„MoQ“ akcijos

Akcijų „Atsiskaityk su „MoQ“ Bitės salone ir atgauk 2 Eur“ bei „BITĖS sąskaitas apmokėk su „MoQ“ ir atgauk 2 Eur“ taisyklės

 

1. Akcijų „Atsiskaityk su „MoQ“ Bitės salone ir atgauk 2 Eur“ „BITĖS sąskaitas apmokėk su „MoQ“ ir atgauk 2 Eur“ taisyklės (toliau – Taisyklės)

1.1. Akcijų trukmė:

1.1.1. Akcijos „Atsiskaityk su „MoQ“ Bitės salone ir atgauk 2 Eur“ (toliau – Akcija 1) trukmė – 2019 01 24–2019 02 28 (imtinai).

1.1.2. Akcijos „BITĖS sąskaitas apmokėk su „MoQ“ ir atgauk 2 Eur“ (toliau – Akcija 2) trukmė – 2019 02 01–2019 02 28 (imtinai).

1.2. Akcijų sąlygos:

1.2.1. Akcijos 1 laikotarpiu programėlės „MoQ“ naudotojas, kuris Bitės salonuose už prekes/paslaugas atsiskaitys naudodamas „MoQ“ programėlę ir atsiskaitymo suma bus lygi ar didesnė nei 2 (du) EUR, į jo/jos „MoQ“ sąskaitą bus grąžinti 2 (du) EUR (toliau - Suma). Sumos pervedimas įvyks per 2 (dvi) darbo dienas po įvykdyto atsiskaitymo. Per Akcijos 1 laikotarpį atliekamų grąžinimų vienam „MoQ“ programėlės naudotojui skaičius  - 2 (du) kartai.

1.2.2. Akcijos 2 laikotarpiu programėlės „MoQ“ naudotojas, kuris apmokėdamas BITĖS sąskaitas su „MoQ atsiskaitys už ne mažesnę kaip 5 (penkių) EUR sumą, į savo „MoQ“ sąskaitą gaus 2 (du) Eur (toliau - Suma). Sumos pervedimas įvyks per 2 (dvi) darbo dienas po įvykdyto atsiskaitymo. Per Akcijos 2 laikotarpį atliekamų grąžinimų vienam „MoQ“ programėlės naudotojui skaičius - 2 (du) kartai.

1.3. Akcijų organizatorė ir Sumą išmokanti įmonė – UAB „Mobilieji mokėjimai“ (įmonės kodas 304431143, buveinės adresas A. Tumėno g. 4, Vilnius).

1.4. Gyventojų pajamų mokestį (GPM), jeigu toks numatytas pagal LR įstatymus, už programėlės „MoQ“ naudotoją sumoka ir deklaruoja UAB „Mobilieji mokėjimai“. Akcijose dalyvaujantiems programėlės „MoQ“ naudotojams pageidaujant, UAB „Mobilieji mokėjimai“ išduoda dokumentą, kuriame nurodoma deklaruoto ir sumokėto GPM, jeigu toks numatytas pagal LR įstatymus, suma.

1.5. Suma „MoQ“ naudotojui pervedama tik į jo vardu atidarytą „MoQ“ sąskaitą ir jokiais kitais būdais pervedama nebus. Tais atvejais, kai Sumos pervedimo metu asmuo bus nutraukęs elektroninių pinigų sąskaitos dėl „MoQ“ sutartį, Suma asmeniui nebus pervedama.

1.6. Organizatorė pasilieka teisę vienašališkai keisti Akcijų Taisyklių sąlygas apie tai informavusi interneto svetainėje www.moq.lt.

 

2. Asmens duomenų apsauga

2.1. Akcijų dalyvių (MoQ naudotojai atsiskaitantys Bitės salone ir/arba apmokantys Bitės sąskaitas) asmens duomenų valdytojas yra Akcijų Organizatorė.

2.2. Organizatorė, siekdama organizuoti Akcijas ir, kai taikoma pagal LR įstatymus, dėl dalyvavimo Akcijose taikomiems mokesčiams deklaruoti ir sumokėti už Akcijų dalyvius, tvarkys šiuos Akcijų dalyvių duomenis:

  • Akcijų dalyvių: operacijos, atliktos apmokant Bitės salone ir/arba apmokant Bitės sąskaitas, numeris;
  • Akcijų dalyvių: vardas, pavardė, kontaktinis telefono numeris, Organizatorės atidarytos sąskaitos numeris bei kita informacija, susijusi su Sumos išmokėjimu (tokia kaip Sumos dydis ir pan.) bei, kai taikoma, pagal LR įstatymus, dėl Sumai taikomiems mokesčiams deklaruoti ir sumokėti už Akcijų dalyvius reikiami duomenys (GPM deklaracijos duomenys).

2.3. Akcijų dalyvių asmens duomenys yra tvarkomi teisėto Akcijų organizatorės intereso pagrindu – administruoti ir organizuoti Akcijas (operacijos, apmokant Bitės salone ir/arba apmokant Bitės sąskaitas, numeris), Akcijų dalyvių duomenys tvarkomi teisinės pareigos (kai taikoma, mokesčių pagal Akcijų Taisyklių 1.4. p. deklaravimo ir apmokėjimo atžvilgiu) pagrindais.

2.4. Akcijų dalyvių duomenys yra neviešinami ir saugomi laikantis įstatymuose numatytų terminų, o jiems pasibaigus, nesant kito teisėto asmens duomenų tvarkymo pagrindo, negrįžtamai sunaikinami.

2.5. Vadovaujantis Bendruoju asmens duomenų apsaugos reglamentu, Jūs turite teisę nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, kai Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi Jūsų sutikimo ir/arba Akcijų Organizatorės teisėto intereso pagrindu. Jums nesutinkant Akcijų organizatorės teisėto intereso pagrindu ir/arba Jūsų sutikimo pagrindu vykdomam Jūsų asmens duomenų tvarkymui, Akcijų Taisyklėse nurodytu tikslu Jūs negalėsite dalyvauti Akcijose. Teisę nesutikti galite įgyvendinti iš savo „MoQ“ paskyroje užregistruoto el. pašto adreso į el. pašto adresą info@moq.lt išsiųsdami el. laišką su tekstu „Nedalyvauju Atsiskaityk su „MoQ“ Bitės salone ir atgauk 2 Eur akcijoje“ arba „Nedalyvauju BITĖS sąskaitas apmokėk su „MoQ“ ir atgauk 2 Eur akcijoje“.

2.6. Detalesnę informaciją apie Jūsų, kaip asmens duomenų subjekto, teises, teisių įgyvendinimą naudojantis „MoQ“ programėle skaitykite čia, o apie „MoQ“ svetainės lankytojų duomenų tvarkymą naudojantis „MoQ“ svetaine, skaitykite čia.

 

3. Bendrosios nuostatos

3.1. Akcijų Taisyklės bei visa su ja susijusi aktuali informacija skelbiama interneto puslapyje www.moq.lt.

 

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.