„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 50 Eurų

Kalėdinės dovanos neprivalo kainuoti kalno pinigų, kartais net smagiau gauti keletą mažyčių pramogų, kurios nepakeis gyvenimo, bet leis smagiai praleisti laiką. O kokia yra Kalėdų esmė, jei ne gerai praleistas laikas? „Bitės Profai“ rekomenduoja TOP 5 dovanas, kurios kainuos mažiau nei 50 Eurų ir vis tiek nudžiugins.
 
Taip lengviau: greitojo skaitymo faktai apie TOP 5 kalėdines dovanas iki 50 Eurų vertės
  • „Xiaomi Mi Band 6“ – apyrankė, panašesnė į išmanų laikrodį
  • Lietuviška klaviatūra „Ačiū“ – išgelbėjimas nuo nemalonios „iPhone“ problemos
  • „JBL Go 3“ garso kolonėlė – telpa kišenėje, o užtenka vakarėliui
  • „FiLMiC Pro“ – pradedančio režisieriaus svajonė
  • „The Room Three“ – vienas geriausiai vertinamų galvosūkių pasaulyje

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamas kalėdines dovanas iki 50 Eurų, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų” straipsnį.

„Šiame sąraše esančios dovanos kainuoja nedaug, bet yra tokios naudingos, kad kai kurie vartotojai jas gavę naudotųsi kiekvieną dieną. Be to, kadangi daugelis jų kainuoja gerokai mažiau negu standartinė dovana po eglute, juk nebūtina laukti Kalėdų – naudingą programėlę artimajam galima padovanoti bet kada“, – sako „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas.

Pateikiame TOP 5 dovanas, kurios kainuos mažiau nei 50 Eurų.

„Xiaomi Mi Band 6“ – apyrankė, panašesnė į išmanų laikrodį

Šiuolaikinės išmaniosios apyrankės daro kur kas daugiau negu tik žingsnių ir valandų sekimas. „Xiaomi Mi Band 6“ stebi kvėpavimą, kraujospūdį, miego ritmą, streso lygį ir net realiu laiku praneša apie gaunamus skambučius. Drauge apyrankė atspari vandeniui, tad ją galima nusiimti tik tuomet, kai reikia įrenginį pakrauti.

„Visas naujausios „Xiaomi“ apyrankės priekis išnaudojamas „AMOLED“ ekranui, kuris sukurtas taip, jog puikiai matytųsi ir itin šviesioje aplinkoje. Ekrane vartotojas gali išvysti ne tik savo sveikatos informaciją, bet ir gautas žinutes. Be to, apyrankė atspari vandeniui iki pusvalandžio trukmės ir metro gylio, o vos kelių valandų pakrovimo pakanka net iki dviejų savaičių nešiojimo. Tai puikus įrenginys tiems, kurie nori sveikatos informaciją ir pranešimus apie skambučius matyti netraukdami iš kišenės telefono, ir džiaugiasi neprivalantys dažnai įrenginio krauti“, – sako „Bitės Profas“.

Norėdami įsigyti „Xiaomi Mi Band 6“ spauskite čia.

Lietuviška klaviatūra „Ačiū“ – patogesnis rašymas „iPhone“ telefonams

aciu-programele-appstore-123
 
Jei pakeitėte telefoną iš „Android“ sistemos į „iOS“ greičiausiai iškart pasigedote mažytės, bet reikšmingos funkcijos – lietuviškos klaviatūros. „iPhone“ vieną lietuvišką klaviatūrą turi, tačiau ja parašyti žinutę gali trukti ilgiau, nes lietuviškos raidės neiškeltos į atskirą eilutę.

„Programėlė „Ačiū“ suteikia galimybę „iOS“ įrenginiuose rašyti taisyklingai. Viršuje atsiranda papildoma juosta raidžių ir norint rašyti „Ą“ nebereikia ilgai laikyti „A“. Taip pat programėlė leidžia keisti mygtukų spalvą, dydį ir rėmelius, tad klaviatūros išvaizdą lengvai pritaikysite sau. Be to, ji vienintelė „iOS“ platformai siūlo rašymo lietuviškai greičio testą, tad galėsite ne tik naudotis, bet ir įsivertinti, kaip greitai rašote“, – teigia K. Špiliauskas.

„Ačiū“ įsigyti ar padovanoti „iOS“ naudotojai gali paspaudę čia.

Dovana nebrangi ir naudinga. Jei norite padovanoti programėlę ar žaidimą kitam žmogui, instrukcijas, kaip tai padaryti, rasite šioje instrukcijoje.

„JBL Go 3“ garso kolonėlė – telpa kišenėje, o užtenka vakarėliui

Tokia dovana tikrai nudžiugins tuos, kurie nenustygsta vietoje ir nuolat ieško naujų potyrių. „JBL Go 3“ atkuria stebėtinai platų garsų spektrą ir kartu yra kompaktiška, tad ją su savimi galima pasiimti ne tik į žygio kuprinę ar kelioninį lagaminą, bet ir įsimesti į striukės kišenę.

„Šešių skirtingų spalvų modelius turinti kolonėlė maža ir ryški, tačiau kartu lengvai sutalpinama beveik bet kur, nes yra vos didesnė už išmanųjį telefoną. Kadangi „JBL Go 3“ atspari vandeniui ir dulkėms, ją su savimi galima pasiimti tiek į kitą kambarį, tiek į kelionę per pusę pasaulio. Be to, įrenginus turi kilpą, kuria jį lengva pritvirtinti prie kuprinės ar net prie diržo. Savo dydžiui galinga kolonėlė idealiai tiks tiems, kurie ir nenori rengti didelių vakarėlių, o paprasčiausiai mėgsta muziką pasiimti drauge“, – aiškina K. Špiliauskas.

Puiki dovana tiems, kurie negali gyventi be muzikos, bet nenori apsikrauti dideliais įrenginiais.

Norėdami įsigyti „JBL Go 3“ spauskite čia.

„FiLMiC Pro“ – pradedančio režisieriaus svajonė

Kaip nesunku pastebėti iš pavadinimo, ši programėlė skirta tiems, kurie mėgsta filmuoti ir dažnai tai daro. „Apple“ visuomet išsiskyrė puikiomis techninėmis galimybėmis, o „FiLMiC Pro“ padeda patogiau pasinaudoti įvairiausių įrenginių privalumais.

„Programėlė pasiūlo tiek daug įvairių nustatymų, kad jų visų paminėti trumpame tekste tiesiog neįmanoma. Vienas svarbiausių yra tai, kad programėlė leidžia vaizdo įrašo metu garsą įrašyti kitu įrenginiu, pavyzdžiui, „AirPods“ ausinėmis. Tuomet net žmogui nutolus nuo kameros daugiau kaip penkis metrus garso kokybė išliks puiki. Tokios galimybės paprastai filmuojant „iPhone“ nesiūlo, o su papildomu mikrofonu vaizdo įrašo garsas kur kas kokybiškesnis. Kiti labai naudingi „FiLMiC Pro“ nustatymai: rankinis fokusavimo valdymas, baltos spalvos balanso valdymas, didelis vaizdo bei garso formatų pasirinkimas ir kt.“, – vardina „Bitės Profas“.

„FiLMiC Pro“ įsigyti ar padovanoti „iOS“ vartotojai gali paspaudę čia.

Jei norite padovanoti programėlę ar žaidimą kitam žmogui, instrukcijas, kaip tai padaryti, rasite šioje instrukcijoje.

Jei esate „Android“ naudotojas, programėlės dovanoti negalite, tačiau ją galite įsigyti sau paspaudę čia.

„The Room Three“ – vienas geriausiai vertinamų galvosūkių pasaulyje

Jei norite padovanoti lengvą, neįpareigojančią ir kartu naudingą dovaną – išbandykite galvosūkį „The Room Three“. Jis paremtas visame pasaulyje populiaria pabėgimo kambario idėja. Turint omenyje, kad yra mokamas, žaidimas turi itin daug vertinimų ir beveik aukščiausią įmanomą „App Store“ reitingą, tad laiko tikrai yra vertas.

„Žaidime reikia spręsti įvairiausio tipo galvosūkius, pavyzdžiui, atrakinti sudėtingos konstrukcijos dėžes be rakto. Kiekvieną objektą leidžiama apžiūrėti 3D erdvėje ir kartais sprendimą pasiūlo mažytė, pirmąkart galbūt pro akis praslystanti detalė. Tai idealus žaidimas atsipalaiduoti po darbo dienos, kuris padės užmiršti visus kitus klausimus, bet kartu jis puikiai įveikiamas ant sofos ar net lovoje“, – rekomenduoja A. Adomaitytė.

Galvoti su „The Room Three“ reikės daug. Ir pereina jį iš pirmo karto tik labai mažai kas. Bet atsiliepimai patvirtina – stengtis tikrai verta. Žaidimą padovanoti ar nusipirkti „iOS“ vartotojai gali paspaudę čia.

Jei norite padovanoti programėlę ar žaidimą kitam žmogui, instrukcijas, kaip tai padaryti, rasite šioje instrukcijoje.

„Android“ vartotojai jo dovanoti negalės, tačiau gali nusipirkti patys sau paspaudę čia.

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

kaledines-dovanos-30-13

kaledines-dovanos-100-13666

kaledines-dovanos-programeles-13

kaledines-dovanos-TECIUI-9111


Pagalbos išrenkant svarbiam žmogui išmaniąją dovaną galite kreiptis į didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusius „Bitės Profus“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje https://www.bite.lt/profai.