„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos tėčiui

Tobula dovana tėčiui – ne pati lengviausia užduotis. Paprastai jie nenori ir nemėgsta naujų įrenginių vien dėl to, kad jie nauji. Jei jau imti naudotis kuo nors nauju, tai dėl to, kad daiktas iš tiesų naudingesnis už anksčiau turėtus. „Bitės Profai“ pateikia TOP 5 dovanų pasiūlymus, kurie greičiausiai Kalėdų rytą nudžiugintų net reiklų tėtį.
 
Taip lengviau: greitojo skaitymo faktai apie TOP 5 kalėdines dovanas tėčiams
  • „Samsung Galaxy Watch 4 Classic“ laikrodis: judriam gyvenimui ir produktyviam darbui
  • „JBL Xtreme 3“ garso kolonėlė bet kokioms sąlygoms
  • „Samsung Galaxy Buds Pro“ – kokybiškos belaidės ausinės
  • „Xiaomi Mi 1S“ elektrinis paspirtukas – greičiausias būdas judėti mieste
  • „Samsung 25W 20000mAh“ išorinė baterija – nebesijaudinkite dėl įkrovimo

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamas kalėdines dovanas tėčiui, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų” straipsnį.

„Vidutinio ar vyresnio amžiaus vyrams labai svarbus daikto patvarumas. Jie rečiau domisi, ar jis pakankamai stilingas ar madingas, jei tik įrenginys patikimai atlieka savo funkciją. Be to, nors egzistuoja stereotipas, kad vyresni žmonės nemėgsta inovacijų, iš tiesų jie noriai priima teigiamus pokyčius – tik labai svarbu, jog tie pokyčiai būtų lengvai suprantami, o išmokti jais naudotis netruktų ilgai“, – sako „Bitės Profė“ Agnė Adomaitytė.

Pateikiame TOP 5 išmanias dovanas tėčiams.

„Samsung Galaxy Watch4 Classic“ laikrodis: judriam gyvenimui ir produktyviam darbui

Išmanieji laikrodžiai yra vienas tų išradimų, kurie vienodai naudingi ir darbui, ir laisvalaikiui. Darbo vietoje jie leidžia patogiau atsiliepti ir skaityti žinutes netraukiant iš kišenės telefono. O laiku po darbo užtikrina aktyvesnį judėjimą: „Samsung Galaxy Watch4 Classic“ matuoja kūno riebalinės ir raumeninės masės santykį, seka žingsnius, sudegintas kalorijas, kraujospūdį ir aibę kitų parametrų. Pats laikrodis kelia savininkui iššūkius prasijudinti, tad beveik neišvengiamai su juo pradėsite gyventi aktyviau.

„Naujasis „Samsung Galaxy Watch“ veikia kur kas sklandžiau nei ankstesni modeliai bei gali pasiūlyti bene didžiausią populiarių programėlių (tarp kurių – „Google Maps“ ir „YouTube Music“) asortimentą išmaniųjų laikrodžių rinkoje. Be to, jis turi ir anksčiau rinkoje nematytų funkcijų, pavyzdžiui, atlieka kūno sudėties analizę. Deja, laikrodis turi ir vieną minusą – jo negalima susieti su „iPhone“ įrenginiais“, – perspėja A. Adomaitytė.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Watch4 Classic“ galite sužinoti pasirinkę 46 mm arba 42 mm laikrodžio versijas.

„Harman Kardon Onyx Studio 7“ – kolonėlė, kurią laikysite kaip puošmeną

Garso kolonėlės gali kurti malonią atmosferą ne tik ausims, bet ir akims. Būtent tokia yra „Harman Kardon Onyx Studio 7“ – kur bepadėtumėte, elegantiškas jos dizainas su aliuminio rankena kuria itin patrauklų įvaizdį, tarsi kolonėlė būtų ne tik įrenginys, bet suplanuota interjero detalė.

„Belaidė kolonėlė pasiūlo puikų stereo garsą. Abiejose jos pusėse yra po du aukštų dažnių garsiakalbius, taigi kuriamas daugialypis garsas, tarsi sklistų iš kelių skirtingų šaltinių. Jos baterija veikia iki 8 valandų, vadinasi, neprijungtos kolonėlės galėsite klausyti visą darbo dieną ar ilgoje kelionėje. Be to, dvi tokias kolonėles keletu paspaudimų galima sujungti į vieną tinklą, tuomet jos gros tą pačią muziką ir stereo įspūdis bus dar ryškesnis“, – pataria A. Adomaitytė.

Idealiai ši dovana tiks tiems, kurie gyvenime brangina tvarką bei estetiką. „Harman Kardon Onyx Studio 7“ – tai ne tik sodrus, aiškus garsas. Kartu tai ir neeilinis dizainas, kurio nesinori nukišti į spintą.

Norėdami įsigyti „Harman Kardon Onyx Studio 7” spauskite čia.

„Samsung Galaxy Buds Pro“ – kokybiškos belaidės ausinės

Kolonėlė skirta tiems, kurie mėgsta švęsti. Bet muzikos klausymas neprivalo būti toks – gal jūsų tėčiui labiau patiktų belaidės ausinės, kurias lengva pasiimti pasivaikščiojimui į mišką, kelionei traukiniu ar atsipalaiduojant lovoje po ilgos dienos? Būtent tokios yra „Samsung Galaxy Buds Pro“ – jos sukurtos prisitaikyti prie skirtingų aplinkų ir leisti klausytojui mėgautis aukščiausios kokybės muzika. Be to, ausinėmis tinkamos ir darbui, nes jomis galima atsiliepti į skambučius.

„Užsidėjus „Samsung Galaxy Buds Pro“ po beveik bet kokių kitų ausinių jaučiamas akivaizdus kokybės skirtumas. Pridėkite prie to garso slopinimą ir bet kokia kelionė tampa gerokai malonesnė – net sėdėdami traukinyje ar troleibuse muziką girdėsite taip, lyg klausytumėte jos ramiai sėdėdami namuose“, – aiškina A. Adomaitytė.

Be to, „Samsung Galaxy Buds Pro“ išsiskiria ir gana galinga baterija – ausines pakrovus muzikos galėsite klausytis net iki 28 valandų.

Norėdami įsigyti „Samsung Galaxy Buds Pro“ spauskite čia.

„Xiaomi Mi 1S“ elektrinis paspirtukas – greičiausias būdas judėti mieste

Tėčiui, gyvenančiam greitu ritmu, tikrai pasitarnautų elektrinis paspirtukas. Taip, dažniau esame pratę vyresnius vyrus matyti už automobilio vairo, ne skriejant paspirtukais. Visgi tendencija keičiasi ne be reikalo – paspirtukai manevringesni už automobilius ir mieste netolimus atstumus jais įveikti tiesiog greičiau. Padovanokite tėčiui „Xiaomi Mi 1S“ ir pamatysite, kaip greitai skeptiškas požiūris į šią transporto priemonę pasikeis.

„Xiaomi Mi 1S“ paspirtukas yra vienas lengviausių rinkoje, be to, sulankstytas užima nedaug vietos, tad telpa spintoje ar kambario kampe. Vienu įkrovimu galima įveikti iki 30 km atstumą, o pažangi kinetinė energijos atkūrimo sistema įkrauna paspirtuką net stabdant ar riedant atleidus akseleratorių, tad energija išnaudojama labai efektyviai. Nepaisant lengvumo įrenginys tvirtas, o dėl itin ryškaus priekinio žibinto jį tikrai galėsite naudoti bet kokiu paros metu“, – teigiamas savybes vardina „Bitės Profė“.

„Xiaomi Mi 1S“ – ideali transporto priemonė miestuose, kur atstumai nėra itin dideli, tačiau ne visuomet patogūs automobiliui ar viešajam transportui.

Norėdami įsigyti „Xiaomi Mi 1S“ spauskite čia.

„Samsung 25W 20000mAh“ išorinė baterija – nebesijaudinkite dėl įkrovimo

Samsung-powerbank3
 
Dažnas įrenginių krovimas erzina visas amžiaus grupes, tačiau ypač kiek vyresnius žmones. Blogiausia, kai įrenginiai jau kiek pagyvenę ir juos krauti reikia vis dažniau ir dažniau. Bene populiariausias problemos sprendimas yra išorinės baterijos, kurias gali įsimesti į krepšį ar kuprinę ir tuomet išsitraukus pasikrauti telefoną bet kuriuo metu, bet kokioje vietoje.

„Iš kitų nešiojamų išorinių baterijų „Samsung 25W 20000mAh“ išsiskiria milžiniška talpa. Kuriam laikui 20000mAh užteks priklauso nuo įrenginių specifikos, tačiau tikėtina, jog telefoną pilnai įtrauksite tikrai ne kartą ir ne du. Be to, kadangi naudojama 25W įkovimo galia, įrenginiai pasikraus tokiu pat greičiu kaip iš elektros lizdo. Dalis įrenginių tokios krovimo galios netgi nepalaiko, juos baterija automatiškai krauna lėčiau“, – aiškina A. Adomaitytė.

„Samsung 25W 20000mAh“ bus ideali dovana tiems vyrams, kurie nuolat pamiršta įrenginius įkrauti arba paprasčiausiai gyvena tokiu ritmu, kai pakrovimo gali prireikti ir kelyje, kur elektros lizdo nėra. Išorinė baterija neužima daug vietos ir nėra sunki, tačiau jos nauda didžiulė.

Norėdami įsigyti „Samsung 25W 20000mAh“ spauskite čia.

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

kaledines-dovanos-vyrams-9
 
kaledines-dovanos-moterims-9
 
kaledines-dovanos-mamai-9
 
Pagalbos išrenkant svarbiam žmogui išmaniąją dovaną galite kreiptis į didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusius „Bitės Profus“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje https://www.bite.lt/profai.