Naršydami naujienų portaluose ir „Facebook“ nepamiškite

Naršydami „Facebook“ prisiminkite:

 • Nemokamas naršymas „Facebook“ galioja tik Lietuvos teritorijoje. Keliaujant užsienyje „Facebook“ išnaudoti duomenys skaičiuojami ir apmokestinami pagal standartinę interneto telefone keliaujant užsienyje kainodarą, kurią rasite čia .
 • Jums suteikiama galimybė nemokamai naršyti „Facebook“: tiek naršyklėje, tiek programėlėje „Facebook“. Įsitikinkite, kad Jūsų interneto telefone nustatymai yra teisingi (daugiau). Tai, kad naršymas nemokamas, visuomet patvirtins užrašas ekrano viršuje „Naršote nemokamai“ (angl. „Free data“).
 • Jei naršydami naudosite nuorodas, vedančias už „Facebook“ ribų (pvz., paspaudus nuorodą, atsidaro naujas naršyklės langas, vedantis į www.youtube.com), išnaudoti duomenys bus apmokestinti įprastais interneto telefone plano tarifais.
 • Nemokamai taip pat galite naudoti ir programėlę „Facebook Messenger“, skirtą susirašinėti. Skambučiams šia programėle naudojami interneto duomenys apmokestinami Jūsų standartiniais interneto telefone plano tarifais.
 • Iš esmės keičiantis „Facebook“ teikiamų paslaugų apimčiai, BITĖ pasilieka teisę peržiūrėti šios paslaugos teikimo sąlygas.

Naršydami naujienų portaluose prisiminkite:

 • Neriboti „Naujienų portalų“ MB galioja su neribotais BITĖS planais „Žalias“,„Raudonas“, „Mėlynas“, „Oranžinis“, „Geltonas“, „Baltas“, „Gelsvas“ bei „Žalsvas“ ir šią paslaugą reikia užsisakyti artimiausiame BITĖS salone ar tel. 1501.
 • Nemokamas naršymas „Facebook“ galioja tik Lietuvos teritorijoje. Keliaujant užsienyje „Facebook“ išnaudoti duomenys skaičiuojami ir apmokestinami pagal standartinę interneto telefone keliaujant užsienyje kainodarą, kurią rasite čia .
 • Jums suteikiama galimybė nemokamai naršyti „Delfi“, „15min“, „Lrytas.lt“ ir „Vz.lt“ tik mobiliosiose programėlėse. Įsitikinkite, kad Jūsų interneto telefone nustatymai yra teisingi.
 • Jei naršydami naudosite nuorodas, vedančias už nemokamų naujienų portalų ribų (pvz., paspaudus nuorodą, atsidaro naujas naršyklės langas, vedantis į www.youtube.com), išnaudoti duomenys bus apmokestinti pagal turimą mokėjimo planą. Apie mokamą turinį Jus perspėsime papildomai, skaityte kaip čia.
 • Iš esmės keičiantis „Delfi.lt“, „15min.lt“, „Lrytas.lt“ ir „Vz.lt“ teikiamų paslaugų apimčiai, BITĖ pasilieka teisę peržiūrėti šios paslaugos teikimo sąlygas.
 • Naršant naujienas kituose portaluose, interneto duomenys apmokestinami pagal turimą mokėjimo planą.
 • Neribotų „Naujienų portalų“ pasiūlymo laikas ribotas.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.