Išmanieji sprendimai krepšiniui – kokias programėles išbandyti?

Nors įvairios krepšinio lygos baigia sezonus, atšaukiami tarptautiniai turnyrai, o klubai išeina priverstinių atostogų, krepšinio gerbėjai ir jų poreikiai niekur nedingo. Kaip ir daugelis kitų veiklų, ši sporto šaka persikelia į išmaniuosius įrenginius, o kartu – ir į jūsų namus. „Bitės Profai“ patars, kaip likus juose nepamiršti ir „antrosios religijos“.
 
Susipažinkite lengviau:
  • Savo programėles turi svarbiausios planetos krepšinio lygos – nors šiuo metu jose informacijos mažiau, čia patogu sekti naujienas.
  • Mobilieji krepšinio žaidimai – patys įvairiausi. Čia rasite ir imituojančius realią žaidimo fiziką, ir skirtus nerealiems triukams, ir suteikiančius galimybę valdyti komandą nuo trenerių suolo.
  • Krepšinis ir jo technika gali atstoti ir treniruotę namuose – ar esate pasirengęs išmokti naujų driblingo judesių?

Norite išsamiau sužinoti, kaip kasdienybėje nepamiršti krepšinio? Plačiau apie tai skaitykite šiame „Bitės Profų“ straipsnyje.

„Nors nežinia, kada krepšinio ir kitų sporto šakų varžybos bus atnaujintos, nepamiršti krepšinio padės išmanūs sprendimai. Į savo telefoną galite ne tik parsisiųsti įtraukiančius žaidimus laisvoms nuo darbo minutėms, bet ir patys pakilti nuo sofos ir išmokti vieną kitą driblingo judesį. O parsisiuntę krepšinio lygų programėles, būsite pasirengę sugrįžti į įprastą ritmą, vos tik varžybos bus atnaujintos. O jei pasiilgote sporto varžybų, televizijoje „Go3 | Bitė“ šiuo metu transliuojamos legendinėmis tapusios įvairių sporto šakų rungtynės“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas. Straipsnyje jis pristato kelias programėles, skirtas lietuvių pamėgtai sporto šakai.
 
NBA naujienos vienoje vietoje

Vyras su kamuoliu | BITĖ

 
Programėlė: „NBA Live Games & Scores“
 
Platforma: „Android“ ir „iOS“
 
Kaina: nemokamai
 
Parsisiųsti: čia („Android“) ir čia („iOS“)
 
Nors stipriausia planetos krepšinio lyga atostogauja, parsisiuntę jos programėlę, galėsite ruoštis varžybų atnaujinimui.
 
„Kiekvienas šioje oficialioje programėlėje galės matyti svarbiausią statistiką, o prasidėjus varžyboms – sekti palaikomų komandų pasirodymą. Joje galima stebėti spaudos konferencijas, peržiūrėti svarbiausias ankstesnių rungtynių akimirkas ir kitą įtraukiantį turinį“, – pasakoja Martynas.
 
Jis priduria, kad iki balandžio 22 d. „NBA“ suteikia nemokamą „Premium“ narystę, leidžiančią žiūrėti klasikinių varžybų įrašus ir suteikiančią daugiau programėlės suasmeninimo galimybių.
 
Klasikinis krepšinio simuliatorius

Vyras su sūnumi | BITĖ

 
Programėlė: „NBA 2K20“
 
Platforma: „Android“ ir „iOS“
 
Kaina: 6,49 Eur („Android“), 6,99 Eur („iOS“)
 
Parsisiųsti: čia („Android“) ir čia („iOS“)
 
Jei naujienos apie sustabdytą „NBA“ nedžiugina ir patiriate krepšinio „badą“, imkitės iniciatyvos pats – su „NBA 2K20“ stipriausios pasaulio krepšinio lygos varžybos atgis jūsų išmaniajame, o joms diriguosite jūs pats.
 
„Šiame žaidime galėsite kur kas daugiau nei tik valdyti pasirinktą komandą. Sukurkite savo žaidėją, kopkite su juo karjeros laiptais, įsijauskite į kurios nors superžvaigždės nueitą kelią arba tapkite vyriausiuoju mėgstamos komandos treneriu. Pasirinkę žaidėjus ir taktiką, veskite ją čempionų žiedų link“, – sako „Bitės Profas“.
 
Žaidime rasite ir gatvės krepšinio „3x3“ režimą, o nuotoliniu būdu galėsite varžytis tiek su savo bičiuliais, tiek su žaidėjais iš viso pasaulio.
 
Krepšinis su specialiaisiais efektais

Du vyrai | BITĖ

 
Programėlė: „NBA JAM EA SPORTS™“
 
Platforma: „Android“
 
Kaina: 5,49 Eur
 
Parsisiųsti: čia
 
Jei jus kadaise žavėjo filmas „Kosminis krepšinis“ ir jo veikėjų atliekami triukai, dabar juos pakartoti galite savo išmaniajame įrenginyje.
 
„Jei anksčiau minėtas žaidimas siekia atkurti autentišką krepšinio aikštelės atmosferą, „NBA JAM“ sąmoningai nuo jos tolsta. Dėjimas nuo tritaškio linijos? Skraidymas arenos pastogėje? Šiame žaidime įmanoma viskas“, – komentuoja Martynas.
 
Šį įtraukiantį ir smagų žaidimą galėsite žaisti vienas, o taip pat ir mesti iššūkį savo bičiuliams ar žaidėjams iš viso pasaulio. Pradėję kampanijos režimą, sieksite čempiono titulo, o pakeliui atrakinsite lygos legendas ir papildomų judesių – pastarieji tikrai pravers ir suteiks žaidimui dar daugiau dinamikos.
 
Profesionali driblingo mokykla

Kamuolys | BITĖ

 
Programėlė: „Pure Sweat Basketball Workouts“
 
Platforma: „Android“ ir „iOS“
 
Kaina: nemokamai (mėnesio narystė nuo 5,49 Eur)
 
Parsisiųsti: čia („Android“) ir čia („iOS“)
 
Gana sėdėti ant sofos – likę namuose nepamirškite ir judėjimo. Su „Pure Sweat Basketball Workouts“ ne tik mankštinsite sustingusius raumenis. Kai po karantino su draugais susirinksite į aikštelę, nustebinsite juos puikiu driblingu.
 
„Šioje programėlėje jūsų laukia NBA įgūdžių treneris Drew Hanlen ir norintiems pagerinti kamuolio varymosi bei valdymo įgūdžius paruošti pratimai. Tam nereikia treniruočių partnerio, nes viską galėsite atlikti savarankiškai. Pratimus galima rinktis pagal savo įgūdžių lygį“, – sako „Bitės Profas“.
 
Nors programėlė nemokama, kai kurios jos funkcijos prieinamos tik prenumeratoriams. Tačiau jei norite išlaikyti fizinį aktyvumą lavindami mėgstamiausios savo sporto šakos įgūdžius, ji tikrai verta investicijos.
 
Treniruotės – lyg vaizdo žaidimas

Sportinis inventorius | BITĖ

 
Programėlė: „HomeCourt“
 
Platforma: „iOS“
 
Kaina: nemokamai (mėnesio narystė nuo 8,49 Eur)
 
Parsisiųsti: čia
 
Jei ankstesnė programėlė moko įvairių krepšinio technikos paslapčių, „Apple“ vartotojams skirta „HomeCourt“ pasitelkia dirbtinį intelektą ir treniruočių programą sudaro įvertinusi jūsų galimybes.
 
„Pastatykite telefoną, įjunkite programėlę ir žaiskite – ji įvertins jūsų metimo techniką, kamuolio valdymą ir kitus parametrus. Pagal tai jums bus pasiūlyta NBA metodais grįsta treniruočių programa“, – pasakoja „Bitės Profas“.
 
Anot jo, programėlės sąsaja sukurta taip, kad labiau primintų ne treniruotes, bet kompiuterinį žaidimą, kurio herojus esate jūs. Programėlė skaičiuoja jūsų pataikymo procentą, šūvių tikslumą ir kitus parametrus.
 
Stokite už komandos vairo

Vyras su telefonu | BITĖ

 
Programėlė: „Astonishing Basketball Manager“
 
Platforma: „Android“ ir „iOS“
 
Kaina: nemokamai
 
Parsisiųsti: čia („Android“) ir čia („iOS“)
 
Jei visada svajojote tapti krepšinio komandos treneriu, šią galimybę jums suteiks „Astonishing Basketball Manager“. Tapkite komandos vairininku šiame NBA imituojančiame, tačiau dėl to ne mažiau įtraukiančiame, žaidime.
 
„Čia jums bus prieinamos visos komandos vadovo funkcijos – galėsite nuo nulio sukomplektuoti komandą, sekti varžybas, pasirinkti skirtingą taktiką ir realiu laiku priimti sprendimus – nuo minutės pertraukėlės iki keitimo“, – sako Martynas.
 
Šis žaidimas prieinamas ir be interneto ryšio, tačiau prisijungę galėsite savo rezultatus palyginti su žaidėjais iš viso pasaulio.
 
„Bitės“ klientai visus norimus žaidimus gali pirkti ar už jų paslaugas sumokėti dar lengviau – be kredito kortelės ar banko pavedimo. Sužinokite, kaip tai galite padaryti ir jūs: instrukcija „Android“ vartotojams; instrukcija „iOS“ vartotojams.
 
Martynas primena, kad „Google“ suteikia pinigų grąžinimo galimybę, jei programėlė neatitinka jūsų lūkesčių. per dvi valandas galite atgauti visą sumokėtą sumą be jokių papildomų sąlygų. Jei pavėlavote, per 48 valandas galite pateikti prašymą su priežastimi „Google“ Norėdami atgauti pinigus per dvi valandas po įsigijimo, atidarykite „Play Store“ programėlę, pasirinkite meniu ir ieškokite „Užsakymų istorijos“. Pasirinkite norimą grąžinti programėlę, spauskite „Pranešti apie problemą“ ir pasirinkite jums tinkamą priežastį.
 

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.