Išmanioji vaikų
stebėjimo paslauga

Įkraunama ARLO BABY kamera fiksuoja ne tik vaiko judesius bei garsus, bet turi naktinio matymo ir oro kokybės matavimo funkcijas.

Pasiūlymai

ARLO BABY kameros savybės

ARLO BABY kameros savybės

Visada būkite šalia tų, kurie Jums yra svarbiausi gyvenime. Netgi tada, kai negalite likti kartu.

Matykite kiekvieną savo vaiko judesį netgi visiškoje tamsoje. Vos matomos infraraudonųjų spindulių LED šviesos užtikrina, kad Jūsų kūdikis galės netrikdomai miegoti.

Klausykitės savo vaiko ir kalbėkite su juo tiesiog per savo išmanųjį telefoną.

Tegu kas vakarą Jūsų mažylį užliūliuoja raminančios lopšinės arba baltasis triukšmas. Jūs netgi turite galimybę įrašyti savo balsą ir nuotoliniu būdu iš savo išmaniojo telefono reguliuoti sklindančią muziką.

Iš tūkstančių variantų išrinkite vaiko mėgstamiausią apšvietimo spalvą, reguliuokite šviesos ryškumą ir šiltumą net neįžengdami į kambarį.

Stebėkite vaikų kambario oro temperatūrą, drėgnumą ir LOJ lygį. Staiga pasikeitus parametrams įrenginys atsiųs perspėjamąjį signalą į Jūsų išmanųjį.

Ar jau skubėti keltis iš lovos, pakilti nuo sofos ir eiti prie vaiko lovelės? ARLO BABY kamera visuomet Jums praneš apie vaiko judesius ir garsus tiesiai į Jūsų išmanųjį.

ARLO BABY perspės apie įvairius vaiko skleidžiamus garsus, be to, atsiųs specialų signalą, kai Jūsų kūdikis ims verkti.

Įrenginyje įmontuota baterija suteikia galimybę kelioms valandoms perkelti kamerą į bet kurią Jūsų namų vietą.

Būkite kartu, kur bebūtumėte

Su ARLO BABY visada būsite kartu su savo vaiku – nesvarbu, ar esate kitame kambaryje, ar už tūkstančių kilometrų. Prisijunkite per išmaniąją programėlę ir stebėkite savo vaiką tiesiogiai arba peržiūrėkite ankstesnių akimirkų įrašus po kelių ekrano paspaudimų.

Stebėkite mažuosius savo gyvenimo stebuklus per HD vaizdo kamerą

ARLO BABY kamera padės Jums akimirksniu išsiaiškinti, dėl ko sklinda garsai vaikų kambaryje: su naktinio matymo kamera nereikės klaidžioti tamsoje, o HD technologija leis aiškiai matyti visas smulkmenas, užtikrins Jūsų ramybę ir jausmą, kad nepalikote kūdikio vienumoje.

Rūpintis galite drauge

Leiskite ir kitiems artimiausiems žmonėms stebėti vaizdą per ARLO BABY kamerą – juk bendras rūpestis Jūsų vaiku tai ir bendras džiaugsmas.

Patraukli vaikų kambario detalė

ARLO BABY vaikų stebėjimo kamera – estetiškas ir universalus įrenginys, kurį galima padėti ant stalo, lentynos, montuoti prie sienos ar tvirtinti prie specialaus stovo, kurį galima pakelti ir nuleisti taip, kad niekas neužstotų vaizdo į lovelę.

Išmaniosios stebėjimo paslaugos pasiūlymai

ARLO Baby kamera

Planas Arlo GB

ARLO Baby kamera

Planas Mobilusis neriboti GB namams

Maršrutizatorius ALCATEL

19,90 € /mėn
Rinktis

Matyti viską lengva
išmaniajame telefone

Norėdami išnaudoti visas kameros galimybes, į savo išmanųjį įrenginį atsisiųskite nemokamą ARLO programėlę ir matysite viską, kada tik Jums reikia ar patogu. Programėlė veikia „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose, taip pat ir naudojant kompiuterį per interneto naršyklę.

Sužinokite pirmas Jūs pirmas gausite momentinius įspėjimus į mobilųjį įrenginį vos tik aptikus judesį ar garsą.
Niekada nepraleiskite svarbaus momento 7 dienų ARLO kamerų įrašai yra nemokamai saugomi debesyse, tad visada matysite ne tik kas vyksta dabar, bet ir kas įvyko anksčiau.
Užmigdykite kūdikį su saldžia lopšine Įjunkite, išjunkite, pakartokite, pakeiskite grojaraštį arba nustatykite automatinio išjungimo laikmatį – visa tai galite padaryti būdami kitame kambaryje ar net ne namuose.
Nušvieskite jų pasaulį Įjunkite nakties apšvietimą kūdikio kambaryje, suteikdami jaukumo, ramybės ar smagumo. Išsirinkite iš tūkstančių naktinių šviesių spalvų ir atspalvių.
Dalinkitės paskyra ar vaizdais Paprastai ir patogiai galite pasidalinti priėjimu prie kameros paskyros ar įdomiu vaizdu, kad visi pasidžiaugtų kaip greitai auga ir keičiasi mažylis.

Matyti viską lengva
išmaniajame telefone

Norėdami išnaudoti visas kameros galimybes, į savo išmanųjį įrenginį atsisiųskite nemokamą ARLO programėlę ir matysite viską, kada tik Jums reikia ar patogu. Programėlė veikia „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose, taip pat ir naudojant kompiuterį per interneto naršyklę.

  • Sužinokite pirmas Jūs pirmas gausite momentinius įspėjimus į mobilųjį įrenginį vos tik aptikus judesį ar garsą.
  • Niekada nepraleiskite svarbaus momento 7 dienų ARLO kamerų įrašai yra nemokamai saugomi debesyse, tad visada matysite ne tik kas vyksta dabar, bet ir kas įvyko anksčiau.
  • Užmigdykite kūdikį su saldžia lopšine Įjunkite, išjunkite, pakartokite, pakeiskite grojaraštį arba nustatykite automatinio išjungimo laikmatį – visa tai galite padaryti būdami kitame kambaryje ar net ne namuose.
  • Nušvieskite jų pasaulį Įjunkite nakties apšvietimą kūdikio kambaryje, suteikdami jaukumo, ramybės ar smagumo. Išsirinkite iš tūkstančių naktinių šviesių spalvų ir atspalvių.
  • Dalinkitės paskyra ar vaizdais Paprastai ir patogiai galite pasidalinti priėjimu prie kameros paskyros ar įdomiu vaizdu, kad visi pasidžiaugtų kaip greitai auga ir keičiasi mažylis.
Parsisiųskite ARLO programėlę
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.