Artėja „Apple“ naujienų pristatymas: ko galime tikėtis?

Jau netrukus įvyks vienas laukiamiausių technologijų fanų renginių – „Apple“ naujų produktų pristatymas. Prognozuojama, kad jame išvysime ne tik naujuosius „iPhone“, bet galimai ir atnaujintas „AirPods“ ausines bei išmaniuosius laikrodžius. Taip pat sužinosime, kada sulauksime gerokai atsinaujinusios „iPhone“ operacinės sistemos. Neverta abejoti, kad „Apple“ ir šiemet sugebės nustebinti, tad „Bitės Profai“ pasakoja, kokių naujienų galime tikėtis iš technologijų lyderės.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • Manoma, kad naujieji „Apple“ telefonai vadinsis „iPhone 13“ ir bus keturių modelių
  • Tikimasi, kad šiemet bus pristatytos atnaujintos „AirPods 3“ ausinės, kurių dizainas primins klientų ypač palankiai įvertintas „AirPods Pro“
  • Spėjama, kad „Apple“ pristatys ir atnaujinto dizaino „Apple Watch“ laikrodžius
  • Renginio metu sužinosime, kada sulauksime ir gerokai atsinaujinusios „iPhone“ telefonų operacinės sistemos „iOS 15“
  • Tiesioginę renginio transliaciją galėsite stebėti rugsėjo 14 dieną, 20:00 val. „Apple“ internetinėje svetainėje ar „YouTube“ kanale

Daugiau apie svarbiausius būsimų „Apple“ įrenginių atnaujinimus sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Apple“ gerbėjai žino, kad technologijų milžinė nestovi vietoje ir kasmet žengia ne vieną žingsnį į priekį pristatydama naujus ir patobulindama anksčiau išleistus įrenginius. Šiemet, spėjama, kad kartu su naujausiais „iPhone“, kurie, manoma, vadinsis „iPhone 13“, bus pristatytos gerokai atnaujintos „AirPods“ ausinės ir išmanieji laikrodžiai „Apple Watch“. Taip pat paaiškės tiksli data, kada atsinaujinusi „iOS 15“ pasieks senesnių „iPhone“ telefonų savininkus“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

 
Kaip atrodys naujieji „iPhone“?

Kaip-atrodys-iPhone13
 
Kadangi šiemet nebuvo pranešta, kad nauji „iPhone“ galėtų vėluoti, tikėtina, kad jų tikrai sulauksime rugsėjo 14 dieną vyksiančio renginio metu. Spėjama, kad naujieji „Apple“ telefonai vadinsis „iPhone 13“. Kadangi pernai metais pristatyti keturi „iPhone 12“ serijos modeliai atrodė teisingas ir klientų įvertintas sprendimas, labai tikėtina, kad šiemet taip pat sulauksime keturių „iPhone 13“ modelių.

„Manoma, kad „iPhone 13“ modeliai pristatys naują išpjovos sprendimą – sumažins ją ar net visiškai jos atsisakys, kaip padarė kai kurie „Android“ telefonų gamintojai. Išpjovoje saugomi „Face ID“ funkcijai reikalingi komponentai. Kadangi tai yra viena saugiausių telefonų atrakinimo sistemų su pažangiais jutikliais, juos sunkiai pavyktų įmontuoti po ekranu. Tad antrasis variantas – mažai tikėtinas“, – pasakoja „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Be mažesnės išpjovos spėjama, kad naujieji „Apple“ telefonai turės 120 Hz atsinaujinimo dažnio ekranus, kurie perteiks aiškesnį ir malonesnį akiai vaizdą. Tai labai tikėtina, nes tokius ekranus jau turi didžioji dalis kitų gamintojų flagmanų.

„Tikėtina, kad „iPhone 13“ serija turės ir greitesnį procesorių bei ištvermingesnes baterijas. Taip pat konkurentai šiais metais ženkliai patobulino itin plataus matymo kampo kameras, tad tikėtina, kad ir naujame „iPhone“ ši kamera bus gerokai pažangesnė nei ankstesnės kartos modeliuose“, – sako „Bitės Profas“.
 
Kaip atrodys naujos „AirPods“ ausinės?

Kaip-atrody-naujos-airpods
 
Tikimasi, kad šiemet bus pristatytos ir naujos ausinės, kurios turėtų vadintis „AirPods 3“. Kartu laukiama ir stipriai atnaujinto jų dizaino, lyginant su ankstesnės kartos ausinėmis „AirPods 2“.

„Manoma, kad naujųjų „AirPods“ dizainas bus šiek tiek panašus į „AirPods Pro“ – ausinės turės trumpesnius stiebelius ir mažesnį dėklą. Šie dizaino sprendimai labai pasiteisino, vartotojai juos teigiamai įvertino, tad neabejoju, kad ir naujesnių „AirPods“ ausinių dizainas bus labai panašus į „AirPods Pro“, – tikina M. Vrubliauskas.

„AirPods“ ausinių gerbėjų labiausiai laukiama ir daugiausia aptarta funkcija – galimybė jas lengvai ir greitai surasti. Tad labai realu, kad naujosios ausinės „AirPods“ turėtų turėti šią funkciją.
 
Ar naujasis „Apple Watch“ bus didesnis?

Ar-naujasis-Apple-Watch-bus-didesnis
 
Šiuo metu tikimasi, kad „Apple“ pristatys ir atnaujinto dizaino „Apple Watch“ laikrodžius, kurių dizainas beveik nesikeitė nuo 2005 m., kai buvo išleisti.

„Tikimasi, kad „Apple Watch“ bus kampuotesnio dizaino, prie kurio pernai sugrįžo „iPhone 12“. Jį labai pamėgo ir įvertino klientai, tad labai realu, kad panašią išvaizdą gaus ir naujieji „Apple Watch“. Be patrauklios išvaizdos labai svarbūs aspektai laikrodžių pirkėjams – baterija ir greitas veikimas. Tad turėtume sulaukti ir šių komponentų patobulinimų“, – dalinasi M. Vrubliauskas.
 
Kada sulauksime „iOS 15“?

Kada-sulauksime-iOS15
 
Renginio metu pagaliau sužinosime, kada sulauksime ir gerokai atsinaujinusios „iPhone“ telefonų operacinės sistemos „iOS 15“. Beta versija, iš kurios buvo galima suprasti didžiąją dalį operacinės sistemos naujovių, jau buvo pristatyta anksčiau. Tik iki šiol nebuvo aiški tiksli data, kada „iOS 15“ pasieks ir senesnių „iPhone“ telefonų turėtojus.

Kuo ypatinga „iOS 15“ ir kokie atnaujinimai joje svarbiausi, skaitykite šiame „Bitės Profų“ straipsnyje.

Kiek įžvalgų iš aukščiau paminėtų – teisingos, galėsite sužinoti jau visai netrukus – rugsėjo 14 dieną, 20:00 val. Lietuvos laiku vyksiančio „Apple“ metų renginio metu. Kaip ir kasmet, čia turėtume sulaukti ir netikėtų siurprizų, kuriais „Apple“ linkusi nustebinti. Tiesioginę transliaciją galėsite stebėti internetinėje svetainėje ar „YouTube“.

Jei norite tapti pirmaisiais, įsigijusiais karščiausias „Apple“ rudens naujienas, registruokitės sužinoti pasiūlymus „Bitėje“.

 
Daugiau apie „Apple“ įrenginius ir jų atnaujinimus galite sužinoti iš didžiųjų miestų „Bitės“ salonuose įsikūrusių „Bitės Profų“. Išmaniųjų technologijų ekspertai konsultuoja nemokamai nepriklausomai nuo to, kokio tinklo paslaugomis naudojatės. Daugiau naudingų patarimų ir įdomių naujienų ieškokite „Bitės Profų“ puslapyje https://www.bite.lt/profai.