„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios dovanos iki 500 eurų

Išmaniosios technologijos tobulėja greitai ir daugybėje sričių tuo pat metu. Jei norite rasti tobulą kalėdinę dovaną, investuokite į tuos įrenginius, kurie šokteli galva aukščiau už konkurentus ir parodo tai, apie ką anksčiau tik svajojome. Pateikiame išmaniųjų įrenginių ekspertų „Bitės Profų“ TOP 5 kalėdines dovanas, kurios kainuos iki 500 eurų ir bus to vertos.
 
Taip lengviau: greitojo skaitymo faktai apie TOP 5 kalėdines dovanas iki 500 eurų vertės
  • „Cecotec Conga 2690“ – išmanusis dulkių siurblys, kuris tuo metu, kai jūs ilsėsitės, atliks namų ruošos darbus.
  • „Nintendo Switch“ – žaidimų konsolė, kuria naudotis galėsite net ir keliaudami.
  • „Galaxy Watch5“ – išmanusis laikrodis, kuris leis žinoti, koks jūsų širdies ritmas, miego kokybė, kūno riebalų kiekis ir kitus kūno rodiklius.
  • „Xiaomi 3 Lite“ – lengvas, bet tvirtas elektrinis paspirtukas, dėl kurio mieste judėsite greitai ir patogiai.
  • „JBL Xtreme 3“ – kolonėlė, kuri veikia garsiai, kokybiškai ir bet kur.
 

„Gera dovana sau gali būti ne tik smagus menkniekis, bet ir investicija. Pavyzdžiui, investicija į robotą siurblį, dėl kurio sutaupysite daug laiko arba į žaidimų konsolę, prie kurios laiką leisti galėsite kartu su visa šeima, net tada, kai keliausite. Tokios ir panašios dovanos mus džiugins ne tik pirmąją savaitę, bet daugelį metų po jos“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Pateikiame TOP 5 išmanias kalėdines dovanas, kurios kainuos mažiau nei 500 eurų.

„Cecotec Conga 2690“ – šuolis į namų ruošos ateitį

Išmanieji dulkių siurbliai – namų ruošos atributas, kuris leidžia mums sutaupyti laiko ir palengvina kasdienybę. Šiuolaikiniai robotai siurbliai, lyginant su jų pirmtakais, kur kas geriau orientuojasi namų erdvėje, ją sugeba išvalyti neklaidžiojant ir be reikalo neeikvojant baterijos energijos. „Cecotec Conga 2690“ – vienas iš jų.

„Cecotec Conga“ išmaniuosius dulkių siurblius valdyti galima ne tik naudojant specialią programėlę telefone, bet ir tam skirtu pulteliu, kuris įeina į įrenginio komplektaciją. Vienas didžiausių šių robotų privalumų – valymo šepetėlis „Jalisco“, kuriuo įrenginys gali atlikti net 4 veiksmus: siurbti, plauti, šveisti ir šluostyti“, – pasakoja išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Jis priduria, kad „Cecotec Conga 2690“ siurbimo galia – didelė, todėl robotas gali siurbti ne tik lygią, bet ir grublėtą dangą, pavyzdžiui, kilimą. Nors šis išmanusis dulkių siurblys nėra pats pigiausias, tačiau vos jį pradėję naudoti pastebėsite valymo kokybę, už kurią tiek mokėti yra verta.

cecotec_conga_2690-pirkti

„Nintendo Switch“ – žaidimų konsolė, kurią galite pasiimti bet kur

Nors pavadinimas „Nintendo“ garsus tiek pat ilgai, kiek išvis egzistuoja kompiuteriniai žaidimai, „Nintendo Switch“ konsolė yra labai moderni, o iš dalies turi net ir tai, ko negausite su jokia kita šiuolaikine žaidimų konsole. Ją su savimi ne tik galima lengvai pasiimti į kitus namus ir prijungti prie kitų televizorių – konsolė turi įmontuotą ekraną, garsiakalbius ir bateriją, tad ja žaisti galima net tada, kai aplink nėra papildomo ekrano ar elektros.

„Paėmus „Nintendo Switch“ į rankas matomas ekranas su dviem valdikliais šonuose, kuriuos galima nuimti. Tada konsolės ekranas veiks kaip planšetė, o „Joy-Con“ valdikliai taps belaidžiais pulteliais. Taigi konsolė iš vieno žaidėjo patogumui pritaikyto įrenginio lengvai virsta žaidimu dviem. Turint daugiau valdiklių ir didesnį ekraną, ja nesunkiai gali naudotis ir visa šeima“, – konsolę giria M. Vrubliauskas.

Garsiausi žaidimo konsolių konkurentai turi daugybę puikių savybių. Bet išsitraukiančių valdiklių ir galimybės naudotis be papildomo ekrano nepasiūlo daugiau niekas kitas. Jei artimasis mėgsta atsipalaidavimui pažaisti, tačiau daug keliauja – „Nintendo Switch“ bus tikras išgelbėjimas.

nintendo_switch_oled_blue-pirkti

„Galaxy Watch5“ – laikrodis, su kuriuo galėsite tobulėti

„Samsung Galaxy Watch“ išmaniųjų laikrodžių rinkoje visada buvo vieni iš lyderių. Naujasis laikrodis turi visus ankstesnių modelių privalumus, naujų funkcijų ir didesnę bateriją. Mamai jis puikiai tinka dėl itin dailios išvaizdos ir paprasto valdymo, nors šiame laikrodyje funkcijų gausu: nuo skambučių ar žinučių iki detalių kūno duomenų pateikimo.

„Galaxy Watch5“ laikrodis suteikia visas galimybes, norintiems sekti savo aktyvumą. Juo galite matuoti širdies ritmą, miego kokybę, kūno riebalų ar kraujyje esančio deguonies kiekį, taip pat kraujo spaudimą. Negana to, galite pasidaryti net elektrokardiogramą. Tiesa, norint pasimatuoti kraujo spaudimą ar pasidaryti elektrokardiogramą, laikrodį pirmiausia reikės sukalibruoti su jau turima kraujo spaudimo matavimo įranga“, – dėmesį atkreipia „Bitės Profas“.

Anot M. Vrubliausko, svarbu turėti omenyje tai, kad išmaniojo laikrodžio „Galaxy Watch5“ negalima susieti su „iPhone“ įrenginiais.

galaxy-watch5-40mm-pirkti

„Xiaomi 3 Lite“ – elektrinis paspirtukas, kuriuo mieste judėsite greitai ir patogiai

xiaomi-lite-paspirtukas-dovanu
 
Tiems, kurie gyvena greitu ritmu, naudingas elektrinis paspirtukas. Anksčiau skubantys žmonės važiuodavo automobiliu ar viešuoju transportu, tačiau ši tendencija keičiasi. Tam yra priežastis – paspirtukai už automobilius manevringesni ir trumpus atstumus mieste jais įveikti galima greičiau. Padovanokite artimajam „Xiaomi 3 Lite“ ir pamatysite, kaip greitai jis taps mėgstamiausia transporto priemone.

„Sulankstytas „Xiaomi 3 Lite“ užima nedaug vietos, tad telpa spintoje ar kambario kampe. Įrenginį įkrovus vieną kartą, juo galima įveikti net iki 20 km atstumą, o pažangi kinetinė energijos atkūrimo sistema paspirtuką įkrauna net stabdant ar riedant atleidus akseleratorių, tad energija išnaudojama itin efektyviai. Nors „Xiaomi 3 Lite“ yra vienas lengviausių, jis – tvirtas, o dėl itin ryškaus priekinio žibinto paspirtuką galėsite naudoti bet kokiu paros metu“, – įrenginio privalumus vardina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

M. Vrubliauskas kelionių metu rekomenduoja dėvėti šalmą, taip pat nepamiršti laikytis kelių eismo taisyklių ir būti itin atidiems.

xiaomi_electric_scooter_3_lite-black-pirkti

„Harman Kardon Onyx Studio 7“ – kolonėlė, kurią namie laikysite kaip puošmeną

Garso kolonėlės gali kurti malonią atmosferą ne tik ausims, bet ir akims. Būtent tokia yra „Harman Kardon Onyx Studio 7“ – kur bepadėtumėte, elegantiškas jos dizainas su aliuminio rankena kuria itin patrauklų įvaizdį, tarsi kolonėlė būtų ne tik įrenginys, bet suplanuota interjero detalė.

„Belaidė kolonėlė pasiūlo puikų garsą. Abiejose jos pusėse yra po du aukštų dažnių garsiakalbius, taigi kuriamas daugialypis garsas, tarsi jis sklistų iš kelių skirtingų šaltinių. Kolonėlės baterija veikia iki 8 valandų, vadinasi, neprijungtos jos galėsite klausyti visą darbo dieną ar ilgoje kelionėje. Be to, dvi tokias kolonėles keletu paspaudimų galima sujungti į vieną tinklą, tada jos gros tą pačią muziką ir garso įspūdis bus dar ryškesnis“, – pataria M. Vrubliauskas.

Idealiai ši dovana tiks tiems, kuriems svarbi tvarka ir estetika. „Harman Kardon Onyx Studio 7“ suteikia ne tik sodrų, aiškų garsą. Šis įrenginys turi neeilinis dizainą, kurio nesinori slėpti spintoje.

harman_kardon_onyx_studio_7_bluetooth_speaker_black-prikti

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

top-kaledines-dovanos-iki-200eur
 
top-kaledines-dovanos-iki-300eur
 
top-kaledines-dovanos-iki-100eur

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.