Kaip rezervuoti laiką pas „Bitės Profą“?

Nuo šiol norėdami gauti „Bitės Profų“ teikiamas paslaugas Vilniaus prekybos centre „Panorama“ galėsite rezervuoti išankstinį vizitą jums tinkamiausiu metu. Tokiu būdu gauti pagalbą dėl visko, kas išmanu, galėsite dar lengviau. Kaip rezervuoti laiką pas išmaniųjų įrenginių ekspertą, pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
 • Gauti „Bitės Profų“ paslaugas patogiu laiku „Bitės“ salone, esančiame Vilniaus prekybos centre „Panorama“, galite rezervuodami išankstinį vizitą.
 • Tai galite padaryti tiek internetu, tiek atvykę į saloną ir nuskenavę QR kodą.
 • „Bitės Profų“ paslaugų rezervacijos sistemoje galite pasirinkti vieną iš 12 paslaugų kategorijų.
 • Išmaniųjų įrenginių ekspertai paslaugas teikia visų operatorių klientams, o „Bitės“ ir „Labas“ – nemokamai.

„Jau ne vienerius metus klientams padedame išspręsti įvairias problemas ir atsakome į visus rūpimus klausimus, kurie susiję su išmaniaisiais įrenginiais. Nuolat tobulėjame ir siekiame, kad klientams būtų vis lengviau, todėl nuo šiol sostinės gyventojams ir jos svečiams suteikiame galimybę mūsų konsultacijas gauti dar patogiau“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas.

Kokias paslaugas teikia „Bitės Profai“?

profu-paslaugu-kainorastis
 
Rezervuodami laiką pas išmaniųjų įrenginių ekspertą galėsite pasirinkti vieną iš 12 paslaugų kategorijų, kuri labiausiai atitiks jūsų poreikius.

„Mes, „Bitės Profai“, paruošiame naudoti naujus įrenginius ir perkeliame duomenis iš vieno telefono į kitą. Be to, konsultuojame visais klausimais susijusiais su išmaniaisiais įrenginiais“ – sako K. Špiliauskas.

Išmaniųjų įrenginių ekspertai taip pat parsiunčia programėles, jas įdiegia ir sukuria įvairias paskyras bei pataria, kaip pasinaudoti jų išskirtinėmis funkcijomis. Išsamesnius „Bitės Profų“ teikiamų paslaugų aprašymus galite rasti laiko rezervacijos sistemoje.

Kaip rezervuoti laiką pas „Bitės Profą“ Vilniaus PC „Panorama“?

bites-profas-fold-rezervacija
 
Tam, kad „Bitės Profai“ jums patogiu metu suteiktų paslaugas „Bitės“ salone, Vilniaus prekybos centre „Panorama“, registruokitės išankstiniam vizitui internetu.

„Rezervuoti laiką pas „Bitės Profą“ nuotoliniu būdu galite interneto tinklalapyje. Jame spauskite „Užsisakyti“ ir pasirinkite paslaugą. Tada pažymėkite jums tinkančią datą ir laiką. Galiausiai, įtraukite savo duomenis ir spauskite „Užsakyti“, – sako K. Špiliauskas.

Jo teigimu, leidžiant laiką „Panoramoje“ ar užsukus į jame esantį „Bitės“ saloną, patogu nuskenuoti QR kodą, kuris jus tiesiogiai nukreips į „Bitės Profų“ paslaugų rezervacijos sistemą.

„Tokiu būdu užsirezervavę laiką tos pačios dienos vizitui pas išmaniųjų įrenginių ekspertą galėsite ramiai apsižvalgyti salone, nueiti papietauti, apsipirkti ar užsiimti kita malonia veikla. Atėjus pasirinktam laikui „Bitės Profas“ jau jūsų lauks“, – sako K. Špiliauskas.

Kur ir kaip „Bitės Profai“ teikia paslaugas?

profai-komanda
 
„Bitės Profų“ komandą sudaro beveik 30 išmaniųjų įrenginių ekspertų. Jie pataria socialiniuose tinkluose, internete www.bite.lt/profai bei teikia paslaugas 15-oje didžiausių BITĖS salonų.

„Dirbame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Plungėje ir Tauragėje. Šiuose miestuose „Bitės Profų“ paslaugos teikiamos visų operatorių klientams, o „Bitės“ – nemokamai“, – sako K. Špiliauskas.
„Bitės Profų“ laiko rezervavimo naudojimosi sąlygos ir taisyklės
 • „Bitės Profų“ paslaugų teikėjas — UAB „Bitė Lietuva“, Žemaitės g. 15, LT-03504 Vilnius, Lietuva. Įmonės kodas 110688998.
 • Paslaugą gali užsakyti fiziniai asmenys.
 • Paslaugos rezervacijai prašysime pateikti savo vardą, pavardę, telefono numerį bei el. pašto adresą. Taip pat, komentaro laukelyje galite pateikti kitas aplinkybes, susijusias su užklausa.
 • Jūsų aukščiau nurodytus asmens duomenis naudosime tik „Bitės Profo“ laiko rezervacijos ir paslaugos suteikimo tikslais.
 • Jūsų nurodytu el. paštu galimai atsiųsime priminimą apie artėjantį „Profo“ rezervacijos laiką.
 • Jei dėl nenumatytų priežasčių tektų keisti rezervacijos laiką, galime su Jumis susisiekti nurodytu telefonu, kad susitartume dėl kito paslaugos suteikimo laiko.
 • Jūsų asmens duomenys „Profo“ laiko rezervacijos duomenų bazėje bus panaikinti nė vėliau nei praėjus 30 dienų po apsilankymo pas „Bitės Profą“.
 • Detalesnę informaciją apie Jūsų, kaip asmens duomenų subjekto, teises, teisių įgyvendinimą bei duomenų tvarkymą galite rasti BITĖS privatumo politikoje čia.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.