„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios dovanos mamai

Nėra brangesnio žmogaus už mamą. Mamai per Kalėdas norisi skirti tik pačias gražiausias ir reikšmingiausias dovanas. Matydami rinkos tendencijas ir pirkėjų atsiliepimus „Bitės Profai“ rekomenduoja 5 dovanas, kurios padės nustebinti mamą didžiausių švenčių proga.
 
Taip lengviau: greitojo skaitymo faktai apie TOP 5 dovanas mamai
  • „Samsung Galaxy Watch 5“ – laikrodis bet kokiai situacijai.
  • „Xiaomi Mi Mop 2 Lite“ – išmanus siurblys, gelbėsiantis nuo namų ruošos.
  • „Samsung Galaxy Buds 2“ belaidės ausinės – aukščiausia garso kokybė.
  • „Xiaomi Mi Band 7“ – viena geriausių išmaniųjų apyrankių rinkoje.
  • „Apple AirTag“ – ieškiklis „Apple“ naudotojams.

Jei norite daugiau sužinoti apie dovanų mamai rekomendacijas, toliau skaitykite šį straipsnį.

„Pastebime, kad dažniausiai moterys prioritetą teikia lengvam įrenginių sujungimui, sklandus jų veikimui ir stilingai išvaizdai. Laimei, įrenginių, kurie išpildo visas tris sąlygas tikrai netrūksta“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Pateikiame TOP 5 išmanias dovanas mamai.

„Samsung Galaxy Watch 5“ – laikrodis, su kuriuo galėsite tobulėti

„Samsung Galaxy Watch“ visuomet buvo vieni išmaniųjų laikrodžių rinkos lyderių, o naujasis jų laikrodis išlaiko visus ankstesnių modelių privalumus ir pristato keletą naujų. Mamai jis tinka dėl itin dailios išvaizdos ir paprasto valdymo, nors funkcijų laikrodyje ir telpa labai daug: nuo skambučių ir žinučių iki detalių kūno duomenų stebėjimo.

„Naujasis „Samsung Galaxy Watch“ veikia kur kas sklandžiau nei ankstesni modeliai bei gali pasiūlyti bene didžiausią populiarių programėlių (tarp kurių – „Google Maps“ ir „YouTube Music“) asortimentą išmaniųjų laikrodžių rinkoje. Be to, jis turi ir anksčiau rinkoje nematytų funkcijų, pavyzdžiui, atlieka kūno sudėties analizę ir periodiškai siunčia priminimus būti fiziškai aktyvesniam ir kviečia įsitraukti į iššūkius. Deja, laikrodis turi ir vieną minusą – jo negalima susieti su „iPhone“ įrenginiais“, – perspėja A. Archangelskis.
samsung-galaxy-watch5-laikrodis

„Xiaomi Mi Mop 2 Lite“ – robotas namų tvarkai palaikyti

Xiaomi-Mi-Mop-2-Lite-išmanusis-dulkių-siurblys
 
Dovanodami robotą siurblį iš tiesų dovanojate ne tik patį daiktą, tačiau ir laiką, kuris bus sutaupomas namų ruošos darbus paliekant atlikti robotui. Ne taip seniai robotai grindimis klajodavo be aiškaus plano, vienas vietas siurbdami keliskart, kitas – nepaliesdami. Naujasis išmanus „Xiaomi Mi Mop 2 Lite“ robotas siurblys nuskenuoja visą namų erdvę ir pasirūpina, kad neliktų nešvarių kampų.

„Pigiausių robotų siurblių kategorijoje „Xiaomi Mi Mop 2 Lite“ yra vienas kokybiškiausių pasirinkimų. Per „Mi Home“ programėlę jam galite liepti namus ne tik siurbti, bet taip pat šluoti ir plauti. Jo giroskopo sistema leidžia erdvėje judėti nestringant viename kambaryje ir paliesti visus kampus. Siurblys pakankamai galingas surinkti net smulkesnius trupinius. Taip pat gali vienu įkrovimu išplauti iki 90 kv. m. Be to, kadangi robotas yra kompaktiškas ir neturi išsikišusių jutiklių, jis gali palįsti net po sofomis ar kitais baldais, užtikrindamas švarą visuose namuose“, – pabrėžia „Bitės Profas“.
robotas-dulkiu-siublys

„Samsung Galaxy Buds 2“ – belaidės ausinės už įkandamą kainą

Jei mama mėgsta klausytis muzikos, dovanokite jai belaides ausines. „Samsung Galaxy Buds 2“ būtų puikus pasirinkimas dėl savo triukšmo slopinimo funkcijos – šią turi ne vienas modelis, tačiau ne visuose juose ji veikia taip pat sklandžiai. Būtent „Samsung Galaxy Buds 2“ aplinkos slopinimas yra itin kokybiškas ir tuo pačiu jos pigesnės už dalį konkurentų.

„Triukšmo slopinimo funkcija „Samsung Galaxy Buds 2“ ausinėse veikia tikrai ne prasčiau negu brangesniuose ausinukuose. Įsikišus jas pašalinami fono garsai, o jeigu staiga aplinką norite girdėti gerai, ją kaip tik pastiprinsite „Aplinkos garsų“ funkcija. Tai įmanoma todėl, kad kiekvienoje ausinėje yra trys skirtingi mikrofonai ir dviejų krypčių garsiakalbiai, galintys slopinti ar paryškinti beveik bet kokius garsus“, – bandymų rezultatais dalinasi A. Archangelskis.

Patraukli belaidžių ausinių kaina šiuo atveju tikrai nereiškia, kad jos mažiau kokybiškos. Kitoms triukšmo slopinimą siūlančioms ausinėms šios nusileidžia nebent klausymo trukme: su slopinimu jų galėsite klausyti iki 5 valandų, be – iki 8 valandų. Tačiau per vos 5 minutes „Samsung Galaxy Buds 2“ pasikraus iškart valandai klausymo.
belaides-ausines-galaxy-buds2

„Xiaomi Mi Band 7“ – apyrankė visiems gyvenimo atvejams

Išmani apyrankė yra puikus išradimas jau vien todėl, kad padeda sukurti aktyvesnio gyvenimo įpročius net pernelyg nesistengiant. „Xiaomi Mi Band 7“ ne tik seka atliekamus žingsnius, bet ir miego kokybę, deguonies kiekį kraujyje, streso lygį ir daugybę kitų parametrų. Vidutinio amžiaus žmonėms, ypatingai dirbantiems sėdimą darbą, apyrankės pastebėjimai gali tapti didžiule pagalba.

„Visas naujausios „Xiaomi“ apyrankės priekis išnaudojamas „AMOLED“ ekranui, kuris užtikrina, jog informacija puikiai matytųsi ne tik tamsoje, bet ir itin šviesioje aplinkoje. Ekrane vartotojas gali išvysti ne tik savo sveikatos informaciją, bet gauti pranešimus apie gautas žinutes ar skambučius. Smagu ir tai, kad apyrankė atspari vandeniui iki pusvalandžio trukmės ir metro gylio, o vos kelių valandų pakrovimo pakanka net iki dviejų savaičių nešiojimo. Tai puikus įrenginys tiems, kurie nori sveikatos informaciją ir pranešimus apie skambučius matyti netraukdami iš kišenės telefono, ir džiaugiasi neprivalantys dažnai įrenginio krauti“, – sako „Bitės Profas“.

apyranke-xiaomi-mi-band7

„Apple AirTag“ – ieškiklis „Apple“ naudotojams

Išmaniųjų įrenginių gamintojų ekosistemos ne tik tobulėja, bet ir plečiasi – atsiranda nauji prietaisai, kurie anksčiau paprasčiausiai neegzistavo. Pavyzdžiui, išmanūs daiktų ieškikliai.

„Apple AirTag“ tikslas yra saugoti daiktus. Įrenginį prisegus prie raktų, kuprinės ar net naminio gyvūno telefone visuomet galite stebėti ieškiklio vietą, o prireikus nuotoliniu būdu įjungti jo skambėjimą. Net ieškikliui likus kitame mieste netoliese esantys „Apple“ įrenginiai padės žemėlapyje nustatyti jo buvimo vietą. Be to, kadangi įrenginys atsparus vandeniui, pamestas lauke jis ir toliau veiks bei siųs signalą“, – dalinasi išmaniųjų technologijų ekspertas.

Ieškiklis mažytis, lengvas ir, kaip visuomet su „Apple“ produktais, labai dailus. Tiesa, naudojant „Apple AirTag“ reikalingas ir dėkliukas, tačiau nesunkiai rasite tokį, kurį priderinsite prie savo stiliaus.

daiktu-ieskiklis-airtag

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

dovanos-teciui-2022
 
kalėdinės-dovanos-paaugliams
 
kalėdinės-dovanos-vaikams

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.