„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 300 eurų

Ieškote dovanos Kalėdų progai? Kaip žinoti, į kokį pirkinį investuoti tikrai verta, o kas kainuos apvalią sumą ir neatneš apčiuopiamos naudos? Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ pateikia TOP 5 kalėdinius pirkinius iki 300 eurų, kurie pagal techninius parametrus galėtų būti verti net ir daugiau.
 
Taip lengviau: greitojo skaitymo faktai apie TOP 5 kalėdines dovanas iki 300 eurų vertės
  • „Huawei Watch GT3“ – visų operacinių sistemų draugas, derantis prie jūsų stiliaus.
  • „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ – belaidės ausinės, kurios atkuria kokybišką 24 bitų garsą.
  • „JBL Xtreme 3“ – kolonėlė bet kokiai kelionei.
  • „Xiaomi Mi Mop 2 Lite“ – dulkių siurblys, kuris nepriekaištingai atliks darbą, kol jūs ilsėsitės.
  • „Apple AirPods Pro“ – bene geriausios bevielės ausinės rinkoje.
 

„Meniškos sielos apsidžiaugs belaidėmis ausinėmis, kurios šiais laikais stebina itin aukšta kokybe, sportininkai ‒ išmaniais laikrodžiais ar apyrankėmis, kurie fiksuoja mūsų kūnų duomenis lyg asmeniniai daktarai ir t. t. Idealus pirkinys yra tas, kuris žmogų nudžiugina. Rekomenduojame kalėdines dovanas, kurios už savo kainą pasiūlo itin daug“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Pateikiame TOP 5 kalėdines dovanas, kurios kainuos mažiau nei 300 eurų.

„Huawei Watch GT3“ – stilingas dizainas ir ilgai veikianti baterija

Stilingas laikrodis, siūlantis tikrai daug – nuo „Bluetooth“ skambučių iki visos dienos deguonies kiekio kraujyje stebėjimo. Pastaroji funkcija yra itin populiari sportiniuose įrenginiuose, naudojama tiek aktyviai judant, tiek miegant. Smagu tai, kad net ir su gausybe funkcijų laikrodis valdomas lengvai, o jo baterija vienu įkrovimu veikia net iki dviejų savaičių.

„Huawei Watch GT3“ siūlo daugiau nei 100 įvairių treniruočių režimų įskaitant dviračių sportą ir plaukimą. Šis laikrodis gali būti naudingas ne tik sporto metu – apvalus AMOLED ekranas elegantiškame korpuse dera prie bet kokio stiliaus, tad galite būti tikri, kad išsiskirsite iš minios. Patogiausia, kad laikrodis suderinamas tiek su „Android“, tiek su „iOS“ telefonais“, – įrenginį giria išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Jei norite laikrodžiu atlikti ir priimti skambučius, bet neturite nei laiko, nei noro dažnai įrenginį krauti, „Huawei Watch GT3“ bus puiki ir ne itin brangi dovana.

GT3-huawei-pirkti

„Samsung Galaxy Buds2 Pro“ – kokybiškos belaidės ausinės

Belaidės ausinės „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ prisitaiko prie aplinkos, kurioje jos naudojamos, ir leidžia mėgautis aukščiausios kokybės garsu. Be to, šios ausinės tinka ir darbui, nes jomis galima atsiliepti į skambučius ir tada, kai dėvite tik vieną iš jų.

„Kurį laiką naudotas belaides ausines pakeičiau į „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ ir galiu pasakyti, kad iškart jaučiau kokybės skirtumą. Tai nekelia nuostabos, nes jos atkuria net 24 bitų garsą. Be to, šios „Samsung“ ausinės turi aktyvaus triukšmo slopinimo funkciją. Dėl to bet kokia kelionė jums gali tapti kur kas malonesnė – sėdėdami, pavyzdžiui, traukinyje ar troleibuse muziką girdėsite taip, lyg klausytumėte jos būdami namuose“, ‒ sako „Bitės Profas“.

Jis priduria, kad „Samsung Galaxy Buds2 Pro“ išsiskiria ir atsparumu. Tai įrodo IPX7 sertifikatas, kuris reiškia, kad belaidės ausinės nebijo būti panardintos į vandenį. Vis dėlto būkite atsargūs, nes ausinių įkrovimo dėžutė vandeniui nėra atspari.

galaxy-buds2-pro-belaides-ausines

„JBL Xtreme 3“ – muzika bet kokiomis sąlygomis

Vieno žinomiausių garso aparatūros gamintojų vardas pelnytai siejamas su aukšta kokybe. Nešiojamų kolonėlių rinkoje JBL išsiskiria kaip įmonė, kuri pristato ne tik lengvai nešiojamas, bet ir labai kokybiškai grojančias kolonėles. „Xtreme 3“ yra būtent tokia. Ji, kaip nurodo ir pats pavadinimas, nebijo net ekstremalių naudojimo sąlygų.

„Keturi garsiakalbiai ir du žemų dažnių radiatoriai skleidžia dinamišką ir įtraukiantį garsą, o kadangi kolonėlė gana nedidelė, ją su savimi galima neštis tikrai daug kur. „JBL Xtreme 3“ atspari smėliui ir 1 m vandens gylyje gali išbūti iki 30 min., tad ją drąsiai su savimi galėsite pasiimti ir į paplūdimį, ir į valtį. Be to, šia kolonėle dar galima pakrauti ir kitus įrenginius“, – patogumus vardina A. Archangelskis.

Įdomu tai, kad „PartyBoost“ technologija leidžia sujungti skirtingas „JBL Xtreme 3“ kolonėles į vieną tinklą. Tai padarius jos groja tą pačią muziką. Taigi, vieną kolonėlę galėsite naudoti su šeima, o vakarėliui tereikės pasikviesti draugą su kitu „PartyBoost“ palaikančiu įrenginiu.

jbl-xtreame-3-garso-kolonele

„Xiaomi Mi Mop 2 Lite“ – robotas, skirtas palaikyti namų švarą

xiaomi-robotas-siurblys
 
Pasirinkus robotą siurblį dovanojamas ne tik įrenginys, bet ir laikas, kurį reikėtų skirti namų ruošai. „Xiaomi Mi Mop 2 Lite“ nuskenuoja visą namų erdvę ir pasirūpina, kad purvo neliktų net atokiausiuose namų kampuose.

„Pigiausių robotų siurblių kategorijoje „Xiaomi Mi Mop 2 Lite“ ‒ vienas kokybiškiausių įrenginių. Naudodamiesi „Mi Home“ programėle galite nustatyti, kad jis grindis siurbtų, šluotų ar plautų. Šio dulkių siurblio giroskopo sistema leidžia vieno kambario erdvėje judėti nestringant. „Xiaomi Mi Mop 2 Lite“ grindis plauna važiuodamas zigzagais, todėl grindys nuplaunamos efektyviai ir ant jų lieka mažiau siurblio važiavimo žymių“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Pasak „Bitės Profo“, šis siurblys yra pakankamai galingas, kad surinktų net itin smulkius trupinius, o jo talpi baterija vienu įkrovimu leidžia išplauti iki 90 kv. m dydžio patalpą. Be to, įrenginys neturi išsikišusių jutiklių, tad jis gali palįsti po sofa ir kitais baldais.

Xiaomi-ismanusis-dulkiu-siurblys-pirkti

„Apple AirPods Pro“ – vienos pažangiausių belaidžių ausinių

Belaidės „AirPods“ ausinės jau tapo neatsiejama „Apple“ pasaulio dalimi. Tik itin aukštos kokybės įrenginiams skiriamas „Pro“ ženkliukas reiškia, kad net palyginus su kitomis „Apple“ ausinėmis šios – ypatingos. Jos maloniai nustebins ne tik tuos, kurie dar nėra turėję bevielių ausinių, bet ir prie „AirPods“ pripratusius žmones. Kuo juos tokios ypatingos?

„AirPods Pro“ išsiskiria savo aktyvaus ir pasyvaus triukšmo slopinimu. Unikalaus dizaino ausinės patogiai laikosi, o kiekvieną dainos instrumentą girdėsite aiškiai be aplinkinio šurmulio. Dėl triukšmo slopinimo funkcijos ausines galima įsidėti, kai norisi ne tik klausytis muzikos, bet ir pabūti tyloje“, – sako A. Archangelskis.

Be to, ausinių įkrovimui dėklas palaiko belaidį įkrovimą, o baterijos užteks 24 valandoms muzikos klausymo. Pradėti klausytis galėsite beveik iš karto – tam, kad „AirPods Pro“ susietumėte su „iPhone“, jas pakanka ištraukti iš dėklo. Įrenginius susieti pasiūlys pats telefonas.

airpods-pro-apple-belaides-ausines

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

top-geriausios-kaledines-dovanos-iki-200euru
 
top-geriausios-kaledines-dovanos-iki-500euru
 
top-geriausios-kaledines-dovanos-iki-100euru

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.