„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios dovanos iki 50 Eurų

Kalėdinės dovanos neprivalo kainuoti kalno pinigų. Kartais sau ar artimąjam galime įteikti nebrangią dovaną, kuri ne ką mažiau nudžiugins. „Bitės Profai“ rekomenduoja TOP 5 dovanas, kurios kainuos mažiau nei 50 Eurų.
 

„Šiame sąraše esančios prekės kainuoja nedaug, bet yra tokios naudingos, kad kai kurie vartotojai jas gavę naudotųsi kiekvieną dieną. Be to, kadangi daugelis jų išties pigios, tai gali tapti dar ir puikiomis Kalėdų dovanomis“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas.

Pateikiame TOP 5 dovanas, kurios kainuos mažiau nei 50 Eurų.

„Xiaomi Mi Band 7“ – apyrankė, panašesnė į išmanų laikrodį

Šiuolaikinės išmaniosios apyrankės ne tik skaičiuoja žingsnius ir rodo valandas. „Xiaomi Mi Band 7“ fiksuoja kvėpavimą, kraujospūdį, miego ritmą, streso lygį, kraujo prisotinimo deguonimi (SpO2) lygį ir realiu laiku praneša apie gaunamus skambučius. Be to, ši apyrankė atspari vandeniui, tad ją galima nusiimti tik tada, kai įrenginį reikia įkrauti.

„Naujausios „Xiaomi“ apyrankės priekyje išvysime AMOLED ekraną, kuris sukurtas taip, kad puikiai matytųsi ir itin šviesioje aplinkoje. Jame naudotojas gali išvysti ne tik savo sveikatos informaciją, bet ir gautas žinutes. Be to, apyrankė atspari vandeniui – iki vieno metro gylyje gali būti iki pusvalandžio, o vos kelių valandų įkrovimo pakanka tam, kad ja būtų galima naudotis net iki dviejų savaičių.

Tai puikus įrenginys tiems, kurie nori sveikatos informaciją ir pranešimus apie skambučius matyti netraukdami iš kišenės telefono, ir džiaugiasi neprivalantys įrenginio dažnai krauti“, – sako „Bitės Profas“.

xiaomi-mi-band-7

Lietuviška klaviatūra „Ačiū“ – patogesnis rašymas „iPhone“ telefonu

aciu-programele-appstore-123
 
Jei pakeitėte telefoną iš „Android“ sistemos į „iOS“, greičiausiai iškart pasigedote reikšmingos funkcijos – lietuviškos klaviatūros. „iPhone“ vieną lietuvišką klaviatūrą turi, tačiau ja parašyti žinutę gali trukti ilgiau, nes lietuviškos raidės neiškeltos į atskirą eilutę.

„Programėlė „Ačiū“ suteikia galimybę „iOS“ įrenginiuose rašyti taisyklingai. Viršuje atsiranda papildoma juosta raidžių ir norint rašyti „Ą“ nebereikia ilgai laikyti „A“. Taip pat programėlė leidžia keisti mygtukų spalvą, dydį ir rėmelius, tad klaviatūros išvaizdą lengvai pritaikysite sau. Be to, ji vienintelė „iOS“ platformai siūlo rašymo lietuviškai greičio testą, tad galėsite ne tik naudotis, bet ir įsivertinti, kaip greitai rašote“, – teigia K. Špiliauskas.

„Ačiū“ įsigyti ar padovanoti „iOS“ naudotojai gali paspaudę čia.

Dovana nebrangi ir naudinga. Jei norite padovanoti programėlę ar žaidimą kitam žmogui, instrukcijas, kaip tai padaryti, rasite šioje instrukcijoje.

„JBL Go 3“ garso kolonėlė – telpa kišenėje, o užtenka vakarėliui

Garso kolonėlė tikrai nudžiugins tuos, kurie nenustygsta vietoje ir nuolat ieško naujų potyrių. „JBL Go 3“ atkuria stebėtinai platų garsų spektrą ir kartu yra kompaktiška, tad ją su savimi galima pasiimti ne tik į žygio kuprinę ar kelioninį lagaminą, bet ir įsimesti į striukės kišenę.

„Šešių skirtingų spalvų modelius turinti kolonėlė maža ir ryški, tačiau kartu lengvai sutalpinama beveik bet kur, nes yra vos didesnė už išmanųjį telefoną. Kadangi „JBL Go 3“ atspari vandeniui ir dulkėms, ją su savimi galima pasiimti tiek į kitą kambarį, tiek į kelionę per pusę pasaulio. Be to, įrenginys turi kilpą, kuria jį lengva pritvirtinti prie kuprinės ar net diržo. Savo dydžiui galinga kolonėlė idealiai tiks tiems, kurie mėgsta tiek rengti nedidelius vakarėlius, tiek klausytis muzikos ne namie“, – aiškina K. Špiliauskas.

Puiki dovana tiems, kurie negali gyventi be muzikos, bet nenori apsikrauti dideliais įrenginiais.

garso-kolonele-JBL-GO3

„FiLMiC Pro“ – pradedančio režisieriaus svajonė

Turbūt jau iš pavadinimo supratote, kad programėlė „FiLMiC Pro“ skirta tiems, kurie mėgsta filmuoti ir tai daro dažnai. „Apple“ produktai visada išsiskyrė puikiomis techninėmis galimybėmis, o „FiLMiC Pro“ padeda patogiau pasinaudoti įvairiausių įrenginių privalumais.

„Vienas svarbiausių šios programėlės nustatymų yra tai, kad ji leidžia vaizdo įrašo metu garsą įrašyti kitu įrenginiu, pavyzdžiui, „AirPods“ ausinėmis. Tada žmogui net nutolus nuo kameros daugiau kaip penkis metrus garso kokybė išliks gera. Tokios galimybės paprastai filmuojant „iPhone“ nesiūlo, o su papildomu mikrofonu vaizdo įrašo garsas kur kas kokybiškesnis. Kiti itin naudingi „FiLMiC Pro“ nustatymai: rankinis fokusavimo valdymas, didelis vaizdo ir garso formatų pasirinkimas, baltos spalvos balanso valdymas bei kt.“, – vardina „Bitės Profas“.

„FiLMiC Pro“ įsigyti ar padovanoti „iOS“ vartotojai gali paspaudę čia.

Jei norite padovanoti programėlę ar žaidimą kitam žmogui, instrukcijas, kaip tai padaryti, rasite šioje instrukcijoje.

Jei esate „Android“ naudotojas, programėlės dovanoti negalite, tačiau ją galite įsigyti sau paspaudę čia.

„Bitės Profo“ džemperis – ne tik unikali ir žaisminga, bet ir praktiška dovana

profu-dzemperiai-Kaledoms
 
Džemperis yra tas rūbas, kurį galima nešioti kone visus metus – tiek šaltą žiemos rytą, tiek lietingą ar žvarbų vasaros vakarą. Artimajam padovanoję „Bitės Profo“ džemperį galite būti tikri, kad jis ne tik nesušals, bet ir sulauks aplinkinių dėmesio dėl nostalgiją keliančių iliustracijų.

„Ar prisimenate kompiuterinį žaidimą „Tetris“, kuriame reikėjo tvarkingai sudėlioti kaladėles? O telefoną „Nokia 3310“, kurio, pasak legendų, neįmanoma sugadinti? Jei taip, turiu jums puikią žinią – „Bitės Profai“ pasirūpino, kad galėtumėte pasipuošti ar padovanoti dėmesį pritraukiančius džemperius. Beje, abiejų džemperių sudėtyje yra net 85 proc. šukuotos organinės medvilnės, o tai reiškia, kad rūbai itin minkšti, juos patogu dėvėti ir lengva prižiūrėti“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Limituoto leidimo „BITĖS Profų“ džemperiai

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

dovanos-mamoms
 
kalėdinės-dovanos-paaugliams
 
kalėdinės-dovanos-vaikams

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.