Paskelbtas populiariausias 2021 metų emociukas

Net 9 iš 10 žmonių kasdien naudoja emociukus (angl. emoji), rodo tarptautiniai tyrimai. Kuris emociukas 2021 m. internete buvo populiariausias, o kuris išrinktas geriausiai atspindinčiu praėjusius metus, pranešime žiniasklaidai pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • Emociukai – universali kalba, vienodai suprantama visame pasaulyje
  • Pernai populiariausiu tapo juoko su džiaugsmo ašaromis emociukas
  • Geriausiai 2021 m. atspindinčiu išrinktas švirkštą vaizduojantis emociukas

Daugiau apie populiariausius 2021 m. emociukus sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Internete pernai populiariausias buvo besijuokiantis su džiaugsmo ašaromis emociukas 😂. Organizacija „Unicode Consortium“, sukūrusi pasaulinį emociukų kodavimo standartą, kasmet pateikia jų naudojimo statistiką, kuri puikiai atspindi ir visuomenės nuotaikas internete 2021 m.,“ – pasakoja „Bitės Profė“ Lina Štrafėlaitė.

Koks emociukas 2021 m. buvo populiariausias?

emoji-populiariausias
 
Juokas su džiaugsmo ašaromis😂internete populiariausias jau trečius metus iš eilės. Nors jauniausioji Z karta (18 – 24 m. amžiaus) internete šį emociuką ir pasmerkė kaip „išėjusį iš mados“, besijuokiantis veidelis išlieka populiariausias, o tai rodo, kad emociukus plačiai naudoja skirtingo amžiaus grupės.

Toliau sąraše rikiuojasi širdelė ❤️, intensyvus juokas 🤣, į viršų iškeltas nykštys 👍, Garsiai verkiantis veidelis 😭.

„Intensyviaus juoko emociukas atspindi anksčiau naudotą anglišką trumpinį ROFL (ang. Rolling on the floor laughing), kuris reiškia, kad žmogus juokiasi taip stipriai, kad parkrenta ant grindų. O garsiai verkiantis emociukas nebūtinai simbolizuoja liūdnus jausmus. Priklausomai nuo konteksto jis gali būti naudojamas ir labai intensyvioms teigiamoms emocijoms išreikšti, pvz., džiaugsmui,“ – pasakoja L. Štrafėlaitė.

Kuris emociukas geriausiai atspindi 2021 m.?

emoji-populiarumas
 
Švirkštą vaizduojantis emociukas 💉 išrinktas kaip geriausiai 2021 m. atspindintis – jis aktyviau pradėtas naudoti visame pasaulyje prasidėjus masinei vakcinacijai. Tuo tarpu emociukai susiję su kelionėmis pernai buvo naudojami itin vangiai.

„2021 m. populiariausiųjų emociukų sąraše rikiuojasi pozityvius jausmus simbolizuojantys emociukai. Laikotarpiu, kai visame pasaulyje žmonės susidūrė su įvairiais iššūkiais, internete žmonės visiems suprantama kalba stengėsi vieni kitus palaikyti ir pakelti nuotaiką,“ – pasakoja išmaniųjų įrenginių ekspertė.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus ar paskambinkite jiems telefonu numeriu 1501. BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.