Su „MoQ“ – nemokami ir neriboti GB

Nauji „MoQ“ klientai gaus nemokamus ir neribotus gigabaitus net mėnesiui. Parsisiųskite programėlę į savo išmanųjį ir užsiregistruokite. Jei registracija bus sėkminga, gausite trumpąją žinutę ir dovaną aktyvinsime per 5 d. d. nuo jos. Neriboti GB galios 30 kalendorinių dienų nuo aktyvinimo.

Gaukite papildomą mėnesį!

Atsiskaitykite su „MoQ“ už prekes ar paslaugas bent 5 kartus per kalendorinį mėnesį. Kiekvieno atsiskaitymo vertė turi būti ne mažesnė kaip 1 Eur (pervedimai tarp vartotojų nėra įskaičiuojami).

Jau naudojatės „MoQ“?

Per kalendorinį mėnesį atlikite bent 5 atsiskaitymus, kurių kiekvieno vertė būtų ne mažesnė nei 1 Eur (pervedimai tarp vartotojų nėra įskaičiuojami).

Visais atvejais apie dovaną būsite informuotas SMS žinute, o duomenų paketas bus suteiktas per 5 darbo dienas nuo žinutės gavimo ir galios 30 kalendorinių dienų. Visas akcijos taisykles rasite čia.

Norite naudotis „MoQ“?

„MoQ“ programėlę atsisiųskite iš: 


arba

Svarbu:

  • Akcija galioja nuo 2019 m. birželio 18 d. iki rugpjūčio 31 d. imtinai.
  • Registracija „MoQ“ yra visiškai nemokama.
  • Norėdamas tapti „MoQ“ naudotoju, turite būti pilnametis LR pilietis.
  • Pasiūlymas netaikomas BITĖS verslo klientams.
  • Jei Akcijos metu naudojatės kita galiojančia akcija, suteikiančia neribotus duomenis, ši Akcija nebus taikoma.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.