Kameros vaikus auginantiems tėvams: susipažinkite su „Arlo Baby“

Išmaniosios technologijos vis labiau skverbiasi į visas mūsų gyvenimo sritis. Bet jų tikslas – ne tiesiog skaitmenizuoti paprastas užduotis, o iš tikrųjų palengvinti jų atlikimą. Išmanioji kamera „Arlo Baby“ yra vienas geriausių šios tendencijos pavyzdžių, kai technologija padeda kasdienybėje. Šis įrenginys skirtas vaikus auginantiems tėvams padėti savo atžalas prižiūrėti, nuraminti ir pralinksminti lengviau. „Bitės Profai“ dalinasi 5 išmaniomis šios kameros savybėmis.
 
Susipažinkite lengviau:
  • „Arlo Baby“ kamerą itin paprasta pajungti ir ja naudotis per programėlę telefone.
  • Kamera leidžia ne tik įrašyti vaizdą ar garsą, bet ir nuraminti mažylį transliuojant garsus.
  • Vaizdo įrašai „Arlo“ saugomi 7 dienas, juos galite atsisiųsti ir išsisaugoti arba leisti ištrinti.

Norite apie „Arlo Baby“ kameras sužinoti daugiau? Tuomet tiesiog toliau skaitykite šį „Bitės Profų“ straipsnį.

„Arlo Baby“ kameros sukurtos taip, kad iš tikrųjų palengvintų vaikų auginimą. Šiandien, kai tėvų gyvenimo tempas itin didelis, išmaniosios technologijos gali padėti susitvarkyti arba visiškai išspręsti kasdienius vaikų auginimo rūpesčius“, – sako Šiaulių „Saulės miestas“ prekybos centre esančiame salone dirbantis „Bitės Profas“ Evaldas Kuprinskas ir dalinasi 5 „Arlo Baby“ kameros savybėmis, padėsiančiomis auginant naujagimį.
 
1. Žaismingas kameros dizainas
 
Įprastai kameros yra standartinės – stačiakampio arba ovalo – formos. Tačiau „Arlo Baby“ dizainas laužo įprastus kameros išvaizdos standartus.
 
„Iš pirmo žvilgsnio šis įrenginys atrodo kaip internetinė kamera. Tačiau vos kelių aksesuarų pagalba ji gali tapti zuikučio ar kito gyvūno formos. Tereikia prie jos pridėti kameros komplektacijoje esančias zuikio ausis bei pėdutės, ir įrenginys tampa linksmu, vaikišku žaislu. Taip galima pakeisti ir kameros spalvą, kad ši derėtų prie bet kurio kambario interjero. Taip pat kameros nugarėlė skleidžia spalvotą šviesą, kurios spalvą galite pasirinkti patys ir ja apšviesti tamsų kambarį, taip sukuriant dar jaukesnę atmosferą“, – pasakoja E. Kuprinskas.
 
Anot eksperto, kameros dizainas ne tik įdomus, bet ir praktiškas: „Kamera sukinėjasi tiek į šonus, tiek į viršų ar apačią. Tokiu būdu lengvai galėsite nustatyti norimą įrenginio poziciją ir matyti tiksliai tą vaizdą, kuris reikalingas.“

Arlo baby | BITĖ
 
2. Kamerą įjungti – itin paprasta
 
Didžioji dalis klientų, nusipirkę naują įrangą, skuba kuo greičiau ją išbandyti. Būkite ramūs, visa šios kameros prijungimo procedūra netūrėtų užtrukti ilgiau nei 5 minutes.
 
„Pirmasis žingsnis, norint pradėti naudoti kamerą, yra „Arlo“ programėlės įdiegimas išmaniajame įrenginyje (programėles rasite čia: „Android“, „iOS“). Programėlė yra visiškai nemokama, palaiko ir lietuvių kalbą, todėl ją patogu naudoti. Įsijungus programėlę tereikia sekti jos rodomą sąrankos vedlį, kuriame nurodytos instrukcijos kamerą padės įjungti visiškai nesudėtingai ir greitai“, – pasakoja E. Kuprinskas.

Arlo baby | BITĖ
 
3. Kameros funkcionalumas
 
„Kamera „Arlo Baby“ turi įspūdingą įspėjimo sistemų arsenalą. Ji ne tik perspėja apie užfiksuotą judesį ar garsą, bet ir praneša apie oro kokybės pokyčius – įspėja apie pakilusią kambario oro temperatūrą, padidėjusį anglies dvideginio ar drėgmės kiekį“, – aiškina E. Kuprinskas.
 
Visi šie perspėjimai jūsų išmaniajame telefone atsidurs per porą sekundžių. Todėl jeigu jūsų mažylis pradės muistytis, verkti ar nerimauti – apie viską sužinosite akimirksniu.
 
„Kamera taip pat pasižymi aukšta filmavimo kokybe. Ji netgi geresnė nei „Arlo Pro“ ar „Arlo Go“ kamerų – filmuoja aukšta Full HD raiška (1080p kokybe). Matomo vaizdo kampas siekia net iki 130 laipsnių, todėl su viena kamera galėsite matyti beveik visą kambarį. Įrenginys turi ir naktinio matymo funkciją, tad net tamsiu paros metu aiškiai ir ryškiai matysite, kaip miega mažieji“, – sako E. Kuprinskas.

Arlo baby | BITĖ
 
4. Melodijos ir apšvietimas
 
Kamera „Arlo Baby“ turi tiesioginio stebėjimo funkciją, kuri leidžia matyti realiu laiku vykstantį vaizdą. Įdomu tai, kad atkuriamas ne tik aplinkos vaizdas, bet ir garsas.
 
„Kai pasirenkate stebėti kameros transliuojamą vaizdą tiesiogiai, galite girdėti ir filmuojamos aplinkos garsus, o atkuriamo garso kokybė yra itin aukšta. Tačiau geriausia, kad per kamerą garsą galite transliuoti ir jūs. Taip galėsite savo balsu nuraminti mažylį net būdami kitame kambaryje“, – pasakoja E. Kuprinskas.
 
Pasak E. Kuprinsko, tai dar ne visos su garsu susijusios kameros funkcijos: „Kamera netgi groja lopšines. Jas galite pasirinkti iš programėlėje esančios melodijų bazės. Arba galite įrašyti savo balsą ir jį leisti per kamerą – taip mažylį užmigdyti ir nuraminti gali būti daug lengviau.“

Arlo baby | BITĖ
 
5. Nepraleiskite įsimintinų akimirkų
 
„Visas užfiksuotas vaizdo turinys patenka į „Arlo“ internetinę saugyklą. Čia jis nemokamai saugomas 7 dienas. Šią nufilmuotą medžiagą galite įsirašyti į kitą įrenginį arba iš karto pasidalinti juo socialiniuose tinkluose, išsiųsti jį el. paštu“, – pasakoja E. Kuprinskas.
 
Jeigu su vaizdo įrašais nieko daryti neplanuojate, po 7 dienų jie iš saugyklos dings automatiškai ir jų trinti papildomai nebereikės.

Arlo baby | BITĖ

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.