„Bitės Profai“ įsikūrė „Qoorio“: nuo šiol juos galėsite pasikviesti kavos

Didžiulio vartotojų susidomėjimo sulaukusioje žinių dalijimosi programėlėje „Qoorio“, kuri anksčiau buvo žinoma kaip „HumansApp“, patarimais nuo šiol dalinsis ir „Bitės Profai“. Vartotojai turės galimybę „Bitės Profus“ pakviesti kavos, ilgesniam susitikimui ar net asmeniniam naujausių technologijų pranešimo pristatymui.
 
Susipažinkite lengviau:
  • „Bitės Profai“ tampa dar lengviau prieinami „Qoorio“ programėlės pagalba.
  • Programėlės nariai „Bitės Profų“ konsultacijas gali gauti nuotoliniu būdu, net neišėję iš namų.
  • Siūlomi ne tik individualūs susitikimai ar konsultacijos, bet ir komandiniai mokymai.

Norite apie naujus būdus kreiptis į „Bitės Profus“ sužinoti daugiau? Tuomet tiesiog toliau skaitykite šį „Bitės Profų“ straipsnį.

„Daug žmonių į mus kreipiasi su pagalbos prašymais, aptarti ar paaiškinti išmaniąsias technologijas. Siekdami pagelbėti išmaniaisiais sprendimais savo kasdienybę palengvinti kuo didesniam žmonių ratui, pagalbą perkeliame į dar vieną platformą – „Qoorio“. Kasdien sprendžiame „Bitės“ salonų lankytojų klausimus, patarimais dalinamės žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose ar podkastuose, o dabar į šį sąrašą pridedame ir populiarią mobiliąją programėlę“, – sako „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas ir plačiau pasakoja apie „Bitės Profų“ suteikiama pagalbą.
 
Programėlė – žinioms ir patirtims gauti
 
„Qoorio“ yra žinių dalijimosi platforma, kurioje vartotojai ieško juos dominančių temų ir žinių, kurias čia suteikia savo srities profesionalai ir ekspertai. Programėlės nariai gali susisiekti su šiais žmonėmis, o vėliau už atitinkamą mokestį su jais susitikti ir pasiteirauti to, kas labiausiai domina. Be to, savo įžvalgas ir dėmesį čia gali siūlyti ir patys vartotojai. Platforma sulaukė didžiulio susidomėjimo, nes joje šiuo metu jau yra ir daug žinomų Lietuvos žmonių nuo pramogų pasaulio ar atskirų sričių, pavyzdžiui, teisės atstovų. Tokie žinių mainai leidžia vartotojams gauti sprendimus ar atsakymus į klausimus iš savo sričių geriausiųjų. O nuo šiol šios „Qoorio“ naudotojai galėsi gauti ir atsakymus į rūpimus išmaniųjų technologijų klausimus.
 
K. Špiliausko teigimu, tai puiki platforma, siekiant pagalbos konkrečioje situacijoje: „Tikiu, kad kiekvienas mūsų skaitytojas turi bent keletą labai konkrečių ir specifinių klausimų apie išmaniąsias technologijas, kurių aptarti tradiciniais kanalais ne visada pavyksta. Tokiu atveju tinkamiausias sprendimas – gyva konsultacija, patogiu laiku ir patogioje vietoje. O tai pasiekti ir padeda ši platforma.“

Profo Karolio profilis | BITĖ
 
Nuo susitikimo kavai iki dviejų valandos prezentacijos
 
Nuo šiol visi programėlėje pagalbos galės kreiptis ir į „Bitės Profus“: savo patarimus čia siūlys Karolis Špiliauskas ir Linas Endriukaitis.
 
„Kartu su Karoliu konsultuosime su naujausiomis technologijomis susijusiais klausimais. Ypatingą dėmesį esame pasiruošę skirti išmaniesiems įrenginiams – telefonams, laikrodžiams ir kitiems panašiems sprendimams bei jų priedams. Taip pat vartotojai dažnai teiraujasi patarimų apie išmaniąsias programėles, todėl padėsime susigaudyti jose“, – sako L. Endriukaitis.
 
Anot K. Špiliausko, ekspertų žinias galėsite gauti trimis skirtingais būdais: „Programėlės naudotojai turės galimybę pakviesti mus pusės valandos pokalbiui prie kavos, vienos valandos susitikimui bet kurioje, jiems patogioje vietoje arba 2 valandų prezentacijai apie išmaniąsias technologijas jų komandai. „Bitės Profų“ paslaugos „Bitės“ salonuose visuomet yra nemokamos ir prieinamos visiems. Programėlėje „Qoorio“ nemokamo susitikimo opcijos nėra, todėl savo laiką įkainojome mažomis sumomis, o visos gautos lėšos bus skirtos labdarai.“
 
Programėlėje už žinias gautą atlygį galima pasilikti sau arba paaukoti. „Bitės Profai“ savo paslaugas visada teikia nemokamai, todėl pasirinko visas pajamas skirti socialiai atsakingam projektui „Renkuosi mokyti“. Šio projekto tikslas – konsultuoti pedagogus, mokyklas, verslo, valstybines bei nevyriausybines organizacijas švietimo klausimais bei patirtimi dalintis kviečia Lietuvos ir užsienio švietėjus.
 
„Nuo pat pradžių „Bitės Profai“ savo žiniomis ir patarimais su vartotojais dalinasi nemokamai. Todėl džiaugiamės, galėdami už savo konsultacijas platformoje „Qoorio“ gautas pajamas skirti kitam socialiai atsakingam projektui, kuris taip pat paremtas mokymusi ir žinių sklaida. Tokiu būdu tikrai naudinga iniciatyva gaus daugiau pajamų, o „Bitės Profų“ patarimai ir individuali pagalba, tikime, padės dar labiau žmonėms prisijaukinti išmanias technologijas, kurios tapo neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi“, – sako L. Endriukaitis.
 
„Qooroi“ galima parsisiųsti iš čia: „iOS“ platforma arba „Android“ platforma.

Profo Lino profilis | BITĖ
 

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.