„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios dovanos tėčiui

Tobula dovana tėčiui – ne pati lengviausia užduotis. Paprastai jie nenori ir nemėgsta naujų įrenginių vien dėl to, kad jie nauji. Jei jau imti naudotis kuo nors nauju, tai dėl to, kad daiktas iš tiesų naudingesnis už anksčiau turėtus. „Bitės Profai“ pateikia TOP 5 dovanų pasiūlymus, kurie greičiausiai nudžiugintų net reiklų tėtį.
 
Taip lengviau: greitojo skaitymo faktai apie TOP 5 dovanas tėčiams
  • „Samsung Galaxy Watch 4 Classic“ laikrodis: judriam gyvenimui ir produktyviam darbui
  • „JBL Xtreme 3“ garso kolonėlė bet kokioms sąlygoms
  • „Samsung Galaxy Buds Pro“ – kokybiškos belaidės ausinės
  • „Xiaomi Mi 1S“ elektrinis paspirtukas – greičiausias būdas judėti mieste
  • „Cat S62 Pro“ – telefonas, kuris tarnaus labai ilgai

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamas dovanas tėčiui, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų” straipsnį.

„Vidutinio ar vyresnio amžiaus vyrams labai svarbus daikto patvarumas. Jie rečiau domisi, ar jis pakankamai stilingas ar madingas, jei tik įrenginys patikimai atlieka savo funkciją. Be to, nors egzistuoja stereotipas, kad vyresni žmonės nemėgsta inovacijų, iš tiesų jie noriai priima teigiamus pokyčius – tik labai svarbu, jog tie pokyčiai būtų lengvai suprantami, o išmokti jais naudotis netruktų ilgai“, – sako „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas.

Pateikiame TOP 5 dovanas tėčiams.

„Samsung Galaxy Watch4 Classic“ laikrodis: judriam gyvenimui ir produktyviam darbui

Išmanieji laikrodžiai yra vienas tų išradimų, kurie vienodai naudingi ir darbui, ir laisvalaikiui. Darbo vietoje jie leidžia patogiau atsiliepti ir skaityti žinutes netraukiant iš kišenės telefono. O laiku po darbo užtikrina aktyvesnį judėjimą: „Samsung Galaxy Watch4 Classic“ matuoja kūno riebalinės ir raumeninės masės santykį, seka žingsnius, sudegintas kalorijas, kraujospūdį ir aibę kitų parametrų. Pats laikrodis kelia savininkui iššūkius prasijudinti, tad beveik neišvengiamai su juo pradėsite gyventi aktyviau.

„Naujasis „Samsung Galaxy Watch“ veikia kur kas sklandžiau nei ankstesni modeliai bei gali pasiūlyti bene didžiausią populiarių programėlių (tarp kurių – „Google Maps“ ir „YouTube Music“) asortimentą išmaniųjų laikrodžių rinkoje. Be to, jis turi ir anksčiau rinkoje nematytų funkcijų, pavyzdžiui, atlieka kūno sudėties analizę. Deja, laikrodis turi ir vieną minusą – jo negalima susieti su „iPhone“ įrenginiais“, – perspėja Karolis Špiliauskas.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Watch4 Classic“ galite sužinoti pasirinkę 46 mm arba 42 mm laikrodžio versijas.

„JBL Xtreme 3“ garso kolonėlė bet kokioms sąlygoms

Jei dovanos ieškote muzikaliam tėvui, įteikite jam „JBL“ kolonėlę – ji ne tik kokybiškai groja, bet ir yra pakankamai patvari kelionėms, įskaitant net žvejybos iškylas. Nenaudojant ji nereikalauja ypatingos priežiūros, o aktyviai naudojant greitai nesidėvi – ko dar galima norėti?

„Keturi garsiakalbiai bei du žemų dažnių radiatoriai skleidžia dinamišką ir įtraukiantį garsą, o kadangi kolonėlė gana nedidelė, ją su savimi galima neštis tikrai daug kur. „JBL Xtreme 3“ atspari smėliui ir vandeniui iki 1 metro gelmės bei 30 minučių trukmės, tad ją su savimi galėsite pasiimti ir į paplūdimį ar valtį žvejybai. Be to, jei turite ją kelyje, iš kolonėlės galima dar ir pakrauti kitus įrenginius“, – patogumus vardina „Bitės Profas“.

Įdomu tai, kad „PartyBoost“ technologija leidžia sujungti skirtingas „JBL Xtreme 3“ kolonėles į vieną tinklą ir tuomet jos gros tą pačią muziką. Taigi, vieną galėsite naudoti su šeima, o vakarėliui tereikės pasikviesti draugą su kitu „PartyBoost“ palaikančiu įrenginiu.

Norėdami įsigyti „JBL Xtreme 3“ spauskite čia.

„Samsung Galaxy Buds Pro“ – kokybiškos belaidės ausinės

Kolonėlė skirta tiems, kurie mėgsta švęsti. Bet muzikos klausymas neprivalo būti toks – gal jūsų tėčiui labiau patiktų belaidės ausinės, kurias lengva pasiimti pasivaikščiojimui į mišką, kelionei traukiniu ar atsipalaiduojant lovoje po ilgos dienos? Būtent tokios yra „Samsung Galaxy Buds Pro“ – jos sukurtos prisitaikyti prie skirtingų aplinkų ir leisti klausytojui mėgautis aukščiausios kokybės muzika. Be to, ausinėmis tinkamos ir darbui, nes jomis galima atsiliepti į skambučius.

„Užsidėjus „Samsung Galaxy Buds Pro“ po beveik bet kokių kitų ausinių jaučiamas akivaizdus kokybės skirtumas. Pridėkite prie to garso slopinimą ir bet kokia kelionė tampa gerokai malonesnė – net sėdėdami traukinyje ar troleibuse muziką girdėsite taip, lyg klausytumėte jos ramiai sėdėdami namuose“, – aiškina Karolis Špiliauskas.

Be to, „Samsung Galaxy Buds Pro“ išsiskiria ir gana galinga baterija – ausines pakrovus muzikos galėsite klausytis net iki 28 valandų.

Norėdami įsigyti „Samsung Galaxy Buds Pro“ spauskite čia.

„Xiaomi Mi 1S“ elektrinis paspirtukas – greičiausias būdas judėti mieste

Tėčiui, gyvenančiam greitu ritmu, tikrai pasitarnautų elektrinis paspirtukas. Taip, dažniau esame pratę vyresnius vyrus matyti už automobilio vairo, ne skriejant paspirtukais. Visgi tendencija keičiasi ne be reikalo – paspirtukai manevringesni už automobilius ir mieste netolimus atstumus jais įveikti tiesiog greičiau. Padovanokite tėčiui „Xiaomi Mi 1S“ ir pamatysite, kaip greitai skeptiškas požiūris į šią transporto priemonę pasikeis.

„Xiaomi Mi 1S“ paspirtukas yra vienas lengviausių rinkoje, be to, sulankstytas užima nedaug vietos, tad telpa spintoje ar kambario kampe. Vienu įkrovimu galima įveikti iki 30 km atstumą, o pažangi kinetinė energijos atkūrimo sistema įkrauna paspirtuką net stabdant ar riedant atleidus akseleratorių, tad energija išnaudojama labai efektyviai. Nepaisant lengvumo įrenginys tvirtas, o dėl itin ryškaus priekinio žibinto jį tikrai galėsite naudoti bet kokiu paros metu“, – teigiamas savybes vardina „Bitės Profas“.

„Xiaomi Mi 1S“ – ideali transporto priemonė miestuose, kur atstumai nėra itin dideli, tačiau ne visuomet patogūs automobiliui ar viešajam transportui.

Norėdami įsigyti „Xiaomi Mi 1S“ spauskite čia.

„Cat S62 Pro“ – aukščiausių parametrų telefonas su didesne apsauga

Jei ieškote patvarumo, ši dovana pataiko į dešimtuką. Ko gero, būtent šio gamintojo pavadinimas pirmiausia ateina į galvą susimąsčius apie aplinkai atsparius įrenginius. Ir ko gi daugiau tikėtis iš gamintojo, kuriam savo vardą paskolino statybinės technikos gigantas.

„CAT S62 Pro“ yra galingiausias visos „CAT“ šeimos narys. Grūdintas „Gorilla Glass 6“ stiklas apsaugo įrenginį nuo įbrėžimų ar skilimo. O į prisilietimus reaguoja net su šlapiais pirštais ar mūvint pirštines. Todėl išmaniuoju lengva naudotis net žiemą ar mūvint darbines pirštines. Ir galite nesijaudinti, kad truputis vandens ar dulkių darbo vietoje jį sugadins“, – tikina K. Špiliauskas.

Verta paminėti ir tai, kad „CAT S62 Pro“ iš visų padidinto atsparumo aplinkos veiksniams telefonų išsiskiria savo specifikacijomis, kurios leis sklandžiai dirbti ir pramogauti. Paprastai didesnis atsparumas pasiekiamas kitų techninių savybių sąskaita. O štai „CAT“ išmanusis – galingas ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Norėdami įsigyti „Cat S62 Pro“ spauskite čia.

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

dovanos-vyrams-2
 
dovanos-moterims-2
 
dovanos-vaikams-2

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus ar paskambinkite jiems telefonu numeriu 1501. BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.