„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausi telefonai

Išmaniųjų rinkoje flagmanas yra aukščiausios klasės telefonas. Tokie įrenginiai pasižymi geriausiomis kameromis, galingiausiais procesoriais ir kitomis naujausiomis technologijomis. Vis dėlto skirtingi modeliai pasižymi ne vienodomis savybėmis ir privalumais. „Bitės Profai“ apžvelgė visus prabangiausius mobiliuosius tam, kad būtų lengviau išsirinkti flagmaną, labiausiai atitinkantį jūsų poreikius.
 
Taupydami Jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
 • Flagmanais vadinami telefonai, kurie yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir gali atstoti net ir kompiuterį
 • Unikalia fotografavimo patirtimi ir galingais parametrais džiaugiasi „Galaxy S21 Ultra“ naudotojai
 • „OnePlus 9 Pro“ greitis stebina ne tik įprastas užduotis atliekančius vartotojus, bet ir žaidimų mylėtojus
 • Šiuo metu rinkoje tvirčiausią ir atspariausią dūžiams ekraną turi „iPhone 12 Pro Max“ modelis
 • Atverčiamas telefonas „Samsung Galaxy Z Fold 2“ gali būti naudojamas ir kaip 7,6 colio planšetė
 • „Xiaomi Mi 11 Ultra“ išsiskiria šviesiausiu ekranu ir aukščiausios kokybės „Harman / Kardon“ garsiakalbiais

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamus aukščiausios klasės telefonus, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų“ tekstą.

„Šios klasės modeliai išsiskiria moderniu dizainu ir turi aukščiausius parametrus, tačiau vienas gali būti patogesnis daug keliaujant, o kitas tinkamesnis dirbant su aukštos grafikos vaizdais. Visgi suklysti renkantis flagmaną sunku, nes tai puikus ir ilgalaikis sprendimas, galintis atstoti net ir kompiuterį“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Topas atnaujintas 2021 m. birželį.

 
„Samsung Galaxy S21 Ultra“ – aukščiausios kokybės kameros

s21-ultra
 
Vienas galingiausių „Samsung“ įrenginių pasižymi aukštais parametrais ir itin profesionaliomis kameromis. Šiame telefone jų yra net penkios, o pagrindinė išsiskiria 108 megapikseliais.

„Samsung“ sukūrė „Nona Binning“ technologiją, sujungiančią devynis pikselius į vieną, tad nuotraukos stebina puikia kokybe net labai prasto apšvietimo sąlygomis. Kitos dvi kameros yra teleobjektyvai – vienas optiniu būdu priartina vaizdą iki trijų kartų, o kitas – iki dešimties. Pagrindinis privalumas tai, kad priartintų fotografijų kokybė nė kiek nesuprastėja. Be to, „S21 Ultra“ programinė įranga leidžia papildomai priartinti vaizdą hibridiniu būdu net iki šimto kartų, tad su tokiu mobiliuoju tikrai lengva išgauti įspūdingų kadrų“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Išmaniųjų ekspertas išskiria „S21 Ultra“ itin plataus kampo kamerą, kokybiškai fotografuojančią plataus kampo vaizdus net ir esant prastam apšvietimui. Itin ryškiomis nuotraukomis pasižymi ir priekinė išmaniojo kamera su 40 MP.

„Samsung Galaxy S21 Ultra“ rekomenduojame norintiems mėgautis unikalia patirtimi fotografuojant įvairiausius vaizdus net ir netikėčiausiose situacijose. Be to, jis itin patiks „Samsung Note“ serijos naudotojams, kurie jau yra įvaldę „S Pen“ rašiklį. Juo galėsite valdyti ir šį telefoną.

Daugiau apie „Samsung Galaxy S21 Ultra“ sužinosite šio telefono aprašyme. Jei norite daugiau sužinoti apie „Samsung Galaxy S21“ serijos mobiliuosius, žiūrėkite šią „Bitės Profų“ apžvalgą.
 
„OnePlus 9 Pro“ – greičiausias „Android“ mobilusis

one-plus-9-pro
 
Praeityje „OnePlus“ flagmanai pasižymėjo mažesnėmis kainomis, o pastaraisiais metais pradėjo dar stipriau konkuruoti su kitais galingiausiais įrenginiais. Šiandien naujasis „9 Pro“ prilygsta konkurentams tiek parametrais, tiek didesne kaina.

„Išmaniajam žaibišką greitį suteikia „Snapdragon 888“ procesorius ir 120 Hz OLED ekranas. Visi naudotojai pajunta itin greitą atsaką į kiekvieną paspaudimą, nes ekranas reaguoja į prisilietimą 240 kartų per sekundę, o žaidžiant žaidimus šis skaičius išauga iki 360 tam, kad turėtumėte pranašumą prieš savo varžovus“, – atskleidžia A. Archangelskis.

Paprastai panašių parametrų telefonuose sunaudojama nemažai baterijos energijos, tačiau „OnePlus“ rado efektyvų sprendimą. Ekranas prisitaiko ir keičia vaizdo atnaujinimo dažnį priklausomai nuo rodomo turinio. Jei, pavyzdžiui, skaitote straipsnį, ekranas dirba vos 1 Hz vaizdo atnaujinimo dažniu, o tai leidžia naudoti energiją efektyviau.

Greičiausią reagavimą užtikrinantys parametrai palieka malonų įspūdį tiek žaidimų entuziastams, tiek kasdienes užduotis atliekantiems žmonėms. Be to, daugumai patiks, jog „OnePlus“ operacinė sistema mažiau apkrauta papildomomis funkcijomis, animacijomis ir nereikalingomis programėlėmis, todėl telefonas veikia itin sklandžiai ir našiai.

Daugiau apie „One Plus 9 Pro“ sužinosite šio telefono aprašyme.
 
„iPhone 12 Pro Max“ – galingiausias „Apple“ telefonas
 

 
Dauguma „Apple“ mylėtojų sunkiai išsižada „iPhone“ telefonų. Ypač tais atvejais, kai naudojasi ir „Apple“ laikrodžiais, kompiuteriais ar planšetėmis. Patikimi įrenginiai sinchronizuojasi vartotojams naudingoje ekosistemoje, o „Apple“ pirkėjai garantuoti, kad naujasis „iPhone“ pasižymės aukščiausios kokybės komponentais ir patogia „iOS“ operacine sistema.

„Šiame išmaniajame įdiegtas „A14 Bionic“ procesorius savo sparta lenkia visus „Android“ konkurentus įvairiuose testuose. „Apple“ teigimu, „Ceramic Shield“ ekranas yra keturis kartus atsparesnis dūžiams už „iPhone 11“ serijos telefonų ekranus ir yra tvirtesnis už kitų mobiliųjų ekranus. „12 Pro Max“ korpusas padengtas nerūdijančiu plienu ir tai yra atspariausias vandeniui telefonas rinkoje – gali išbūti 6 metrų gylyje iki 30 minučių (IP68)“, – pažymi specialistas.

Didžiausio ir galingiausio „Apple“ mobiliojo kamera kiek pranašesnė už kitų „iPhone 12“ serijos modelių. „Pro Max“ turi didesnį jutiklį, todėl į kamerą patenka daugiau šviesos. Jame naudojama nauja optinio stabilizavimo technologija, kai stabilizuojamas ne kameros lęšis, o jutiklis. Anot „Apple“, tai leidžia įamžinti 87 proc. kokybiškesnes nuotraukas prietemoje.

Dėl patogios ekosistemos „iPhone 12 Pro Max“ labiausiai tinka jau turintiems kitų „Apple“ įrenginių, ieškantiems puikiai fotografuojančio ir itin vandeniui atsparaus modelio.

Daugiau apie „iPhone 12 Pro Max“ sužinosite šio telefono aprašyme. Jei norite daugiau sužinoti apie kitus „iPhone 12“ serijos mobiliuosius, žiūrėkite šią „Bitės Profų“ apžvalgą.
 
„Samsung Galaxy Z Fold 2“ – unikalus ir itin praktiškas

Galaxy-z-fold2
 
Šiuo metu inovatyviausias telefonas rinkoje. Jis naudojamas kaip įprastas mobilusis, kai būna užverstas. Kita vertus, atverstas tampa nedidele 7,6 colio planšete, kurią galima įsidėti į kišenę. Tokia įrenginio idėja sugalvota jau seniai, o „Z Fold 2“ šiuo metu yra labiausiai ištobulintas tokio tipo telefonas.

„Abu įrenginio ekranai kontrastingi, spalvingi ir turintys kone tobulus juodus atspalvius. Viršutinis ekranas yra mažesnis ir puikiai atlieka įvairias kasdienes funkcijas. Atvertę įrenginį matysite įspūdingą vidinį ekraną, palaikantį didesnį vaizdo atnaujinimo dažnį (120 Hz). Su juo įvairias užduotis atliksite dar sklandžiau“, – neabejoja A. Archangelskis.

Greitas „Snapdragon 865+“ procesorius užtikrina, kad vidinio ekrano 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnis dirbtų ypač sklandžiai. Nors akumuliatoriaus talpa (4500 mAh) mažesnė už daugumos planšečių, tačiau prisiminkite, kad pirmiausia tai yra telefonas, tarnaujantis pakankamai ilgai. Be to, vidinis ekranas automatiškai keičia atnaujinimo dažnį pagal žiūrimą turinį, todėl baterijos resursai naudojami taupiai ir efektyviai.

„Samsung Galaxy Z Fold 2“ išskirtinis atlenkiamas ekranas patraukia aplinkinių dėmesį, tačiau toks įrenginys nėra vien stiliaus detalė ar aksesuaras. Šį įrenginį tikrai pamėgs praktiški ir kūrybingai įvairias kasdienes užduotis atliekantys žmonės.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Z Fold 2“ sužinosite šio telefono aprašyme.
 
„Xiaomi Mi 11 Ultra“ – galingiausių parametrų rinkinys

Mi-11-ultra
 
Šiuo įrenginiu susidomės kiekvienas telefonų entuziastas, kadangi jis stebina įspūdingais parametrais, o bene svarbiausias iš jų – „Snapdragon 888“ procesorius. Šiuo metu jis yra greičiausias procesorius pasaulyje, skirtas „Android“ operacinei sistemai.

„Pagrindinės kameros su 50 megapikselių jutiklis yra didžiausias rinkoje (1/1.12“), todėl į kamerą patenka itin daug šviesos. Jei fotografuodami mėgstate priartinti vaizdą, „Mi 11 Ultra“ gali tai padaryti net iki 120 kartų, todėl telefono ekrane galėsite pamatyti vaizdus, kurių plika akimi neįžvelgtumėte. Kitas įdomus sprendimas – nedidelis ekranas nugarėlėje tam, kad į jį žiūrėtumėte fotografuodami asmenukes su pagrindine kamera“, – pastebi išmaniųjų ekspertas.

„Xiaomi Mi 11 Ultra“ ekrano vaizdo atnaujinimo dažnis 120 Hz ir jis yra šviesiausias ekranas rinkoje – šviesumas siekia net 1700 nitų. Akumuliatorių nuo 0 iki 100 proc. įkrausite per mažiau nei 40 minučių nepriklausomai nuo to, ar krausite belaidžiu krovikliu ar su laidu.

Išmaniojo garsiakalbiai nė kiek nenusileidžia konkurentams, kadangi jiems aukščiausią garso kokybę užtikrino populiari garso technikos kompanija „Harman / Kardon“.

Šis flagmanas kol kas yra galingiausias kada nors sukurtas „Xiaomi“ telefonas. Kinų bendrovė įrodė galinti pagaminti ne tik kokybiškus vidutinės telefonų klasės modelius, bet ir prabangius išmaniuosius. Šis įrenginys dėl galingų parametrų ir itin šviesaus ekrano puikus pasirinkimas naujausių žaidimų mėgėjams, o fotografuojantys tikrai džiaugsis įspūdingai vaizdą priartinti gebančia kamera.

Šiuo metu šio mobilaus telefono neturime, tačiau kviečiame pasižvalgyti į kitus modelius.

 
Jei ieškote kitokiems jūsų poreikiams pritaikyto įrenginio, kviečiame peržiūrėti kitus „Bitės Profų“ paruoštus geriausiųjų penketukus:

geriausi-vidutines-klases-telefonai


telefonai-su-geriausiomis-kameromis

geriausi-telefonai-iki-500

 
Ką dar reikėtų žinoti renkantis flagmaną?
 • Ar visi flagmanai atsparūs vandeniui?

Dauguma gamintojų sukuria atsparius vandeniui modelius su tai patvirtinančiu IP68 sertifikatu, tačiau šios savybės neturi net ir kai kurie flagmanai. Rinkdamiesi telefoną perskaitykite jo specifikacijas ir įsitikinkite, ar įrenginys tikrai atsparus vandeniui.
 • Ar visi flagmanai leidžia žaisti žaidimus su aukščiausios kokybės nustatymais?

Jie turi greičiausius procesorius, leidžiančius be trukdžių žaisti visus tuo metu pasirodžiusius žaidimus. Visgi mobilieji skirtingi, todėl atskiri modeliai gali nevienodai kaisti žaidžiant sudėtingos grafikos žaidimus. Jei telefoną perkate dėl žaidimų, pasidomėkite jo aušinimu. Į šį klausimą visada gali atsakyti „Bitės Profai“.
 • Ar telefonas su 5 kartų optinio priartinimo kamera visada fotografuoja kokybiškiau už išmanųjį su 3 kartų optinio priartinimo kamera?

Ne, ne visada. Įrenginys su 5 kartų optinio priartinimo kamera kokybiškiau priartins tolesnį vaizdą. Jei bandysite priartinti būtent 3 kartus, kokybiškiau fotografuos mobilusis su 3 kartų optiniu priartinimu. Taip yra todėl, kad pirmasis telefonas artina apkirptą vaizdą iš pagrindinio jutiklio.
 • Ar yra flagmanų su išimama baterija?

Ne, nėra. Gamintojai integruoja akumuliatorius tam, kad užtikrintų įrenginio atsparumą vandeniui. Be to, šis būdas leidžia pagaminti telefonus su talpesnėmis baterijomis.
 • Kas svarbiausia renkantis naują flagmaną?

Nėra vieno tobulo telefono, nes skirtingi modeliai pasižymi ne vienodais pranašumais. Svarbiausia žinoti, kokie privalumai jums yra svarbiausi. Perkant naują išmanųjį visada galite pasitarti su „Bitės Profais“.
 
 
Daugiau apie išmaniuosius telefonus galite sužinoti iš didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusių „Bitės Profų“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje https://www.bite.lt/profai.