Išskirtinai „Bitės“ klientams – nemokamos „Bitės Profų“ paslaugos

„Bitės Profai“ salonuose nuolat teikia pagalbą – kad išmaniaisiais įrenginiais naudotis būtų lengviau. Taip pat jie kasdien rūpinasi, kad tiek salonuose, tiek internete lengvai sužinotumėte naujienas apie įvairius išmanius sprendimus ir paslaugas. Ekspertai padeda visų operatorių klientams, o „Bitės“ klientams – pagalbą teikia nemokamai.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • „Bitės Profai“ – išmaniųjų įrenginių ekspertai, lengvinantys žmonių kasdienybę
  • „Bitės“ salonuose ir internete jie kasdien konsultuoja ir rūpinasi, kad lengviau naudotumėtės išmaniaisiais įrenginiais ir su jais susijusiomis paslaugomis
  • Išskirtinai „Bitės“ klientams pagalba teikiama nemokamai
  • Kitų operatorių klientams konsultacijos kaina, priklausomai nuo problemos sudėtingumo, svyruoja nuo 4,9 eurų

Daugiau apie išskirtinai „Bitės“ klientams teikiamas „Bitės Profų“ paslaugas sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.


BITĖS Profai – išmaniųjų įrenginių ekspertai, lengvinantys žmonių kasdienybę. Jie konsultuoja klientus įvairiais įrenginių, technologijų, inovatyvių sprendimų klausimais. Pavyzdžiui, padeda išsirinkti tinkamiausią išmanųjį įrenginį, išspręsti išmaniosios įrangos problemas, atsinaujinti programinę įrangą ar perkelti duomenis iš vieno telefono į kitą.

Tai unikalios ir itin kokybiškos paslaugos, teikiamos visų operatorių klientams, o BITĖS klientams – nemokamai.

Išmaniųjų įrenginių ekspertus rasite didžiausiuose Lietuvos miestuose įsikūrusiuose „Bitės“ salonuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje ir Marijampolėje.

Konsultacijos kaina, priklausomai nuo problemos sudėtingumo, svyruoja nuo 4,9 Eur.

profu-paslaugu-kainorastis

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.