Naujasis „iPhone SE“: viskas, ką turite žinoti apie šį telefoną

Kompanija „Apple“ moka stebinti. Tą ji dar kartą visiems įrodė pristatydama pigiausią savo telefoną „iPhone SE“. Natūralu, kad pasirodžius naujam garsios bendrovės telefonui daugeliui kils klausimai – kokie įrenginio privalumai, kuo išskirtinis ir ar jį verta įsigyti. Jūsų patogumui, „Bitės Profai“ į visus šiuos klausimus atsako šiame straipsnyje.
 
Susipažinkite lengviau:
  • „iPhone SE“ turi 4,7 colio ekraną ir yra vienas mažiausių šių metų telefonų.
  • Nors telefonas perpus pigesnis už kitus naujausius „Apple“ flagmanus, jis turi ir šiuo metu galingiausią „A13 Bionic“ procesorių.
  • Šis telefonas turi greitojo krovimo funkciją ir naujausią „iOS“ operacinę sistemą.

Jeigu apie naująjį „iPhone SE“ telefoną norite sužinote daugiau, tiesiog toliau skaitykite šį straipsnį.

„Telefono „iPhone SE“ pasirodymas geriausia naujiena yra pirmiausiai tiems, kas šiuo metu turi senesnius „iPhone“ telefonus ir jau kurį laiką svarsto juos atsinaujinti. Ypatingai turintiems 7, 6 ar dar senesnių modelių „Apple“ telefonus, naujasis „iPhone SE“ taps puikiu pasirinkimu – nors žymiai pigesnis už kitus naujuosius „iPhone“ modelius, šis telefonas savyje apjungia geriausias senesnių ir naujesnių „iPhone“ modelių savybes“, – sako „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas ir atsako į karščiausius klausimus apie naująjį „iPhone SE“.
 
1. Patogiai valdomas viena ranka

Iphone SE | BITĖ

 
„Jau esame įsitikinę, kad kuo didesni telefonų ekranai, tuo patogiau žiūrėti itin geros kokybės vaizdo įrašus ar sutalpinti ekrane visas mėgstamas programėles. Kita vertus, daliai žmonių dažnai pritrūksta patogumo ir norisi kuo mažesnių telefonų, o „iPhone SE“ – būtent toks. Su vos 4,7 colio ekranu „iPhone SE“ jau dabar pretenduoja tapti pačiu mažiausiu iš visų šiais metais pristatytų telefonų. Būtent dėl savo dydžio šis telefonas yra lengvai valdomas viena ranka, todėl mėgstantys tiek pažangius, tiek kompaktiškus telefonus viename pagaliau gali atsipūsti. Taip pat „iPhone SE“ sugrąžina ir legendinį „Home“ mygtuką, tad pripratusiems prie jo ir spėjusiems pasiilgti – tai dar viena džiugi žinia“, – pastebi „Bitės Profas“.
 
2. Išsiskiria savo dizainu ir ilgaamžiškumu

Iphone SE | BITĖ

 
„Telefonas „iPhone SE“ visiems primena ir tai, kas yra išties „kietas“ telefonas. Jo korpusas yra iš aliuminio, o tiek iš priekio, tiek iš galo – „Gorila glass 6“ stiklas. Telefonas pasižymi ir atsparumu vandeniui – 1 metro gylyje gali išbūti iki 30 minučių, taip pat nepraleidžia dulkių. Būtent šios savybės „iPhone SE“ leidžia išsiskirti iš panašios kainos konkurentų savo ilgaamžiškumu. Kita vertus, kuriant šį telefoną „Apple“ nepamiršo ir išskirtinio dizaino, kuriuo visuomet pasižymi šios kompanijos telefonai ir „iPhone SE“ – ne išimtis. Tai – tikrai gražus ir akį traukiantis išmanusis. Besidomintiems spalva, telefonas yra prieinamas klasikinės juodos, baltos ir „Product RED“ spalvomis“, – nurodo K. Špiliauskas.
 
3. Turi patį galingiausią procesorių

Apple SE | BITĖ

 
„Ar patikėtumėte, jei jums kas nors pasiūlytų patį galingiausią telefoną už mažiau nei 500 Eur? Būtent toks ir yra naujasis „iPhone SE“, nes jis turi „A13 Bionic“ procesorių, kurį pasiskolino iš savo vyresniojo brolio „iPhone 11 Pro“. „A13 Bionic“ procesorius šiuo metu vis dar yra greičiausias rinkoje, todėl jis taps rimtu „iPhone SE“ išskirtinumu. Be greitesnio ir sklandesnio telefono veikimo, šis procesorius užtikrina ir puikias galimybes naudotis papildyta realybe (angl. – „Augmented Reality“) ar žaisti naujausius žaidimus“, – pabrėžia „Bitės Profas“.
 
4. Pasižymi greituoju krovimu

Iphone SE | BITĖ

 
„Senesni „iPhone“ modeliai dar neturėjo greito krovimo funkcijos, o šią jau spėjo pamėgti naujesnių modelių savininkai. „iPhone SE“ tai išsprendžia ir siūlo 18W greitojo krovimo galimybę, kuri leis telefoną įkrauti iki 50 proc. per 30 minučių. Besidomintiems baterijos veikimo trukme, taip pat geros žinios – pilnai įkrautos telefono baterijos užteks peržiūrėti net iki 13 valandų vaizdo įrašų. Galiausiai, stiklinė telefono nugarėlė leidžia užtikrinti ir belaidį jo krovimą, kas daugeliui vartotojų taip pat jau spėjo tapti įprastu ir patogiu dalyku. Verta pastebėti, kad nors ir pigiausias iš „iPhone“ telefonų, „iPhone SE“ gali būti įkraunamas greičiau nei kai kurie brangesni „iPhone“ modeliai. Tuo metu telefono baterija nenuvils net aktyviausių naudotojų“, – sako ekspertas.
 
5. Telefono kamerai talkina dirbtinis intelektas

Iphone SE | BITĖ

 
„Telefonas „iPhone SE“ paruošė siurprizą ir tiems, kas manė, kad jame bus paprastesnė kamera. Nors ir vienguba, naujojo „iPhone“ kamera nustebina savo pažangiais sprendimais. Prie to stipriai prisideda ir „A13 Bionic“ procesorius, kuris veikia dirbtinio intelekto pagalba, todėl gali gerai analizuoti vaizdus. Tai leidžia fotografuojant šiuo telefonu naudotis „Bokeh“ efektu, kuris gražiai sulieja foninį vaizdą, lengvai išnaudoti studijinio apšvietimo efektus ir t.t. Stebina ir tai, kad „iPhone SE“ gali puikiai fotografuoti prieš saulę ar esant prastesniam apšvietimui. Mėgstantys filmuoti telefonu tikrai įvertins optinį vaizdo stabilizavimą ir galimybę filmuoti net iki 4K raiška“, – teigia „Bitės Profas“.
 
6. Gali pasigirti naujausia „iOS“ operacine sistema

Iphone SE | BITĖ

 
„Telefonas „iPhone SE“ turi pačią naujausią operacinę sistemą, o tai reiškia, kad juo galima naudotis tais pačiais „Apple“ sprendimais, kuriuos turi ir kelis kartus brangesni „iPhone 11 Pro“ modeliai. Keli tokių funkcijų pavyzdžiai – režimas „Dark Mode“ ar itin plačios vaizdo įrašų bei nuotraukų redagavimo galimybės. Be to, „iOS 13“ yra ir labai saugi operacinė sistema, o „iPhone SE“ pirštų antspaudų jutiklis padeda apsaugoti ir pačiame telefone esančius duomenis. Taip pat verta išskirti, kad „Apple“ įrenginiams paprastai dar mažiausiai 3 metus po išleidimo teikia atnaujinimus, todėl net už sąlyginai nedidelę „iPhone SE“ kainą, šiandien galima turėti ilgai tarnausiantį ir nuolat atnaujinamą telefoną“, – apibendrina K. Špiliauskas.
 
Taigi, koks yra naujasis „iPhone SE“? Lengvai valdomas viena ranka, itin greitas, turintis pažangią kamerą bei patogų „iOS“ valdymą ir už patrauklią kainą – būtent toks įrenginys, kurio daugelis ilgai laukė. Naujausią „iPhone SE“ telefoną jau galima įsigyti ir Lietuvoje, „Bitės“ svetainėje. „Bitė Lietuva“ yra oficialus „Apple“ atstovas Lietuvoje.
 
Jeigu norite apie išmaniuosius įrenginius ar patarimus, kurie gali padėti sėkmingai leisti laisvalaikį ar dirbti namuose sužinoti daugiau, apsilankykite tinklapyje https://www.bite.lt/profai. Išmaniųjų technologijų specialistai „Bitės Profai“ nemokamai konsultuoja visų operatorių klientus.