Sony MDR-10RC ausinės (baltos)

Uždaro tipo ausinės. Uždaro tipo ausinės sumažina garso sklaidą, todėl garsas keliauja tiesiai į ausis, ir Jūs galite mėgautis savo mėgstamomis dainomis be pašalinių garsų. Išgirskite kiekvieną taktą – uždaro tipo ausinės maksimaliai padidina žemų dažnių garsus.

Žemi dažniai su gylio pajautimu. MDR-10RC ausinės patenkins žemų dažnių gerbėjų poreikius. Pajuskite būgnų dūžius su dideliais dinaminiais 40 mm neodimio magnetais. Dailios oro ventiliacijos angos maksimaliai padidina oro srautą ausinėje, todėl geriau girdėsite žemus garsus.Iš muzikos kūrėjų. „Sony“ bendradarbiavo su „The Script“ nariais turėdami aiškų tikslą – sukurti tokias ausines, kuriomis pasitikėtų muzikantai. Grupė „The Script“, dirbama su „Sony“, siekė, kad ausinės klausytojams perteiktų visą garso diapazoną – nuo ryškių vokalinių aukštų garsų iki kūną drebinančių žemų dažnių ir atrodytų stilingai tiek naudojant studijoje, tiek už jos ribų.

Nuo 5 Hz iki 40 kHz dažnių diapazonas. Nuo 5 Hz iki 40 kHz dažnių diapazonas atsižvelgia į šiandieninės sustiprintų žemų dažnių muzikos poreikius. Dažnių diapazonas pagauna visus galingus žemų dažnių garsus, o 40 kHz aukščio dažniai perteikia išskirtines, didelės raiškos aukštų garsų melodijas

Patogu keliaujant. Kai ausinės yra svarbi priemonė dirbant naktį ar keliaujant, labai svarbu, kad jos būtų sulankstomos. Toks dizaino sprendimas leidžia Jums ne tik laikyti ausines saugiai, bet ir patogiai jas nešiotis krepšyje ar kuprinėje.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.