Geriausios dovanos iki 400 eurų

Puiki dovana yra ta, kurią gavęs žmogus kuo dažniau naudoja ir tuo pačiu prisimena apie mūsų rūpestį. Be abejo, tam būtina atsižvelgti į asmens poreikius, norus, savo biudžetą ir aplinkybes. Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ pateikia 5 geriausių dovanų, kainuojančių iki 400 eurų, sąrašą, kad jas išrinkti būtų lengviau.
 
Taupydami Jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • „Samsung Galaxy Watch5“ išmanusis laikrodis – safyro kristalo stiklu dengtas ekranas, dėl kurio puikia įrenginio išvaizda galima džiaugtis ilgai.
  • Kompaktiška „Xbox Series S“ konsolė suteikia galimybę mėgautis šimtais žaidimų.
  • Stilinga garso kolonėlė „Harman Kardon Onyx Studio 7“ papuoš kiekvieno namus.
  • „Samsung Galaxy A34 5G“ – išmanusis telefonas, išsiskiriantis tiek patvarumu, tiek prabangiu dizainu.
  • Belaidės ausinės „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ vienu metu gali kokybiškai leisti muziką ir slopinti aplinkos triukšmą.
 

„Dovanai skiriant didesnį biudžetą galima rinktis iš išmaniųjų įrenginių, pasižyminčių tiek patvarumu, tiek patraukliu dizainu. Mano nuomone, šios 2 savybės yra vienos svarbiausių, siekiant, kad dovana paliktų neišdildomą įspūdį“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„Samsung Galaxy Watch5“ – išmanusis laikrodis „Android“ telefonų savininkams

Šis įrenginys yra vienas populiariausių ir pažangiausių išmaniųjų laikrodžių. Tiesa, jis susisieja tik su „Android“ operacinę sistemą turinčiais telefonais. Tad jei planuojate šį laikrodį dovanoti, atkreipkite dėmesį į žmogaus, kuriam ruošiatės jį įteikti, telefoną.

„Visų „Galaxy Watch5“ išmaniųjų laikrodžių ekranai yra padengti safyro kristalo stiklu. Dėl to juos subraižyti yra gerokai sunkiau nei įprastus ekranus. Prižiūrint šiuos laikrodžius, jie gali išlikti idealios būklės net ir po metų ar dar ilgesnio naudojimo“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Žinoma, laikrodžiai turi ne tik įbrėžimams atsparius ekranus, bet ir daug išmaniųjų funkcijų, įskaitant sveikatos. Šį įrenginį padovanoję „Android“ telefono naudotojui, jį maloniai nustebinsite.

Samsung-Galaxy-watch-5-40mm-pirkti

Samsung-Galaxy-watch-5-44mm-pirkti

„Xbox Series S“ – konsolė, kuri nepabos labai ilgai

Kiekvienas žaidimų mėgėjas žino, kas yra „Xbox Series S“. Jei tokį pomėgį turinčiam žmogui ieškote dovanos, ši žaidimų konsolė – pats geriausias pasirinkimas.

„Ji turi daug privalumų, pavyzdžiui, per sekundę gali parodyti net 120 kadrų. Be to, dėl šios konsolės procesoriaus ir vaizdo plokštės atnaujinimų žaidimai užsikrauna akimirksniu ir atrodo ypač tikroviškai. Rekomenduoju prenumeruoti „Xbox Game Pass“ paslaugą, nes taip išleisite mažiau pinigų nei pirkdami atskirus žaidimus. Taip už mėnesinį mokestį galėsite išbandyti daugybę žaidimų“, – pataria A. Archangelskis.

Šiuo metu „Xbox Series S“ – mažiausios kainos šiuolaikinė konsolė. Be to, dėl kompaktiško dydžio jai lengva rasti vietą namuose ar keliaujant lagamine.

Xbox-series-x-s-pirkti

„Harman Kardon Onyx Studio 7“ – kolonėlė, kuri papuoš namus

Garso kolonėlės gali kurti malonią atmosferą ne tik dėl skleidžiamų garsų, bet ir savo dizaino. Būtent tokia yra „Harman Kardon Onyx Studio 7“.

„Šios belaidės kolonėlės abiejose pusėse yra 2 aukštų dažnių garsiakalbiai. Taigi kuriamas daugialypis garsas – susidaro įspūdis, kad jis sklinda iš kelių skirtingų šaltinių. Kolonėlės baterija veikia iki 8 val., o tai reiškia, kad ją galėsite naudoti visą darbo dieną ar ilgai keliaudami“, – pastebi „Bitės Profas“.

Tokia dovana idealiai tiks tiems, kurie gyvenime brangina tvarką ir estetiką. „Harman Kardon Onyx Studio 7“ suteikia ne tik sodrius, aiškius garsus, bet ir džiugina neeiliniu savo dizainu.

harman-kardon-onyx-studio-7-pirkti

„Samsung Galaxy A34 5G“ – išmanusis telefonas vertinantiems stilių ir patvarumą

Šio telefono dizainas yra itin panašus į tą, kuriuo didžiuojasi prabangiausi „Samsung“ flagmanai. Pavyzdžiui, jo nugarėlėje taip pat išvysite 3 atskirus kameros objektyvus.

„Išmanusis turi IP67 sertifikatą. Tai reiškia, kad jis atsparus dulkėms ir vandeniui (iki 1 m, iki 30 min). Dėl šios priežasties telefoną galima drąsiau naudoti laiką leidžiant šalia vandens telkinių. Jei išmanusis netyčia įkristų į vandenį, jį greitai ištraukus ir nusisausinus būtų galima naudoti toliau“, – pasakoja išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Šis telefonas už patrauklią kainą suteikia visavertę išmaniojo patirtį. Dovanokite jį tiems, kuriems patinka elegantiško dizaino patvarūs įrenginiai.

Samsung-Galaxy-a34-pirkti

„Samsung Galaxy Buds2 Pro“ – belaidės ausinės, kurios pravers kasdien

„Galaxy Buds2 Pro“ šiuo metu yra vienos geriausių belaidžių ausinių. Jos vienu metu gali kokybiškai leisti muziką ir slopinti aplinkos triukšmą, tai palengvindamos, pavyzdžiui, kelionę.

„Įrenginiai išsiskiria kokybiškais mikrofonais ir 24 bitų garso atkūrimu. Be to, jie turi 2 garsiakalbius, kurie aiškiau perteikia tiek aukštų, tiek žemų dažnių garsus. Dar noriu paminėti tai, kad ausinių balso ir aplinkos garso funkcijos itin praverčia kasdien. Pavyzdžiui, kai netikėtai sutikus pažįstamą norisi pabendrauti ausinių net neišsiėmus“, – sako A. Archangelskis.

Jos turi IPX7 saugumo standartą, kuris patvirtina, kad ausinės yra atsparios dulkėms ir vandeniui (iki 1 m, iki 30 min.). Aukšta garso kokybė ir platus funkcijų pasirinkimas praverčia visose situacijose, tad šias ausines galite dovanoti visiems.

Samsung-Galaxy-buds2-pro-pirkti

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams – nemokamai.