„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos tėčiui

Išrinkti tobulą Kalėdų dovaną tėčiui gali būti ne pati lengviausia užduotis. Sunku rasti geriausią dovanos variantą, todėl „Bitės Profai“ pateikia TOP 5 dovanų pasiūlymus, kurie nudžiugins net patį reikliausią tėtį.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „Samsung Galaxy Watch 5 Pro“ laikrodis: judriam gyvenimui ir produktyviam darbui.
  • „JBL Charge 5“ garso kolonėlė bet kokioms sąlygoms.
  • „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ – kokybiškos belaidės ausinės.
  • „Xiaomi 3 Lite“ elektrinis paspirtukas – greičiausias būdas judėti mieste.
  • „Apple Airpods 3“ – belaidės ausinės kokybiškam muzikos klausymui

Jei norite plačiau sužinoti apie TOP 5 geriausias kalėdines dovanas tėčiui, toliau skaitykite šį straipsnį.

„Vidutinio ar vyresnio amžiaus vyrams labai svarbus daikto patvarumas. Jie rečiau prioritetą teikia įrenginių stilingumui, o labiausiai domisi jų funkcionalumu. Be to, nors egzistuoja stereotipas, kad vyresni žmonės nemėgsta inovacijų, iš tiesų jie noriai priima teigiamus pokyčius – tik labai svarbu, jog tie pokyčiai būtų lengvai suprantami, o išmokti jais naudotis netruktų ilgai“, – sako „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas.

Peteikiame TOP 5 išmanias dovanas tečiui.

Galaxy Watch5 Pro“ – laikrodis, su kuriuo galėsite tobulėti

Išmanusis laikrodis yra vienas tų išradimų, kurių funkcijos pravers ir darbui, ir laisvalaikiui. Todėl tai gali būti puiki dovana tėčiui. Darbo vietoje jie leidžia patogiau atsiliepti ir skaityti žinutes netraukiant iš kišenės telefono, o laisvu laiko po darbu padeda sekti įvairius kūno parametrus. „Samsung Galaxy Watch5 Pro“ matuoja kūno riebalinės ir raumeninės masės santykį, skaičiuoja nueitus žingsnius ir sudegintas kalorijas bei matuoja kraujospūdį. Be to, šio modelio laikrodžio baterija yra kol kas ilgiausiai veikianti be įkrovimo „Samsung“ išmanusis laikrodžių pasiūloje.

„Naujo modelio „Samsung“ išmanusis laikrodis suteikia visas galimybes sekti savo aktyvumą. Laikrodis periodiškai siunčia priminimus būti fiziškai aktyvesniam ir kviečia įsitraukti į iššūkius, matuoja kraujo spaudimą ir netgi leidžia pasidaryti elektrokardiogramą. Tiesa, norint atlikti paskutines dvi minėtas funkcijas, vien laikrodžio neužteks – jį pirmiausia reikės sujungti su turima kraujo spaudimo matavimo įranga. Beje, vienas šio laikrodžio minusas - jo negalima susieti su „iPhone“ įrenginiais“, – pabrėžia „Bitės Profas“.

galaxy-watch5-pro-ismanusis-laikrodis

„JBL Charge 5“ – garso kolonėlė bet kokioms sąlygoms

Jei dovanos ieškote muziką mėgstančiam tėčiui, jis tikrai apsidžiaugs gavęs „JBL“ kolonėlę – ji ne tik kokybiškai groja, bet ir yra pakankamai patvari kelionėms, įskaitant net žvejybos iškylas. Nenaudojant ji nereikalauja ypatingos priežiūros, o aktyviai naudojant greitai nesidėvi – ko dar galima norėti?

„Ši garso kolonėlė tikrai kokybiškas gaminys, kadangi du garsiakalbiai ir žemų dažnių radiatoriai skleidžia dinamišką ir įtraukiantį garsą, tačiau, nors ir galinga, kolonėlė gana nedidelė ir ją su savimi galima neštis bet kur. „JBL Charge 5“ atspari smėliui ir vandeniui iki 1 metro gelmės bei 30 minučių trukmės, tad ją su savimi galėsite pasiimti ir į paplūdimį ar valtį žvejybai. Papildomas privalumas ir tai, jog kolonėlė veikia ir kaip išorinė baterija ir ja galima pakrauti telefoną ar kitus įrenginius“ – sako Karolis Špilkauskas.

Įdomu tai, kad „PartyBoost“ technologija leidžia sujungti skirtingas „JBL“ kolonėles į vieną tinklą ir tuomet jos gros tą pačią muziką. Taigi, vieną galėsite naudoti su šeima, o vakarėliui tereikės pasikviesti draugą su kitu „PartyBoost“ palaikančiu įrenginiu.

JBL-garsiakalbis-charge-5-1

„Samsung Galaxy Buds2 Pro“ – kokybiškos belaidės ausinės

Kolonėlė skirta tiems, kurie mėgsta švęsti, tačiau muzikos klausymas neprivalo būti trankus – gal jūsų tėčiui labiau patiktų belaidės ausinės, kurias lengva pasiimti pasivaikščiojimui į mišką, kelionei traukiniu ar atsipalaiduojant lovoje po ilgos dienos? Būtent tokios yra „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ – jos sukurtos prisitaikyti prie skirtingų aplinkų ir leisti klausytojui mėgautis aukščiausios kokybės muzika. Be to, ausinėmis tinkamos ir darbui, nes jomis galima atsiliepti į skambučius, net jeigu ir tuo metu dėvite tik vieną iš jų.

„Naudojant „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ po beveik bet kokių kitų ausinių jaučiamas kokybės skirtumas, nes šios ausinės atkuria 24 bitų garsą. Be to, jos puikiai izoliuoja aplinkos garsą, todėl bet kokia kelionė tampa gerokai malonesnė – net sėdėdami traukinyje ar troleibuse muziką girdėsite taip, lyg klausytumėte jos ramiai sėdėdami namuose“, – teigia „Bitės Profas“.

„Be to, „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ išsiskiria ir atsparumu – IPX7 sertifikatas reiškia, kad šios ausinės nebijo būti panardintos į vandenį. Tačiau būkite atsargūs, nes įkrovimo dėžutė, visgi, vandens bijo“, – priduria ekspertas.

samsung-galaxy-buds2Pro-bevieles-ausines

„Apple Airpods 3“ – belaidės ausinės kokybiškam muzikos klausymui

Stilingos ir patvarios belaidės ausinės – tinkama dovana visiems. Ausinėmis patogu naudotis, jos mažos, tačiau leidžia kokybiškai klausytis mėgstamos muzikos, o integruotas mikrofonas suteikia galimybę kalbėti telefonu, jo nelaikant rankoje.

„Ausinėmis tėtis džiaugsis ne tik norėdamas pasiklausyti muzikos, bet ir šnekėdamas telefonu kiekvieną dieną. Integruotas mikrofonas turi apsaugą nuo vėjo, todėl būnant lauke blokuoja pučiančio vėjo garsą ir leidžia pašnekovui aiškiai girdėti kalbančiojo balsą. Tėčiai įvertins ir ausinių dėklą. Jis nedidelis ir patogus nešiotis net ir džinsų kišenėje. Nors gali pasirodyti, kad ausinių dėklas lengvai pametamas, tačiau šios naujos kartos ausinės turi patobulintą funkciją „Find My“, kuri perspėja apie ausinių judėjimą iš „Bluetooth“ zonos ir nurodo, kokiu atstumu jos gali būti nutolusios. Tad net ir pametus ausines jas lengva surasti“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

apple-airpods-3-belaides-ausines3

„Xiaomi 3 Lite“ elektrinis paspirtukas – greičiausias būdas judėti mieste

xiaomi-paspirtukas1

Tėčiui, gyvenančiam greitu ritmu, tikrai pasitarnautų elektrinis paspirtukas. Nors dažniau esame pratę vyresnius vyrus matyti už automobilio vairo, o ne skriejant paspirtukais, visgi tendencija keičiasi ne be reikalo – paspirtukai manevringesni už automobilius ir mieste netolimus atstumus jais įveikti tiesiog greičiau. Padovanokite tėčiui „Xiaomi 3 Lite“ ir pamatysite, kaip greitai skeptiškas požiūris į šią transporto priemonę pasikeis.

„Xiaomi 3 Lite“ paspirtukas yra vienas lengviausių rinkoje, be to, sulankstytas užima nedaug vietos, tad telpa spintoje. Smagu ir tai, jog vienu įkrovimu galima įveikti iki 20 km atstumą, o pažangi kinetinė energijos atkūrimo sistema įkrauna paspirtuką net stabdant ar riedant atleidus akseleratorių, tad energija išnaudojama labai efektyviai. Nepaisant lengvumo, įrenginys tvirtas, o dėl itin ryškaus priekinio žibinto jį tikrai galėsite naudoti bet kokiu paros metu“, – teigiamas savybes vardina „Bitės Profas“.

„Xiaomi 3 Lite“ – ideali transporto priemonė miestuose, kur atstumai nėra itin dideli, tačiau ne visuomet patogūs automobiliui ar viešajam transportui.

Xiaomi-3-Lite-elektrinis-paspirtukas2

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

kaledu-dvanos-mamoms1
 
kaledu-dovanos-paaugliams-2
 
kaledu-dovanos-vaikams2

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.