„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios dovanos vaikams

Vaikams dovanų pasiūla tikrai yra milžiniška, tad išsirinkti gali būti sunku. Juk tėvai siekia, kad išmanusis įrenginys būtų patvarus ir naudingas, skatintų vaiką tobulėti. „Bitės Profai“ pateikia TOP 5 dovanų rekomendacijas, kurios nudžiugins vaikus ir palengvins gyvenimą jų tėvams.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „Apple AirPods 3“ – stilingos belaidės ausinės.
  • „Samsung Galaxy Watch 5“ – vaikams, kurie nori apie save žinoti daugiau.
  • „Samsung Galaxy A53 5G“ – kokybiškas ir patvarus telefonas.
  • „JBL Charge 5“ kolonėlė: muzikos nebūtina klausytis tyliai ir atsargiai.
  • „Apple AirTag“ – ieškiklis „iPhone“ naudotojams.

Jei apie geriausias dovanas vaikams norite sužinoti daugiau, toliau skaitykite šį straipsnį.

„Norisi vaikams dovanoti dovanas, kurios skatintų juos tobulėti, atrasti naujų hobių. Visgi tuo pačiu vaikai dažnai būna neatsakingi, nemoka rūpintis savo daiktais, juos dažnai pameta. Taigi, gera dovana turi atitikti kelis kriterijus: ji turi skatinti smalsumą, būti patvari ir ne tokia brangi, kad pametus norėtųsi rautis plaukus“, – svarsto „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Pateikiame TOP 5 dovanų vaikams rekomendacijas.

„Apple Airpods 3“ – belaidės ausinės kokybiškam muzikos klausymui

Stilingos ir patvarios belaidės ausinės – tinkama dovana tiek pradinukui, tiek paaugliui. Ausinėmis patogu naudotis, jos mažos, tačiau leidžia kokybiškai klausytis mėgstamos muzikos, o integruotas mikrofonas suteikia galimybę kalbėti telefonu, jo nelaikant rankoje. Ausines paprasta prijungti prie norimo įrenginio, tad net patys mažiausieji sugebės jomis naudotis be tėvelių pagalbos.

„Ausinėmis vaikas galės naudotis ir norėdamas ne tik pasiklausyti muzikos ir žaisdamas kompiuterinius žaidimus, tačiau ir šnekėdamas telefonu. Integruotas mikrofonas turi apsaugą nuo vėjo, todėl būnant lauke blokuoja pučiančio vėjo garsą ir leidžia pašnekovui aiškiai girdėti kalbančiojo balsą. Nors ausinių dėklas nedidelis ir gali pasirodyti lengvai pametamas, tačiau šios naujos kartos ausinės turi patobulintą funkciją „Find My“, kuri perspėja apie ausinių judėjimą iš „Bluetooth“ zonos ir nurodo, kokiu atstumu jos gali būti nutolusios. Tad net ir pametus ausines jas lengva surasti“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

apple-airpods-3-belaides-ausines1

„Samsung Galaxy Watch 5“ – padės geriau pažinti save

Naujasis „Samsung“ išmaniojo laikrodžio modelis – puiki dovana kiek vyresniam paaugliui. Naujas laikrodis seka daugybę kūno funkcijų: kraujospūdį, širdies ritmą, deguonies kiekį kraujyje, miego kokybę, skaičiuoja žingsnius ir net gali įvertinti kūno sudėtį. Šios funkcijos aktyviam jaunuoliui sekti stebėti savo organizmą ir tinkamai juo pasirūpinti.

„Samsung Galaxy Watch 5“ veikia kur kas sklandžiau nei ankstesni modeliai ir turi daugybę funkcijų, kurios aktualios jaunuoliui ar paaugliui. Pavyzdžiui, naujo modelio laikrodžio ekranas net 1,6 karto atsparesnis įbrėžimams nei ankstesnieji. Be to, jis turi patobulintą miego sekimo funkciją, kuri padeda išanalizuoti ir sukurti geresnius miego įpročius. Deja, laikrodis turi ir vieną minusą – jo negalima susieti su „iPhone“ ir naujesnio modelio „Huawei“ įrenginiais“, – perspėja A. Archangelskis

Jaunuoliams greičiausiai patiks ir laikrodžio dizainas – jis dera prie beveik bet kokios aprangos, yra lengvas ir plonas.

samsung-watch5-laikrodis1

„Samsung Galaxy A53 5G“ – puikus kainos ir kokybės santykis

Jei dovanai dairotės pirmojo telefono – „Samsung Galaxy A53 5G“ gali būti puikus pasirinkimas.

Greito 5G ryšio palaikymas leis telefonu naudotis be trikdžių, o 128 GB vidinė atmintis leis jaunuoliui sutalpinti daugybę nuotraukų, vaizdo įrašų ar žaidimų. Be to, didelis ir didelės raiškos ekranas suteiks galimybę mėgautis ryškiomis spalvomis.

„Šis išmanusis telefonas vienas geriausių pasirinkimų jaunuoliui, tik pradedančiam įžengti į išmaniųjų įrenginių pasaulį. Subtilaus ir elegantiško dizaino telefonu džiaugsis kiekvienas paauglys ar šiek tiek ūgtelėjęs vaikas, o 64 megapikselių kamera leis užfiksuoti visas svarbias akimirkas. Be to, tėveliams svarbu žinoti, jog telefonas turi IP67 sertifikatą, kuris garantuoja, jog įrenginys ir jo ekranas atlaikys ne tik dulkes ar įbrėžimus, bet ir vandenį“, – teigia A. Archangelskis.

a53-samsung-ismanusis-telefonas1

„JBL Charge 5“ – kolonėlė, atlaikanti neatsargų naudojimą

Jaunuoliams labai svarbu save išreikšti ir atrasti pomėgius. Mėgstama muzika tikrai padeda atsipalaiduoti ir atrasti bendrą kalbą su draugais. „JBL Charge 5” kolonėlė padės klausyti kokybiškos muzikos bet kurioje vietoje, o jos patvarumas atlaikys įvairiausias keliones.

„Penktos kartos nešiojama „JBL Charge“ kolonėlė turi prailgintą garsiakalbį, papildomą aukštų dažnių garsiakalbį ir dvigubus bosinius radiatorius. Šie sudėtingi terminai reiškia paprastą dalyką – ji skleidžia sodrų, aiškų, daugialypį garsą nesvarbu, ar guli namie ant stalo, ar keliauja su vartotoju. O kadangi kolonėlė nebijo smėlio ar vandens, ją drąsiai galima pasiimti su savimi kone bet kur, kad ir į paplūdimį su draugais. Smagu ir tai, jog prireikus ją galima panaudoti kaip energijos šaltinį įkraunant telefoną ar kitą įrenginį“, – vardija „Bitės Profas“.

Be to, kolonėlė palaiko „PartyBoost“ technologiją, o tai reiškia, jog ką galima sujungti su bet kokiu kiekiu kitų kolonėlių ir tuo pat metu grotį tą patį garso takelį. Jei jūsų atžala rodo aistrą muzikai – „JBL Charge 5“ padės ta aistra pasidalinti su draugais.

JBL-garso-kolonele-charge-5

„Apple AirTag” – ieškiklis „iPhone” naudotojams

„iPhone“ išmaniųjų telefonų naudotojus, kurie nuolat pameta savo asmeniniu daiktus, tikrai pradžiugins dovanų gautas „Apple AirTag“.

Šis monetos dydžio įrenginys prisegamas prie daikto, kurio nenorite pamesti, pavyzdžiui, piniginės, raktų ar kelioninės kuprinės. Vėliau telefonu galite bet kada rasti jo buvimo vietą žemėlapyje.

„Didelis „AirTag“ privalumas yra tai, jog įrenginys labai mažas ir nereikalauja jokio papildomo dėkliuko. Prisegę jį prie piniginės ar raktų, „Find My“ programėlėje galėsite lengvai sekti, kurioje vietoj yra daiktas, o jei žemėlapio nuorodų neužtenka, „AirTag“ skleidžia garsą, pagal kurį galėsite surasti netoliese esančius daiktus“, – dalinasi išmaniųjų technologijų ekspertas.
smart-daiktu-ieskiklis-apple-airtag1

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

dovanos-kaledines-paaugliams
 
top-geriausios-dvanos-kaledoms-iki-50
 
kaledu-ismanios-dovanos-mamai

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.