„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos paaugliams

Ruošiantis šventėms, paaugliams išrinkti dovaną, ko gero, sunkiausia – juk jų norus nuspėti sunku kartais net jiems patiems. Ką gali patarti „Bitės Profai“, sekantys išmaniųjų įrenginių madas, tendencijas ir vartotojų atsiliepimus? Dalinamės TOP 5  dovanų, kurios patiks paaugliams, rekomendacijomis.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „Apple AirPods 3“ – belaidės ausinės su stiliumi.
  • „Apple AirTag“ – ieškiklis „iPhone“ naudotojams.
  • „Apple iPhone 13“ – telefonas, apie kurį nereikia ilgai pasakoti.
  • „Xiaomi 3 Lite“ elektrinis paspirtukas – transporto priemonė, lankstesnė net už pirmąjį automobilį.
  • „Xiaomi Mi Band 7“ – pigiau už laikrodį, bet beveik tokios pat funkcijos.

Jei apie geriausias Kalėdines dovanas paaugliams norite sužinoti daugiau, toliau skaitykite šį straipsnį.

„Paaugliams labai svarbus ne tik įrenginių funkcionalumas, bet ir jų stilius. Jaunas žmogus nori išreikšti save taip, kaip jam atrodo tinkama. Tad tobula dovana paaugliui turi būti „madinga“, pakankamai lanksti, derėti prie bet kokio stiliaus“, – sako „Bitės Profas“ Evaldas Kuprinskas.

Pateikiame TOP 5 dovanų paaugliui rekomendacijas.

„Apple Airpods 3“ – belaidės ausinės kokybiškam muzikos klausymui

Stilingos ir patvarios belaidės ausinės – tinkama dovana paaugliui. Ausinėmis patogu naudotis, jos mažos, tačiau leidžia kokybiškai klausytis mėgstamos muzikos, o integruotas mikrofonas suteikia galimybę kalbėti telefonu, jo nelaikant rankoje. Ausines paprasta prijungti prie norimo įrenginio, tad net patys mažiausieji sugebės jomis naudotis be tėvelių pagalbos.

„Ausinėmis vaikas galės naudotis ir norėdamas ne tik pasiklausyti muzikos ir žaisdamas kompiuterinius žaidimus, tačiau ir šnekėdamas telefonu. Integruotas mikrofonas turi apsaugą nuo vėjo, todėl būnant lauke blokuoja pučiančio vėjo garsą ir leidžia pašnekovui aiškiai girdėti kalbančiojo balsą. Nors ausinių dėklas nedidelis ir gali pasirodyti lengvai pametamas, tačiau šios naujos kartos ausinės turi patobulintą funkciją „Find My“, kuri perspėja apie ausinių judėjimą iš „Bluetooth“ zonos ir nurodo, kokiu atstumu jos gali būti nutolusios. Tad net ir pametus ausines jas lengva surasti“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

apple-airpods-3

„Apple AirTag” – ieškiklis „iPhone” naudotojams

„iPhone“ išmaniųjų telefonų naudotojus, kurie nuolat pameta savo asmeniniu daiktus, tikrai pradžiugins dovanų gautas „Apple AirTag“. Šis monetos dydžio įrenginys prisegamas prie daikto, kurio nenorite pamesti, pavyzdžiui, piniginės, raktų ar kelioninės kuprinės. Vėliau telefonu galite bet kada rasti jo buvimo vietą žemėlapyje.

„Didelis „AirTag“ privalumas yra tai, jog įrenginys labai mažas ir nereikalauja jokio papildomo dėkliuko. Prisegę jį prie piniginės ar raktų, „Find My“ programėlėje galėsite lengvai sekti, kurioje vietoj yra daiktas, o jei žemėlapio nuorodų neužtenka, „AirTag“ skleidžia garsą, pagal kurį galėsite surasti netoliese esančius daiktus“, – dalinasi išmaniųjų technologijų ekspertas.

apple-airtag-ismanusis-daiktu-ieskiklis

„Apple iPhone 13“ – telefonas, apie kurį nereikia ilgai pasakoti

Išmaniųjų telefonų rinkoje turbūt nėra daugiau dėmesio sulaukiančio įvykio nei naujo „iPhone“ pristatymas. Ne išimtis buvo ir 13 numeriu pavadinto flagmano išleidimas. Telefonas išlaiko ankstesnių „iOS“ telefonų stiprybes, bet kartu prideda kelis labai reikšmingus atnaujinimus.

„Didžiausias pokytis yra telefono kameros – vos pažvelgus matosi naujoviškas dizainas. Naujasis telefonas talpina kur kas didesnį kameros lęšį, į kurį patenka 47 proc. daugiau šviesos, taigi nuo šiol fotografuoti galima vietose, kurios anksčiau telefono nuotraukoms būdavo per tamsios. Be to, atsirado „Cinematic“ filmavimo režimas, leidžiantis filmuoti suliejant foną ir išryškinant įrašo centre esantį žmogų ar objektą, panašiai taip, kaip darant portretines nuotraukas. Ir visa tai su itin atspariu korpusu, leidžiančiu telefoną panardinti net iki 6 m gylio“, – pastebi „Bitės Profas“.

Dovanotas „iPhone 13“ nudžiugins tuos, kuriems labai svarbi nuotraukų bei vaizdo įrašų kokybė. Žinoma, kaip visuomet su „Apple“ telefonais, vien įrenginio išvaizda ir stilius taip pat yra svarūs argumentai.

apple-iphone-13-telefonas

„Xiaomi 3 Lite“ paspirtukas – transporto priemonė, lankstesnė net už pirmąjį automobilį

Xiaomi-paspirtukas
 

Paaugliai yra turbūt daugiausiai elektriniais paspirtukais besinaudojanti žmonių grupė. Nieko keisto – jiems tai greičiausias būdas judėti tarp skirtingų vietų, ypač jei po pamokų reikia vykti į muzikos mokyklą, būrelį ar savanoriškas veiklas.

„Xiaomi 3 Lite“ paspirtukas yra vienas lengviausių rinkoje, be to, sulankstytas užima nedaug vietos, tad telpa spintoje. Smagu ir tai, jog vienu įkrovimu galima įveikti iki 20 km atstumą, o pažangi kinetinė energijos atkūrimo sistema įkrauna paspirtuką net stabdant ar riedant atleidus akseleratorių, tad energija išnaudojama labai efektyviai. Nepaisant lengvumo, įrenginys tvirtas, o dėl itin ryškaus priekinio žibinto jį tikrai galėsite naudoti bet kokiu paros metu“, – teigiamas savybes vardina „Bitės Profas“.

„Xiaomi 3 Lite“ – ideali transporto priemonė miestuose, kur atstumai nėra itin dideli, tačiau ne visuomet patogūs automobiliui ar viešajam transportui.

Xiaomi-3-Lite-elektrinis-paspirtukas

„Xiaomi Mi Band 7“ – pigiau už laikrodį, bet beveik tokios pat funkcijos

„Xiaomi Mi Band 7“ – pigiau už laikrodį, bet beveik tokios pat funkcijos Nors daugiau kalbama apie išmaniuosius laikrodžius, išmaniosios apyrankės taip pat tobulėja itin greitai ir gali beveik tą patį, ką laikrodžiai, tik kainuoja ženkliai mažiau ir negali pasigirti tokio dydžio ekranu. Kita vertus, kaip ir modernūs laikrodžiai, „Xiaomi Mi Band 7“ stebi deguonies kiekį kraujyje, širdies ritmą, miego kokybę, streso lygį ir net realiu laiku praneša apie gaunamus skambučius.

„Visas naujausios „Xiaomi“ apyrankės priekis išnaudojamas „AMOLED“ ekranui, kuris užtikrina, jog informacija puikiai matytųsi ne tik tamsoje, bet ir itin šviesioje aplinkoje. Ekrane vartotojas gali išvysti ne tik savo sveikatos informaciją, bet gauti pranešimus apie gautas žinutes ar skambučius. Smagu ir tai, kad apyrankė atspari vandeniui iki pusvalandžio trukmės ir metro gylio, o vos kelių valandų pakrovimo pakanka net iki dviejų savaičių nešiojimo. Tai puikus įrenginys tiems, kurie nori sveikatos informaciją ir pranešimus apie skambučius matyti netraukdami iš kišenės telefono, ir džiaugiasi neprivalantys dažnai įrenginio krauti“, – sako „Bitės Profas“.

apyranke-xiaomi-mi-band7-ismani

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

geriausios-kaledu-dovanos-vaikams
 
50-eur-kaledines-dovanos
 
geriausios-kaledu-dovanos-mamoms

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.