„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 200 eurų

Ką įmanoma nuveikti išmaniųjų įrenginių rinkoje su 200 eurų kupiūra? Išties nemažai, tačiau viskas priklauso nuo to, kokį laisvalaikį mėgstate. Nors patys geriausi įrenginiai yra kiek brangesni, išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ mėgsta sakyti, kad kas ieško, tas randa. Taigi, kokių kalėdinių dovanų verta ieškoti už 200 eurų?
 
Taip lengviau: greitojo skaitymo faktai apie TOP 5 kalėdines dovanas iki 200 eurų vertės
  • „JBL Charge 5“ turi prailgintą garsiakalbį, papildomą aukštų dažnių garsiakalbį ir dvigubus bosinius radiatorius, tad skleidžiamas garsas išties kokybiškas.
  • „Huawei Watch GT3“ baterija veikia net iki dviejų savaičių, tad įrenginį krauti reikės itin retai.
  • „Xiaomi Mi Mop 2 Lite“ dulkių siurblys išvalo net atokiausius kambario kampus.
  • „Samsung Galaxy Buds2“ belaidės ausinės – kokybiškas triukšmo slopinimas.
  • „Apple AirPods (3rd Gen)“ ne tik belaidės ausinės, bet ir išskirtinis stiliaus elementas.
 

„Daliai žmonių labai patinka ieškoti tokio įrenginio, kuris priklausytų žemesnės ar vidutinės kainos grupei ir pagal savybes neatsiliktų nuo pačių garsiausių flagmanų. Ir tai tikrai nėra neįmanoma – gerai paieškojus už 200 eurų galima rasti įrenginius, kurių techninės specifikacijos prilygsta toms, kurias turi kur kas brangesni konkurentai“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Pateikiame TOP 5 kalėdines dovanas, kurios kainuos mažiau nei 200 eurų.

„JBL Charge 5“ – lengva ir galinga

Kaip neišleidžiant daug pinigų suorganizuoti vakarėlį? Artimajam padovanoti nešiojamąją kolonėlę „JBL Charge 5“. Kokybiško garso užtikrinimas leidžia ją naudoti klausant tiek trankią elektroninę, tiek ramią klasikinę muziką.

„Penktos kartos nešiojama „JBL Charge“ kolonėlė turi prailgintą garsiakalbį, papildomą aukštų dažnių garsiakalbį ir dvigubus bosinius radiatorius. Tai reiškia, kad šis įrenginys skleidžia sodrų, aiškų ir daugialypį garsą visur ‒ tiek namie ant stalo, tiek lauke ant suoliuko“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Kolonėlę galima drąsiai pasiimti bet kur, pavyzdžiui, į paplūdimį, nes ji atspari smėliui ir vandeniui. Naudinga ir tai, kad prireikus įkrauti telefoną ar kitą įrenginį „JBL Charge 5“ galima panaudoti kaip energijos šaltinį.

JBL-garsiakalbis-charge-5-dovanu

„Huawei Watch GT3“ – išmanusis laikrodis, kurio nereikia krauti kasdien

Tiems, kurie nori patogiai nenaudojant telefono skambinti ir atsiliepti į skambučius, naudinga dovanoti „Huawei Watch GT3“. Šis išmanusis laikrodis turi vieną svarbų privalumą – jo baterija veikia net iki dviejų savaičių.

„Laikrodis atrodo išties žavingai, nes jo dizainas ‒ minimalistinis. Be to, šiam įrenginiui tinkančių apyrankių pasirinkimas išties platus ‒ nuo odinių iki nerūdijančio plieno, o jas keisti itin lengva. Dėl to įrenginį nesunkiai suderinsite su savo apranga. „Huawei Watch GT3“ taip pat turi „HarmonyOS“ operacinę sistemą, kuri į šį laikrodį leidžia įrašyti dar daug įvairių programėlių iš „AppGallery“ parduotuvės“, ‒ sako „Bitės Profas“.

Jei jums svarbu, kad įrenginio nereikėtų dažnai krauti, išmanusis laikrodis „Huawei Watch GT3“ ‒ puiki dovana ne tik artimiesiems, bet ir jums patiems.

huawei-watch-GT3-ismanusis-laikrodis-pirkti

„Xiaomi Mi Mop 2 Lite“ – robotas, skirtas palaikyti namų švarą

robotas-dulkiu-siurblys-xiaomi-dovanu
 
Pasirinkus robotą siurblį dovanojamas ne tik įrenginys, bet ir laikas, kurį reikėtų skirti namų ruošai. „Xiaomi Mi Mop 2 Lite“ nuskenuoja visą namų erdvę ir pasirūpina, kad purvo neliktų net atokiausiuose namų kampuose.

„Pigiausių robotų siurblių kategorijoje „Xiaomi Mi Mop 2 Lite“ ‒ vienas kokybiškiausių įrenginių. Naudodamiesi „Mi Home“ programėle galite nustatyti, kad jis grindis siurbtų, šluotų ar plautų. Šio dulkių siurblio giroskopo sistema leidžia vieno kambario erdvėje judėti nestringant. „Xiaomi Mi Mop 2 Lite“ grindis plauna važiuodamas zigzagais, todėl grindys nuplaunamos efektyviai ir ant jų lieka mažiau siurblio važiavimo žymių“, ‒ sako A. Archangelskis.

Pasak „Bitės Profo“, šis siurblys yra pakankamai galingas, kad surinktų net itin smulkius trupinius, o jo talpi baterija vienu įkrovimu leidžia išplauti iki 90 kv. m dydžio patalpą. Be to, įrenginys neturi išsikišusių jutiklių, tad jis gali palįsti po sofa ir kitais baldais.

robotas-siurblys-xioami-pirkti-dovanu-1

„Samsung Galaxy Buds2“ belaidės ausinės už prieinamą kainą

Naujausios belaidės ausinės dažniausiai turi triukšmo slopinimo funkciją. Tiesa, jos įprastai kainuoja daugiau nei tos, kurios šios funkcijos neturi. „Samsung Galaxy Buds2“ – išimtis, parodanti, kad net naujausias technologijas įmanoma įsigyti neišleidžiant visų savo santaupų.

„Triukšmo slopinimo funkcija „Samsung Galaxy Buds2“ veikia ne prasčiau negu brangesnėse ausinėse. Šis įrenginys pašalina fono garsus, o jeigu staiga aplinką reikia gerai girdėti, jos garsą galite sustiprinti įjungę aplinkos garsų funkciją. „Samsung Galaxy Buds2“ abejose ausinėje yra 3 skirtingi mikrofonai ir dviejų krypčių garsiakalbiai, galintys slopinti ar sustiprinti beveik bet kokius garsus“, – atliktų bandymų rezultatais dalinasi A. Archangelskis.

Jo teigimu, patraukli belaidžių ausinių kaina šiuo atveju nereiškia, kad jos mažiau kokybiškos. Kitoms triukšmo slopinimą siūlančioms ausinėms „Samsung Galaxy Buds2“ nusileidžia nebent klausymo trukme. Naudojant garso slopinimo funkciją jas galima naudoti iki 5 valandų, o be – iki 8 valandų. Beje, vos per 5 minutes „Samsung Galaxy Buds2“ įsikrauna tiek, kad jas iškart galima naudoti visą valandą.

belaides-samsung-galaxy-buds2-ausines-dovanu

„Apple AirPods (3rd Gen)“ – stilingos belaidės ausinės

Jei pažįstate melomaną, belaidės ausinės jam gali būti įrenginiu, kuris leidžia mėgautis muzika, tiek stiliaus elementu. „Apple AirPods (3rd Gen)“ ‒ tarsi „Apple AirPods“, nuo kurių išpopuliarėjo belaidės ausinės, jaunesnis brolis. Lyginant jų savybes, „Apple AirPods (3rd Gen)“ dar labiau patobulintos.

„Kaip visada „Apple“ įrenginius, įskaitant ir belaides ausines, susieti tarpusavyje yra itin paprasta. Viskas, ką reikia padaryti, ausines laikyti arti telefono ar kompiuterio. Tada jų ekrane pasirodo lentelė, kuri siūlo įrenginius susieti. Dar vienas „Apple“ privalumas – puikus dizainas, dėl kurio ausinės ne tik atrodo dailiai, yra patogios, bet ir stabiliai laikosi ausyse“, – pastebi „Bitės Profas“.

Anot A. Archangelskio, naudojant belaides ausines „AirPods (3rd Gen)“ puikiai tinka naudoti tiek sportuojant, tiek poilsio metu, nes įkrautos jos groja iki 6 valandų.

airpod3-belaides-ausines-dovanu

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

dovanos-kaledines-iki-50eur
 
dovanos-kaledines-iki-300eur
 
dovanos-kaledines-iki-500eur

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.