Geriausios dovanos iki 30 Eurų

Brangiausios dovanos ne visada džiugina labiausiai. Kartais paprasta, bet praktiška dovana kasdien leidžia sutaupyti laiko, atsipalaiduoti po darbų ar mėgautis vaizdu. Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ sudarė 5 geriausių dovanų, kainuojančių iki 30 Eur, sąrašą, kad tinkamiausias išrinktumėte lengviau.
 
Taupydami Jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • „Honor Choice Earbuds X3 Lite“ belaidės ausinės – garsais galima mėgautis ir sportuojant.
  • „JBL GO Essential“ garso kolonėlė – kiekviename žingsnyje skambanti muzika.
  • „GRID Autosport“ lenktynių žaidimas – veiksmas, kuris prikaustys dėmesį iki paskutinės sekundės.
  • Lietuviška klaviatūra „Ačiū“ – išgelbėjimas tiems, kurie nori rašyti be klaidų.
  • „Noir“ interneto naršyklės įskiepis – patraukliai atrodančios tamsios spalvos.
 

„Suprantu, kad išrinkti dovaną, kuri išties džiugintų artimą žmogų, nėra lengva. Ypač jei spaudžia biudžetas ir laikas. Vis dėlto puiki dovana gali būti, pavyzdžiui, programėlė. Ją artimasis galėtų naudoti kasdien, vis prisimindamas jūsų rūpestį“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas.

„Honor Choice Earbuds X3 Lite“ – vienos pigiausių belaidžių ausinių

honor-buds-x3-lite
 
Belaidės ausinės praverčia įvairiose situacijose – norint išgirsti mėgstamą radijo laidą, tinklalaidę ar dainą ko nors laukiant, taip pat stengiantis susikaupti ar atsipalaiduoti. Be to, jos leidžia nevaržomai judėti. Jei svajojate sau ar kitam dovanoti ausines, tačiau vis susilaikote dėl kainų – šios kaip tik jums.

„Visiškai įkrovę „Honor Choice Earbuds X3 Lite“ ausines garsais galėsite mėgautis pakankamai ilgai – iki 28 val. Dar noriu paminėti jų IPX4 sertifikatą, kuris užtikrina, kad įrenginiai atsparūs prakaitui. Vadinasi, juos naudodami galėsite drąsiai sportuoti. Tiesa, įsigijus ausines rekomenduoju į telefoną įsidiegti „Honor AI Space“ programėlę. Joje galėsite pakeisti vienodintuvo (angl. equalizer) ir kitus ausinių nustatymus“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Ausinės gali tapti nepamirštama dovana tiems, kurie anksčiau jų nėra naudoję.

Honor-Choice-Earbuds-X3-Lite-pirkti

„JBL GO Essential” – į kišenę telpanti garso kolonėlė

jbl-go-essential
 
Muzika padeda sukurti tam tikrą atmosferą. Paleidus trankią šokių dainą vakarėlyje, jo dalyviai greitai pakils nuo sofų, o pasirinkus puikiai visiems žinomą hitą – pradės dainuoti. „Bluetooth“ ryšiu veikianti nešiojama garso kolonėlė „JBL Go Essential“ leidžia mėgautis garsais ten, kur norisi.

„Vienas didžiausių šios kolonėlės privalumų – atsparumas vandeniui, kurį įrodo IPX7 sertifikatas. Vadinasi, ją galėsite drąsiai naudoti, pavyzdžiui, vonios kambaryje, baidarėje ar prie ežero kranto grožėdamiesi gamta. Net jei kolonėlė įkristų į vandenį, ją staigiai ištraukę ir nusausinę galėtumėte toliau mėgautis muzika“, – sako „Bitės Profas“.

Nešiojama kolonėlė nudžiugins tuos, kurie savo kasdienybės neįsivaizduoja be muzikos.

jbl-go-essential-kolonele-pirkti

„GRID Autosport“ – žaidimas greičio mėgėjams

Lenktynės yra vienas populiariausių žaidimų žanrų jau seniai. „GRID Autosport“ yra kiek neįprastas kūrinys, nes jis, kaip telefonui skirtas žaidimas, kainuoja gana brangiai – apie 8 Eur, ir užima net 4 GB įrenginio atminties. Vis dėlto atsisiuntę žaidimą pastebėsite, kad jis veikia sklandžiai, o įsigyti mokamų priedų nebesiūloma.

„Tai grafikos galimybėmis stebinantis lenktynių žaidimas, kurį galima žaisti jau nuo 2014 m. naudojant „Xbox 360“ arba „PlayStation 3“ žaidimų konsoles. Pagaliau jis atsirado ir telefonuose, kuriuose grafika nenusileidžia senesnėms konsolėms. Anksčiau buvęs populiarus žaidimas šiandien išgyvena renesansą – jį išbando ir pamilsta tie, kurie praeityje neturėjo galimybių žaisti“, – pastebi K. Špiliauskas.

Ši dovana labiausiai patiks tiems, kurie mėgsta atsipalaiduoti žaisdami greičio žaidimus.

„iOS“ naudotojai įsigyti ar padovanoti žaidimą „GRID Autosport“ galite čia.

Lietuviška klaviatūra „Ačiū“ – patogesnis rašymas „iPhone“ telefonams

aciu-programele-123
 
Jei pakeitėte telefoną iš „Android“ į „iOS“ operacinę sistemą, greičiausiai iškart pasigedote reikšmingos funkcijos – lietuviškos klaviatūros. „iPhone“ vieną lietuvišką klaviatūrą turi, tačiau ja parašyti žinutę gali trukti ilgiau, nes lietuviškos raidės neiškeltos į atskirą eilutę.

„Programėlė „Ačiū“ suteikia galimybę „iOS“ įrenginiuose taisyklingai rašyti lietuviškai lengviau. Ją pasitelkus klaviatūros viršuje atsiranda papildoma raidžių juosta ir norint rašyti „Ą“ nebereikia ilgai laikyti „A“. Ši programėlė taip pat leidžia keisti mygtukų spalvą, dydį ir rėmelius, tad klaviatūros išvaizdą lengvai pritaikysite pagal savo norus. Beje, ji vienintelė siūlo rašymo lietuviškai greičio testą, tad galėsite įsivertinti, kaip greitai tą darote“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Programėlė „Ačiū“ neabejotinai pradžiugins lietuviškai rašančius „iPhone“ išmaniųjų savininkus.

„iOS“ naudotojai įsigyti ar padovanoti programėlę „Ačiū“ galite čia.

„Noir“ – mažesnis ekrano ryškumas ir patrauklios tamsios spalvos

noir-iskiepis-123
 
Jei jūsų telefonas yra „iPhone“, greičiausiai naudojate interneto naršyklę „Safari“. „Noir“ yra jai skirtas įskiepis, kuris pakeičia tinklalapio išvaizdą – jis tampa tamsus. Ši funkcija naudinga tiek dėl mažesnio ekrano ryškumo, tiek dėl patraukliai atrodančių tamsių spalvų.

„Nuo pat „iOS 13” atnaujinimo „Apple“ įrenginiai įgavo seniai vartotojų prašomą tamsaus režimo funkciją. Kitaip tariant, daug standartinių programėlių patamsėjo. Vis dėlto pokyčiai aplenkė „Safari“ – nors jos mygtukai irgi pasidarė tamsūs, tačiau puslapiai išliko tokių spalvų, kokių buvo anksčiau. Pavyzdžiui, „Google“ vis dar pateikiama itin šviesi, t. y. baltame fone. Dėl „Noir“ visose interneto svetainėse veikia tamsus režimas“, – aiškina „Bitės Profas“.

„Noir“ patiks tiems, kurie mėgsta tamsias spalvas ar mažesnį ekrano ryškumą. Jį paprasta įdiegti, o programėlių krovimo ar naršymo greitis išlieka toks pats.

Įsigyti ar padovanoti įskiepį „Noir“ galite čia.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams – nemokamai.