„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos paaugliams

Iš visų žmonių tipų paaugliams rasti teisingą kalėdinę dovaną, ko gero, sunkiausia. Vaikai džiaugiasi kone bet kokiu žaislu, suaugusieji noriai praneša, kas jiems pravers, o paauglių norus nuspėti sunku, kartais net jiems patiems. Ką gali patarti „Bitės Profai“, sekantys pirkimų tendencijas ir vartotojų atsiliepimus? Pateikiame TOP 5 rekomendacijas dovanų, kurios greičiausiai patiks paaugliui.
 
Taip lengviau: greitojo skaitymo faktai apie TOP 5 kalėdines dovanas paaugliams
  • „Apple AirPods 2“ – belaidės ausinės su stiliumi
  • „Huawei Watch GT2“ – idealus pirmas išmanusis laikrodis
  • „Apple iPhone 13“ – telefonas, apie kurį nereikia ilgai pasakoti
  • „Xiaomi Mi 1S“ elektrinis paspirtukas – transporto priemonė, lankstesnė net už pirmąjį automobilį
  • „Xiaomi Mi Band 6“ – pigiau už laikrodį, bet beveik tokios pat funkcijos

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamas kalėdines dovanas paaugliams, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų” straipsnį.

„Paaugliams labai svarbus ne tik įrenginių funkcionalumas, bet ir jų stilius. Jaunas žmogus nori išreikšti save taip, kaip jam atrodo tinkama. Tad tobula dovana paaugliui turi būti „madinga“ ir pakankamai lanksti derėti prie bet kokio stiliaus“, – sako „Bitės Profas“ Evaldas Kuprinskas.

Pateikiame TOP 5 išmanių dovanų paaugliui rekomendacijas.

„Apple AirPods 2“ – belaidės ausinės su stiliumi

Apple-airpods-2-dovana
 
Jei auginate muziką įsimylėjusį paauglį, belaidės ausinės jam taps ir būdu džiaugtis muzika, ir madingumo ženklu. „Apple AirPods 2” yra belaidžių ausinių populiarumo bangą pradėjusių „Apple AirPods“ jaunesnis brolis, kuris dar labiau patobulina tai, kuo išgarsėjo originalas.

„Kaip visuomet su „Apple“ įrenginiais, belaides ausines susieti su telefonu ar kompiuteriu be galo paprasta – tereikia laikyti jas šalia ir įrenginio ekrane iššoks prijungti siūlanti lentelė. Dar vienas „Apple“ išskiriantis pliusas – puikus dizainas, dėl kurio ausinės ne tik atrodo dailiai, bet ir labai patogiai guli ausyje, kur jų beveik nesijaučia, bet kur jos vis tik stabiliai laikosi“, – rekomenduoja „Bitės Profas“.

Su „AirPods 2“ lengva judėti po miestą, sportuoti, net ilsėtis lovoje, nes jos belaidės, o įkrautos groja iki 5 valandų.

Norėdami įsigyti „AirPods 2“ spauskite čia.

„Huawei Watch GT2“ – idealus pasirinkimas pirmam išmaniajam laikrodžiui

Jaunimo tarpe vis populiaresni yra išmanieji laikrodžiai – jie stilingai atrodo, rūpinasi kūnu sekdami gausybę sveikatos rodiklių ir pasiūlo dešimtis treniruočių režimų aktyvesniam laisvalaikiui. Tiesa, vienas dažnas laikrodžių trūkumas – dažni įkrovimai. Tuo „Huawei Watch GT2“ skiriasi nuo konkurentų, mat jį įkrauti pakanka kartą per dvi savaites.

„Laikrodis atrodo išties žavingai: jis minimalistinio dizaino, lengvai keičiamais dirželiais (nuo odinio iki nerūdijančio plieno), tad lengvai pritaikomas prie bet kokios aprangos. „Huawei Watch GT2“ puikiai tinka sportuojantiems, nes „TruSeen“ funkcija leidžia itin tiksliai matuoti širdies ritmo pasikeitimus bei sekti fizinę kūno būklę. Be to, kadangi laikrodis atsparus vandeniui, juo sekti galima ne tik bėgimą ar važiavimą dviračiu, bet ir plaukimą“, – aiškina E. Kuprinskas.

„Huawei Watch GT2“ yra patvarus, daugiafunkcinis ir gera kaina pasižymintis pirmasis išmanus laikrodis.

Norėdami įsigyti „Huawei Watch GT2“ spauskite čia.

„Apple iPhone 13“ – telefonas, apie kurį nereikia ilgai pasakoti

Išmaniųjų telefonų rinkoje turbūt nėra daugiau dėmesio sulaukiančio įvykio nei naujo „iPhone“ pristatymas. Ne išimtis buvo ir 13 numeriu pavadinto flagmano išleidimas. Telefonas išlaiko ankstesnių „iOS“ telefonų stiprybes, bet kartu prideda kelis labai reikšmingus atnaujinimus.

„Didžiausias pokytis yra telefono kameros – vos pažvelgus matosi naujoviškas dizainas. Naujasis telefonas talpina kur kas didesnį kameros lęšį, į kurį patenka 47 proc. daugiau šviesos, taigi nuo šiol fotografuoti galima vietose, kurios anksčiau telefono nuotraukoms būdavo per tamsios. Be to, atsirado „Cinematic“ filmavimo režimas, leidžiantis filmuoti suliejant foną ir išryškinant įrašo centre esantį žmogų ar objektą, panašiai taip, kaip darant portretines nuotraukas. Ir visa tai su itin atspariu korpusu, leidžiančiu telefoną panardinti net iki 6 m gylio“, – pastebi „Bitės Profas“.

Dovanotas „iPhone 13“ nudžiugins tuos, kuriems labai svarbi nuotraukų bei vaizdo įrašų kokybė. Žinoma, kaip visuomet su „Apple“ telefonais, vien įrenginio išvaizda ir stilius taip pat yra svarūs argumentai.

Norėdami įsigyti „iPhone 13” spauskite čia.

„Xiaomi Mi 1S“ elektrinis paspirtukas – transporto priemonė, lankstesnė net už pirmąjį automobilį

Paaugliai yra turbūt daugiausiai elektriniais paspirtukais besinaudojanti žmonių grupė. Nieko keisto – jiems tai greičiausias būdas judėti tarp skirtingų vietų, ypač jei po pamokų reikia vykti į muzikos mokyklą, būrelį ar savanoriškas veiklas.

„Elektrinių paspirtukų rinkoje „Xiaomi Mi 1S“ išsiskiria savo lengvumu, mažu dydžiu ir paprastu sulankstymu. Dėl to jis populiarus tarp visų amžiaus grupių – atvykus į mokyklą ar susitikimą su draugais jam lengvai rasite vietos bet kokiame kamputyje. Vienu įkrovimu juo galima nuvažiuoti net iki 30 km atstumą, o pažangi energijos atkūrimo sistema paspirtuką papildomai įkrauna net stabdant ar riedant atleidus akseleratorių“, – privalumus aiškina E. Kuprinskas.

Mieste, kur atstumai nedideli, bet nebūtinai lengvai pasiekiami viešuoju transportui, „Xiaomi Mi 1S“ gali būti tiesiog nepamainoma pagalba. Be to, jos naudojimas nereikalauja papildomų išlaidų degalams ar bilietėliams, o veikia jis nežalodamas aplinkos.

Norėdami įsigyti „Xiaomi Mi 1S“ spauskite čia.

„Xiaomi Mi Band 6“ – pigiau už laikrodį, bet beveik tokios pat funkcijos

Nors daugiau kalbama apie išmaniuosius laikrodžius, išmaniosios apyrankės taip pat tobulėja itin greitai ir gali beveik tą patį, ką laikrodžiai, tik kainuoja ženkliai mažiau ir negali pasigirti tokio dydžio ekranu. Kita vertus, kaip ir modernūs laikrodžiai, „Xiaomi Mi Band 6“ stebi deguonies kiekį kraujyje, širdies ritmą, miego kokybę, streso lygį ir net realiu laiku praneša apie gaunamus skambučius.

„Visas naujausios „Xiaomi“ apyrankės priekis išnaudojamas „AMOLED“ ekranui, kuris sukurtas taip, jog puikiai matytųsi ir itin šviesioje aplinkoje. Ekrane vartotojas gali išvysti ne tik savo sveikatos informaciją, bet ir gautas žinutes. Be to, apyrankė atspari vandeniui iki pusvalandžio trukmės ir metro gylio, o vos kelių valandų pakrovimo pakanka net iki dviejų savaičių nešiojimo. Tai puikus įrenginys tiems, kurie nori sveikatos informaciją ir pranešimus apie skambučius matyti netraukdami iš kišenės telefono, ir džiaugiasi neprivalantys dažnai įrenginio krauti“, – sako „Bitės Profas“.

Norėdami įsigyti „Xiaomi Mi Band 6“ spauskite čia.

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

kaledines-dovanos-vaikams-10

kaledines-dovanos-moterims-10

kaledines-dovanos-vyrams-10

kaledines-dovanos-mamai-10


Pagalbos išrenkant svarbiam žmogui išmaniąją dovaną galite kreiptis į didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusius „Bitės Profus“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje https://www.bite.lt/profai.