„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausios kalėdinės dovanos iki 100 eurų

Norite save ar artimąjį per Kalėdas nudžiuginti išmania dovana, bet neketinate jai išleisti pusės atlyginimo? Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ pataria – misija tikrai įmanoma. Kartais vidutinio brangumo įrenginiai kaip tik yra patys mylimiausi. Pateikiame TOP 5 kalėdines dovanas už mažiau nei 100 eurų.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • Belaidės ausinės „JBL Tune 230NC TWS“ turi aktyvią triukšmo šalinimo funkciją
  • „JBL Go 3“ kelioninė kolonėlė, kuriai beveik nereikia vietos
  • Išmanioji apyrankė „Xiaomi Mi Band 7“ rodo ne tik kūno duomenis, bet telefono pranešimus
  • Išmanusis laikrodis „Huawei Watch Fit“ turi ilgai veikiančią bateriją
  • „Samsung Trio“ – kai atsibosta ieškoti pakrovėjų

„Paradoksalu tai, jog dažnai žmones per Kalėdas labiausiai nudžiugina ne patys brangiausi, bet būtent pigesni įrenginiai. Jų funkcijos dažnai ribotos, užtai aiškiai apibrėžtos. Pavyzdžiui, belaidis pakrovėjas turi tik vieną paskirtį, dėl to jį lengva pradėti naudoti, jis veikia patikimai ir nekelia vartotojui jokių klausimų. Daugybė žmonių iš įrenginių ir reikalauja būtent to“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Pateikiame TOP 5 dovanas, kurios kainuos mažiau nei 100 eurų.

„JBL Tune 230NC TWS“ – belaidės ausinės, turinčios aktyvią triukšmo šalinimo funkciją

Viena populiariausių belaidžių ausinių funkcijų ‒ aktyvus triukšmo šalinimas. Nors „JBL Tune 230NC TWS“ yra gerokai pigesnės už dalį savo konkurentų, tačiau jos gali pasigirti, kad šią funkciją turi.

„Ausinės „JBL Tune 230NC TWS“ ne tik atrodo dailiai, bet ir nevargina ausų, nes yra itin lengvos. Žemų dažnių mėgėjams taip pat patiks sumaniai suprojektuoti 6.0mm garsiakalbiai kurie leidžia šioms ausinėms tokius dažnius atkurti kokybiškai. Vis dėlto jose telpa specialūs jutikliai, kurie blokuoja aplinkos triukšmą. Dėl šios priežasties net lėktuve ar traukinyje muzikos galite klausyti lyg būtumėte ten, kur tylu. Jei norėtumėte susikalbėti su aplinkiniais, jums tereikėtų ausinėse įjungti dėmesingumo režimą. Tada greta kalbančių žmonių žodžius girdėsite aiškiai ir garsiai“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Pasak jo, nors belaidžių ausinių rinkoje „JBL Tune 230NC TWS“ yra vienos iš prieinamiausių, jos tiek savo išvaizda, tiek techninėmis savybėmis ‒ puikios.

jbl-tune-230nc-tws-ausines-pirkti

„JBL Go 3“ kolonėlė – mažytė, bet galinga

Ši garsiojo gamintojo JBL kolonėlė yra labai kompaktiška, tačiau savo dydžiui tikrai galinga. Kolonėlė atkuria stebėtinai platų garsų diapazoną, į kurį įeina aštrūs ir žemi dažniai.

„Šešių skirtingų spalvų modelius turinti kolonėlė maža ir ryški, tačiau kartu lengvai sutalpinama beveik bet kur, nes yra vos didesnė už išmanųjį telefoną. Kadangi „JBL Go 3“ atspari vandeniui ir dulkėms, ją su savimi galima pasiimti tiek į kitą kambarį, tiek į kelionę per pusę pasaulio. Nors nėra tokia galinga kaip kitos JBL kolonėlės, idealiai tiks tiems, kurie ir nenori rengti didelių vakarėlių, o paprasčiausiai mėgsta muziką pasiimti drauge“, – aiškina A. Archangelskis.

jbl-bleaide-kolonele-pirkti

„Xiaomi Mi Band 7“ – išmanioji apyrankė, kuri panaši į laikrodį

Šiuolaikinės išmaniosios apyrankės ne tik skaičiuoja žingsnius ar fiksuoja laiką. „Xiaomi Mi Band 7“ matuoja ir pateikia duomenis apie kvėpavimą, kraujospūdį, miego ritmą, streso lygį ir realiuoju laiku praneša apie gaunamus skambučius. Be to, ši apyrankė yra atspari vandeniui, tad ją dėvėti galima beveik visada.

„Naujausios „Xiaomi“ apyrankės priekyje išvysime AMOLED ekraną, kuris sukurtas taip, kad puikiai matytųsi ir itin šviesioje aplinkoje. Jame naudotojas gali išvysti savo pulsą, nueitų žingsnių kiekį, žinutes, informaciją apie miegą ir net deguonies kiekį kraujyje. Taip pat apyrankė atspari vandeniui, o ją įkrovę vos kelias valandas, įrenginį galėsite dėvėti net iki dviejų savaičių“, – pastebi „Bitės Profas“.

Anot A. Archangelskio, „Xiaomi Mi Band 7“ ‒ puikus įrenginys tiems, kurie nori svarbiausią informaciją matyti netraukdami telefono iš kišenės, ir tiems, kurie išmaniosios apyrankės priežiūrai nenori skirti daug laiko.

ismani-apyranke-xiaomi-mi-7-pirkti

„Huawei Watch Fit“ – išvaizdus ir prieinamas išmanusis laikrodis

Daugelis ieškodami gero išmaniojo laikrodžio yra nusiteikę, kad jam teks išleisti triženklę pinigų sumą. Visgi „Huawei Watch Fit“ šiai kategorijai nepriklauso. Nors šis laikrodis kainuoja mažiau nei 100 Eur, jis turi, ką pasiūlyti.

„Į akis pirmiausia krenta paprastas, bet stilingas laikrodžio dizainas. Stačiakampio formos ekranas yra net 1,64 colių įstrižainės, tad jame telpa daug įvairių rodiklių. Be to, ekranas yra taupus ir vaizdą atvaizduoja puikia kokybe dėl AMOLED technologijos. Kitas svarbus šio laikrodžio privalumas – baterija. „Huawei Watch Fit“ yra išmanusis laikrodis, kuris ant jūsų riešo gali veikti iki 10 dienų“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Jo teigimu, tokia baterijos veikimo trukme gali pasigirti ne kiekvienas išmanusis laikrodis. Jei atsitiks taip, kad jums reikės skubiai išvykti, o laikrodis bus išsikrovęs, nesijaudinkite. Vos 5 min. įkrovus „Huawei Watch Fit“, jis galės veikti visą parą.

ismanusis-laikrodis-huawei-watch-fit-pirkti

„Samsung Trio“ – vienas belaidis įkroviklis visiems įrenginiams

Samsung-trio-pakrovejas
 
Jei kelyje nėra geresnio krovimo pagalbininko už išorines baterijas, tai namuose gelbėja belaidžiai pakrovėjai. Jų tikslas kiek kitoks – jie laikomi vienoje vietoje ir leidžia be jokių laidų pakrauti visus turimus įrenginius juos paliekant šalia. Vadinasi, daugiau jokių skirtingų pakrovėjų – tik viena tam skirta stotelė.

„Vienu metu su „Samsung Trio“ galima krauti net tris įrenginius: telefoną, belaides ausines, išmanųjį laikrodį ir kt. Išvis įrenginį sudaro šešios krovimo ritės, tad net nereikia telefono ar laikrodžio padėti itin tiksliai – jie vis tiek krausis. Įkroviklis yra sąlyginai paprastas išradimas, tačiau susidomėjimas juo vis auga, nes žmonės nori išlaisvinti namus nuo laidų ir apie įkrovimą galvoti dar rečiau“, – pastebi „Bitės Profas“.

belaidis-pakrovejas-samsung-trio-pirkti

Ieškote dovanos artimajam ar sau pačiam? Kviečiame peržiūrėti kitas „Bitės Profų“ TOP 5 dovanų rekomendacijas:

top5-geriausios-kaledines-dovanos-200
 
top5-geriausios-kaledines-dovanos-200
 
top5-geriausios-kaledines-dovanos-500

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.