas ir tarnauti ilgai
  • „JBL Charge 5“ kolonėlė: muzikos nebūtina klausytis tyliai ir atsargiai
  • „Samsung Galaxy SmartTag“ – ieškiklis „Samsung“ naudotojams

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamas dovanas vaikams, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų” straipsnį.

galimybė ieškoti bei eksperimentuoti. Tuo pačiu vaikai yra ir patys neatsakingiausi vartotojai, kurie mėgsta daiktus išmesti ant žemės ar išvis pamesti nežinia kur. Taigi, gera dovana turi atitikti kelis kriterijus: ji turi skatinti smalsumą, būti patvari ir ne tokia brangi, kad pametus norėtųsi rautis plaukus“, – svarsto „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Pateikiame TOP 5 dovanų vaikams rekomendacijas.

„Gudrutis Super-G Active“ – pramoga vaikams, saugumo jausmas tėvams

Kai vaikas jau ūgtelėjęs ir dalį laiko leidžia mokykloje ar kieme, jo geriausiu pagalbininku gali tapti išmanusis, specialiai jauniausiai auditorijai pritaikytas laikrodis „Gudrutis Super-G Active“. Įrenginys sukurtas taip, kad jaunam vartotojui atstotų visas svarbiausias telefono funkcijas, bet neleistų piktnaudžiauti technologijomis: vaikui visuomet galėsite paskambinti ir sužinoti jo buvimo vietą, tačiau žaidimų laikrodyje nėra.

„Laikrodžiu vaikas galės skambinti adresų knygoje esantiems kontaktams ir pats iš jų gauti skambučius bei žinutes. Kadangi laikrodis visuomet ant riešo, maža tikimybė jį pamesti ar nepamatyti skambučio. Tėvelius džiugina ir tai, jog laikrodis pagamintas iš patvarių medžiagų bei parduodamas su dviejų metų garantija – gamintojai puikiai supranta, kad atlaikyti vaiko gyvenimo tempą sudėtingiau negu suaugusiojo ir tam sukūrė įrenginį, kurio tikrai neįveiks keli trinktelėjimai“, – aiškina „Bitės Profas“.

Norėdami įsigyti „Gudrutis Super-G Active“ spauskite čia.

„Samsung Galaxy Watch4“ – dar daugiau išmaniųjų galimybių

Jei dovanos ieškote jau kiek vyresniam paaugliui ar jaunuoliui, už „Gudrutį“ geriau tiks naujasis „Samsung“ išmaniųjų laikrodžių flagmanas. Jis seka kur kas daugiau kūno funkcijų: kraujospūdį, širdies ritmą, deguonies kiekį kraujyje, miego kokybę ir net gali įvertinti kūno sudėtį. Šie parametrai naudingi jau aktyviam, bet vis dar augančiam organizmui, kuris ne visuomet moka savimi deramai pasirūpinti.

„Naujasis „Samsung Galaxy Watch4“ veikia kur kas sklandžiau nei ankstesni modeliai bei gali pasiūlyti bene didžiausią populiarių programėlių (tarp kurių – „Google Maps“ ir „YouTube Music“) asortimentą išmaniųjų laikrodžių rinkoje. Be to, jis turi ir anksčiau rinkoje nematytų funkcijų, pavyzdžiui, atlieka kūno sudėties analizę. Deja, laikrodis turi ir vieną minusą – jo negalima susieti su „iPhone“ įrenginiais“, – perspėja A. Archangelskis

Jaunuoliams greičiausiai patiks ir laikrodžio išvaizda – jis dera prie beveik bet kokios aprangos ir tuo pačiu net tarp kitų išmaniųjų laikrodžių atrodo išskirtinis.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Watch 4“ galite sužinoti pasirinkę 40 mm arba 44 mm laikrodžio versijas.

„Samsung Galaxy A52s 5G“ – geriausias kainos ir kokybės santykis

Vaikams, kurie jau pribrendo turėti telefoną, idealiai tiks „Samsung Galaxy A52s 5G“. Kodėl? Nes išmanusis už gana prieinamą kainą siūlo aukštą kokybę ir yra sukurtas taip, kad tarnautų ilgai. Dėl šios priežasties jį mėgsta kone visų amžiaus grupių pirkėjai.

„Nors rinkoje yra tikrai galingesnių išmaniųjų telefonų, vartotojai vienus geriausių atsiliepimų palieka būtent „Samsung Galaxy A52s 5G“. Įrenginys turi keturgubą kamerą, pagrindinė jų yra net 64 MP, taip pat 6,5 colio itin šviesų ir spalvingą „Super AMOLED“ ekraną bei 4500 mAh bateriją, kuri užtikrina ilgą veikimą bei greitą 25W įkrovimą. Trumpai tariant, tai telefonas, kuris turi viską, ko reikia daugeliui vartotojų: ilgaamžiškumą, galingą bateriją, kokybišką ekraną bei profesionalioms prilygstančią kamerą“, – reziumuoja A. Archangelskis.

Išmaniųjų technologijų ekspertė „Samsung Galaxy A52s 5G“ laiko idealiu variantu pirmam telefonui, bet tiek pat gerai išmanusis tinka tapti ir dešimtuoju. Kokybės testus jis tikrai išlaiko. Be to, jis turi ir IP67, tad atlaikys net ir sušlapinimą ar dulkes.

Norėdami įsigyti „Samsung Galaxy A52s 5G“ spauskite čia.

„JBL Charge 5“ – kolonėlė, atlaikanti neatsargų naudojimą

Jauniems žmonėms labai svarbu save tinkamai išreikšti. Muzika – viena to sudedamųjų dalių. „JBL Charge 5” kolonėlė padės muzikos klausyti praktiškai bet kokioje vietoje nesijaudinant, kad po pusmečio vėl teks pirkti naują.

„Penktos kartos nešiojama „JBL Charge“ kolonėlė turi prailgintą garsiakalbį, papildomą aukštų dažnių garsiakalbį ir dvigubus bosinius radiatorius. Šie sudėtingi terminai reiškia paprastą dalyką – ji skleidžia sodrų, aiškų, daugialypį garsą nesvarbu, ar guli namie ant stalo, ar keliauja su vartotoju. O kadangi kolonėlė nebijo smėlio ar vandens, ją drąsiai galima pasiimti su savimi kone bet kur, kad ir į paplūdimį su draugais. Smagu ir tai, jog prireikus ją galima panaudoti kaip energijos šaltinį įkraunant telefoną ar kitą įrenginį“, – vardija „Bitės Profas“.

Be to, kolonėlė palaiko „PartyBoost“ technologiją, o tai reiškia, jog ką galima sujungti su bet kokiu kiekiu kitų kolonėlių ir tuo pat metu grotį tą patį garso takelį. Jei jūsų atžala rodo aistrą muzikai – „JBL Charge 5“ padės ta aistra pasidalinti su draugais.

Norėdami įsigyti „JBL Charge 5” spauskite čia.

„Samsung Galaxy SmartTag” - ieškiklis „Samsung” naudotojams

Tuos, kurie dažnai pameta daiktus, pradžiugins dovanų gautas ieškiklis. Šis mažas įrenginys prisegamas prie daikto, kurio nenorite pamesti, pavyzdžiui, raktų ar kelioninės kuprinės. Vėliau telefonu galite bet kada rasti jo buvimo vietą žemėlapyje.

„Didelis „SmartTag“ privalumas yra tai, jog įrenginys labai mažas ir nereikalauja jokio papildomo dėkliuko. Jis atsparus vandeniui iki metro gylio ir pusvalandžio trukmės, o su viena baterija tarnauja iki 300 dienų, tad net jei palikote įrenginį kitame mieste ir dar lauke, jį vis tiek surasite“, – dalinasi išmaniųjų technologijų ekspertas.

Norėdami įsigyti „Galaxy SmartTag“ spauskite čia.

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

dovanos-30-2
 
dovanos-50-2
 
dovanos-100-2

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus ar paskambinkite jiems telefonu numeriu 1501. BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.