Ką „Galaxy Unpacked 2022“ renginio metu pristatė „Samsung“?

Kaip ir kasmet, įvyko vienas svarbiausių „Samsung“ renginių „Galaxy Unpacked 2022“, kurio metu technologijų gigantas pristatė naująją „Galaxy S22“ išmaniųjų seriją. Dienos šviesą taip pat išvydo naujos kartos „Galaxy Tab S8“ planšetiniai kompiuteriai. Plačiau apie renginio metu pristatytus įrenginius, pasakoja „Bitės Profai“.
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • „Galaxy S22“ serijos išmanieji ir „Galaxy Tab S8“ planšetės gaus net keturis operacinės sistemos atnaujinimus
  • „Galaxy S22“ serijos telefonuose įdiegtas Exynos 2200“ procesorius su „AMD“ grafiniu procesoriumi
  • „Galaxy S22 Ultra“ telefono kampai šiek tiek kvadratiniai ir stipriai primena „Galaxy Note 20 Ultra“ telefoną
  • „Galaxy Tab S8“ serijos planšetėse integruoti mikrofonai neutralizuos pašalinius garsus, tad su žmonėmis susikalbėsite net ir triukšmingoje aplinkoje

Daugiau apie tai, ką „Galaxy Unpacked 2022“ renginio metu pristatė „Samsung“, sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Galaxy S“ įrenginiai yra vieni kokybiškiausių rinkoje, o naujų modelių pristatymas dažnai padiktuoja tendencijas, kurių tais metais laikosi kitų išmaniųjų telefonų gamintojai. Šiemet „Samsung“ savo gerbėjus nustebino nauju procesoriumi ir praplėstomis kamerų galimybėmis. Be lauktų flagmanų didžiulio dėmesio sulaukė „Galaxy Tab S8“ serijos planšetės. O dar viena puiki žinia – visi renginyje pristatyti įrenginiai gaus net keturis operacinės sistemos atnaujinimus, kurie yra didžiulis „Samsung“ privalumas, lyginant su kitais gamintojais“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kokius ekranus gavo „Galaxy S22“ ir „Galaxy S22+“ telefonai?

Renginio metu „Samsung“ iš viso pristatė tris išmaniuosius telefonus: „Galaxy S22“, „Galaxy S22+“ ir „Galaxy S22 Ultra“. Juose integruotas galingas „Exynos 2200“ procesorius, sukurtas bendradarbiaujant su viena didžiausių lustų gamintojų pasaulyje „AMD“.

Nors „Galaxy S22“ ir „Galaxy S22+“ dizainas panašus į praėjusių metų modelių „Galaxy S21“ ir „Galaxy S21+“, tačiau briaunos kampuotesnės ir šiek tiek primena „iPhone 12“ serijos išvaizdą. Pagrindinis dizaino akcentas – kameros iškilimas, kuris labiau atskirtas nuo korpuso ir atrodo moderniai.

„Telefonai gavo plokščius, „Full HD+“ raiškos, „Dynamic AMOLED 2X“ technologijos ekranus, galinčius perduoti vaizdą 120 Hz dažniu. Todėl vaizdas ekrane bus malonesnis akiai ir susidarys įspūdis, kad telefonas veikia greičiau. Be to, yra kur kas ryškesni nei praėjusių metų modeliuose ir dengti nauju „Gorilla Glass Victus +“ stiklu, geriau apsaugančiu juos nuo įbrėžimų ir “, – pasakoja M. Vrubliauskas.

Lyginant su praėjusių metų modeliu, „Galaxy S22“ integruota mažesnės talpos baterija. Visgi dėl efektyvesnio procesoriaus ir galimybės nustatymuose pasirinkti jo našumo lygį, ji tarnaus ilgiau.

„Galaxy S22“, „Galaxy S22+“ telefonai yra pirmieji „Galaxy S“ serijos įrenginiai, gavę ne įprastą 12 MP, o net 50 MP standartinį objektyvą. Be to, triguboje kameroje rasite 12 MP itin plataus matymo kampo ir 10 MP teleobjektyvą. Pastarais vaizdą priartins net tris 3 kartus, išlaikant aukštą nuotraukų kokybę.

Abu telefonus galėsite rinktis iš keturių spalvų: fantomo juodos, fantomo baltos, žalios ir rožinio aukso.

Kaip atrodys „Galaxy S22 Ultra“ telefonas?

„Galaxy S22 Ultra“ dizainas gerokai skiriasi nuo brolių: „Galaxy S22“ ir „Galaxy S22+“. Jo kampai šiek tiek kvadratiniai ir stipriai primena „Samsung Note 20 Ultra“ telefoną.

„Telefone integruotas net 1750 nitų ryškumo ekranas, kuriame, net ir tiesioginiuose saulės spinduliuose, lengvai įžiūrėsite žinutę ar nuotrauką socialiniuose tinkluose. Taip pat jame, kaip ir visuose serijos išmaniuosiuose maksimalus ekrano atkuriamasis dažnis yra 120 Hz“, – sako M. Vrubliauskas.

„Galaxy S22 Ultra“ turėtojai taip pat galės naudotis „S-Pen“ rašikliu, kurio atsako vėlavimą, lyginant su „Galaxy Note 20 Ultra“ „Samsung“ sumažino net tris kartus. Rašiklį vartotojai ras pačio telefono viduje, tad nereikės jo atskirai nešiotis. „Galaxy S22 Ultra“ galėsite rinktis iš keturių spalvų: fantomo juodos, fantomo baltos, žalios ir naujos – burgundinės.

Telefone taip pat integruota talpi 5000 mAh baterija, kurios su kaupu užteks naudotis visą dieną. Pagirtina tai, kad, lyginant su „Galaxy S21 Ultra“, šįkart „Samsung“ nekeičiant įrenginio dydžio, jame sutalpino tiek „S-Pen“ pieštuką, tiek tokio pat dydžio bateriją.

„Galaxy S22 Ultra“ turi vieną 40 MP priekinę kamerą ir keturias kameras nugarėlėje: 108 MP pagrindinį objektyvą, 12 itin plataus matymo kampo ir du teleobjektyvus. Pastarieji leis priartinti vaizdą iki 10 kartų, kartu išlaikant aukštą nuotraukų kokybę. Nugarėlėje integruotas ir lazerinis atfokusavimo jutiklis, padėsiantis nuotraukas sufokusuoti itin greitai, o tai ypač pasijaus fotografuojant prastame apšvietime.

„Galaxy S22“ serijos išmaniuosiuose itin daug dėmesio skirta fotografavimui prasto apšvietimo sąlygomis. Dėl pažangesnių objektyvų ir didelių sensorių net ir nakties metu darytos nuotraukos bus itin ryškios ir kontrastingos. „Galaxy S22“ išmanųjį galėsite krauti 25 W krovimu, o „Galaxy S22+“ ir „Galaxy S22 Ultra “greituoju 45 W krovimu, tad, gamintojo teigimu, 20 min. krovimo užteks visai dienai.

Kuo nustebins „Galaxy Tab S8“ serija?

„Samsung“ pristatė ir atnaujintą „Galaxy Tab S8“ planšečių seriją, kurią sudaro trys įrenginiai: „Galaxy Tab S8“, „Galaxy Tab S8+“ ir „Galaxy Tab S8 Ultra“.

„Visose integruotas vienas sparčiausių „Snapdragon 8 Gen 1“ procesorių rinkoje, kuris be vargo susitvarkys su kasdienėmis užduotimis ar žaidimais. „Galaxy Tab S8“ serijos modeliai gavo ryškius ir erdvius ekranus, o „Galaxy Tab S8 Ultra“ ekranas yra vienas didžiausių planšetinių kompiuterių rinkoje – net 14,6 colių, tad bus idealus filmų peržiūroms“, – sako M. Vrubliauskas.

Planšetėse integruoti keturi garsiakalbiai su „Dolby Atmos“ technologija atkurs sodrų ir kokybišką skambesį. O trys mikrofonai leis, pavyzdžiui, nuotolinio skambučio metu geriau girdėti balsą net ir triukšmingoje aplinkoje. Naudinga ir tai, kad planšečių atmintį galėsite praplėsti atminties kortele „microSD“ iki 1 TB.

Planšetės palaikys 45 W greitąjį krovimą ir atkeliaus su „S-Pen“ rašikliu, kuris prie nugarėlių tvirtinsis magnetiniu būdu. „Galaxy Tab S8+“ ir „Galaxy Tab S8 Ultra“ įrenginiuose jo atsako vėlavimas, lyginant su „Galaxy Tab S7“, net dvigubai mažesnis.

„Galaxy Tab S8 Ultra“ gavo dvigubas priekinę bei galinę kameras. Priekinėje integruota „Automatinio kadravimo“ funkcija pokalbio metu bus sufokusavusi ir aiškiai rodys jus, net jei skambučio metu judėsite ar vaikščiosite, taip pat sufokusuos ir kitą žmogų – jei jis irgi prisijungs prie skambučio. Atnaujintos ir įrenginių baterijos, kurios užtikrins ilgesnį naudojimosi įrenginiu malonumą.

Vieninga „Samsung“ ekosistema dar labiau išplės planšečių galimybes. Susieję jas su išmaniaisiais „Samsung“ telefonais, jose galėsite priimti telefono skambučius ar perskaityti SMS žinutes. O tai itin pravers atvejais, kai išmanusis bus paliktas krauti kitame kambaryje. Taip pat turėdami papildomą planšetės klaviatūrą, galėsite greitai ir patogiai rinkti tekstą telefone.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.