Patogesnei kasdienybei: kokius išmaniuosius priedus verta išbandyti?

Klausyti mėgstamos muzikos, patogiai įkrauti telefoną ar mesti iššūkį kompiuterinio žaidimo iššūkį namiškiams – su įvairiais išmaniaisiais priedais kasdienybė bus ne tik patogesnė, bet ir smagesnė. Nesvarbu, ar jau prisijaukinote kai kuriuos jų, ar dar tik svarstote, kurie iš jų galėtų būti naudingi, „Bitės Profai“ patars, kodėl verta apsvarstyti tiek bevielės kolonėlės, tiek žaidimų konsolės įsigijimą.
 
Susipažinkite lengviau:
  • Išmanieji priedai palengvina kasdienybę, todėl juos galima išnaudoti tiek produktyvumui, tiek pramogoms.
  • Belaidės ausinės bei kolonėlės atkuria kokybišką, įsimintiną garsą, todėl tai sprendimas kiekvienam – net ir užkietėjusiems melomanams.
  • Kai kurie išmanieji aksesuarai skirti sekti jūsų savijautą, todėl su išmaniuoju laikrodžiu neužsisėdėsite, o su išmaniosiomis svarstyklėmis patogiai seksite svarbiausius kūno rodiklius.
  • Ir, žinoma, pramogos – nesvarbu, kuri konsolė jums prie širdies, abi jos gali tapti visos šeimos pramogų centru.

Svarstote, kuris iš išmaniųjų aksesuarų praverstų jums? Išsirinkti padės šis „Bitės Profų“ straipsnis – jame plačiau skaitykite apie sprendimus patogiai kasdienybei.

„Išmanieji įrenginiai tapo neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi, tačiau įvairūs priedai jį daro dar patogesnį. Su jais be laidų galima įkrauti telefoną ir klausytis muzikos, o kur dar stulbinančių pramogų centrais tapusios žaidimų konsolės. Juk išmanusis pasaulis – tai ne tik telefonai, bet ir kur kas daugiau“, – įsitikinęs „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.
 
Šioje apžvalgoje jis supažindina su pažangiausiais išmaniaisiais priedais, kurie pravers tiek melomanams, tiek besirūpinantiems sveikata.
 
Kokybiškas garsas – visuomet kartu

JBL | BITĖ

 
Nešiojamų kompiuterių ar išmaniųjų telefonų garsiakalbiai su kaskart tampa vis pažangesni, tačiau retas jų prilygsta būtent garsui skirtiems sprendimams. Todėl belaidė garso kolonėlė pravers visiems – tiek mėgstantiems fone klausytis muzikos, tiek žiūrintiems filmus, tiek klausantiems svarbiausių naujienų.
 
„Viena geriausių belaidžių kolonėlių savybių – mobilumas, todėl galėsite klausytis įrašų skirtinguose kambariuose, jau nekalbant apie galimybes ją bet kur pasiimti su savimi. Kolonėlės, tokios kaip „JBL Xtreme 2“, turi talpią bateriją – jos atveju, muzika groja iki 15 val.“, – pasakoja „Bitės Profas“.
 
Anot jo, prie „JBL“ kolonėlės galima prijungti kelis išmaniuosius įrenginius, taip pat kolonėles sujungti į vieną tinklą. Todėl jei jūs ir jūsų namiškiai turi ne vieną garsiakalbį, sujungę juos turėsite puikų erdvinį garsą vakariniam kino seansui ar vakarėliui lauke. Žinoma, jei jūsų poreikiai kitokie, galite rinktis ir kitą kolonėlę – sau patinkančios ieškokite čia.
 
Norintiems pasinerti į garsų pasaulį

JBL | BITĖ
 
Mėgautis muzika smagu, tačiau dirbant pašnekesiai ar kitas aplinkos triukšmas – nepageidaujamas svečias. Susikaupti darbui ar pasinerti į pramogas lengviau su bevielėmis ausinėmis: daugelis jų izoliuoja aplinkos triukšmą, bet vienu paspaudimu leidžia trumpam sugrįžti bei išklausyti, kas dedasi aplink.
 
„Universalios ausinės, tokios kaip „JBL TUNE 600 BTNC“, atkuria visą skirtingų dažnių spektrą, todėl jas įvertins ir melomanai, ir bet kuris kokybiško garso gerbėjas. Šios ausinės turi triukšmo slopinimo technologiją, todėl neutralizuoja aplinkos garsus ir apsupa jus tik pageidaujama muzika ar garso įrašu“, – sako Martynas.
 
Šios ir kitos bevielės ausinės pasižymi ištverme – net pačių mažiausių, į ausis įkišamų ausinių baterija tarnauja iki 4 val., o didesnių muziką atkuria 12 ar net 20 val. Užsidėję „JBL TUNE 600 BTNC“ ar bet kurias kitas ausines, galėsite patogiai atsiliepti bei kalbėtis telefonu, nes visos jos atstoja laisvų rankų įrangą. Išsirinkti sau tinkamiausias galite šiame puslapyje, o apie kelias populiariausias skaitykite šiame „Bitės Profų“ straipsnyje.
 
Pamirškite įkrovimo laidus

Padas | BITĖ

 
Net jei telefono baterija gali tarnauti kelias dienas, anksčiau ar vėliau jos energijos atsargos išseks. Jei norite išvengti laidų painiavos, išbandykite bevielį krovimą.
 
„Jei ant darbo stalo ar kitoje namų vietoje rasite vietos bevielio krovimo padui, tokiam kaip „Samsung ULC“, naudotis kraunamu telefonu bus paprasčiau. Paguldyto įrenginio baterija nuolat pildysis energija, o prireikus atsiliepti į skambutį ar patikrinti žinutes, jūsų neribos laidas“, – bevielį krovimą pristato Martynas.
 
Jis priduria, kad kai kurie bevieliai padai bei išmanieji įrenginiai jau palaiko sparčiojo įkrovimo galimybę, todėl įrenginį įkrausite net greičiau, nei paprastu krovikliu. Tiesa, atkreipkite dėmesį, ar jūsų telefonas palaiko bevielio krovimo galimybę – kol kas ją turi ne visi išmanieji.
 
Išmanusis laikrodis – ne tik laikui

Laikrodžiai | BITĖ

 
Jei jūsų gyvenimo būdas sėslesnis, neužsisėdėti, pajudėti bei pasimankštinti primins išmanusis laikrodis. Tai dar vienas priedas, padedantis ne tik visada sekti laiką, bet ir nepamiršti sveikos gyvensenos.
 
Samsung Galaxy Watch Active2“ ir kiti išmanieji laikrodžiai – stilingas aksesuaras, tačiau jo funkcionalumas atsiskleis nusprendus daugiau dėmesio skirti gerai savijautai. Laikrodis primins, kad metas pasimankštinti, o juo galima fiksuoti ir namuose atliekamus pratimus – pilatesą, jogą, įtūpstus ar kitą fizinę veiklą. Be to, laikrodis paragins padaryti pertrauką ir išgerti stiklinę vandens“, – sako Martynas.
 
„Bitės Profas“ pasakoja, kad su išmaniuoju laikrodžiu galėsite sekti savo miego kokybę, o tai ypač svarbu norintiems išlaikyti miego režimą. Plačiau apie išmaniųjų laikrodžių funkcijas „Bites Profai“ kalbėjo šiame straipsnyje, o išsirinkti sau tinkamiausią galite internetinėje „Bitės“ parduotuvėje.
 
Patogiai sekite kūno rodiklius

Svarstyklės | BITĖ

 
Sekti fizinę būklę padeda ir įvairūs priedai. Įvairūs išmanieji priedai pakeičia ir įprastus namų prietaisus. Su jais galite lengvai pasirūpinti savo kūnu ir sveikata.
 
„Vienas iš jų – išmaniosios „Huawei Smart Scale AH100“ svarstyklės. Jos ne tik atliks savo pagrindinę funkciją – svarstyklės matuoja dar 8 skirtingus kūno sandaros rodiklius ir duomenis sinchronizuoja su specialia programėle. Joje galėsite matyti išsamias ataskaitas bei sekti pokyčius“, – pasakoja „Bitės Profas“.
 
Stilingomis svarstyklėmis galės naudotis visi namiškiai – jos atpažįsta iki 10 skirtingų asmenų. Įrenginyje dera ir pažangiausios BIA technologijos, ir elegantiškas minimalistinis dizainas, kuriam tikrai atsiras vietos jūsų namuose. Nepaisant visų jų funkcijų, šios svarstyklės kainuoja net pigiau už kai kurias paprastas alternatyvas – nenusileidžia joms ir savo išvaizda. Na o jei svarstyklės jums nereikalingos, galbūt jūsų dėmesio sulauks kiti laisvalaikio aksesuarai.
 
Pramogų centras ne tik mėgstantiems žaidimus

xbox | BITĖ
 
Jei su bičiuliais susiginčijote, kuri žaidimų konsolė geresnė, sutarimą vienu klausimu tikrai rasite: išmaniuose namuose ji būtina. Naujausi „Playstation“ ar „Xbox“ – tai pramogų centrai, kuriose ne tik jūsų laukia ne tik pažangiausi, populiariausi ir įtraukiantys žaidimai, bet ir „Netflix“, „Spotify“ bei kitos programėlės.
 
„Konsolės konsolės šiandien žaidėjams siūlo 500 GB ar net 1 TB vidinę atmintinę, į kurią iš internetinių parduotuvių galėsite akimirksniu parsisiųsti pageidaujamą žaidimą. Prisijungę su savo paskyra, žaidimus pasieksite bet kuriame kitame žaidimų kompiuteryje, todėl galimybių leisti laisvalaikį tikrai nepritrūks“, – sako Martynas.
 
Jis priduria, kad šiuo metu žaidimų konsoles ne tik galite įsigyti už ypatingą kainą – jos siūlomos kartu su itin populiariais žaidimais. Savo mėgstamiausias pramogas konsolėje ras visi šeimos nariai – tiek mažiausieji, tiek jų tėvai.
 
Šiuos ir kitus išmaniuosius aksesuarus galite įsigyti internetu, apsilankę „Bitės“ svetainėje. Visas įsigytas prekes pristatysime į jūsų namus nemokamai, o užsisakę iki 15 val., jų sulauksite jau kitą darbo dieną! Juos galite rinktis iš plataus „Bitės“ asortimento.
 

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.