Interneto apsauga

Rūpinamės Jūsų įrenginių ir duomenų saugumu

Nuo šiol telefone naršysite saugiau

Vis daugiau laiko praleidžiame su savo išmaniaisiais ir, kuo daugiau informacijos jiems patikime, tuo labiau reikia rūpintis juos pasiekiančios informacijos saugumu. Paslauga „Interneto apsauga“ – tai sprendimas, kurį rūpindamiesi Jūsų įrenginiais ir juose esančiais duomenimis įgyvendinome bendradarbiaudami su pasauline IT saugumo lydere „FORTINET“.

„Interneto apsauga“
BITĖS klientus jau apsaugojo nuo
97,9 mln.
grėsmių ir virusų internete
 

Kaip tai veikia?

Aktyvinus šią paslaugą, savo telefone Jums nereikės nieko papildomai konfigūruoti. „Interneto apsauga“ Jums telefonu naršant internete atliks šiuos veiksmus:

 • Saugos nuo grėsmių pavojingose svetainėse, t. y. tokiose, kurios galimai:
  • turi paslėptą kenksmingą programinę įrangą (pvz., virusus arba „Trojos arklius“), galinčią pakenkti Jūsų mobiliajam telefonui arba įsilaužti į jį ir be Jūsų sutikimo naudoti telefone esančią informaciją;
  • „apsimeta“ kitomis svetainėmis (pvz., bankų puslapiais ar elektroninėmis parduotuvėmis) ir taip mėgina iš Jūsų gauti svarbią finansinę ar kitą informaciją, galimai išvilioti, pasisavinti Jūsų lėšas ar asmeninius duomenis;
  • gali perimti Jūsų mobiliojo telefono kontrolę ir jį naudoti nelegaliai veiklai, pvz., kitų vartotojų atakoms.
 • Saugos nuo mėginimo parsisiųsti galimai virusais užkrėstus failus.
 • Sustabdys interneto vartojimą užfiksavus grėsmę ir perspės apie aptiktą pavojų. Jūs pats galėsite nuspręsti, ar norite tęsti ir toliau naršyti svetainėje / atsisiųsti failą, ar likti saugiam ir pageidaujamos informacijos ieškoti kituose, patikimesniuose šaltiniuose.
 • Ieškos kitų grėsmių, kurių reikia saugotis.

Kiek tai kainuoja?

 • Užsisakant naują BITĖS planą, paslauga suteikiama nemokamai iki 3 mėnesių laikotarpiui priklausomai nuo Jūsų pasirinkto plano:
  • su planais „Lengviau 1“, „Lengviau 5“, „Lengviau 10“, „Lengviau 20“, „Lengviau 50 “, „Lengviau 100“ ir „Lengviau Neribotai“ – 3 mėn. nuo plano aktyvinimo dienos.
  • su interneto planu „Mobilusis 50 GB“ ir „Mobilusis Neriboti GB“ – 3 mėn. nuo plano aktyvinimo dienos.
 • Pasibaigus nuolaidos periodui, standartinė paslaugos kaina 1,49 Eur/mėn. su PVM.
 • Dėl nuolatos kintančių grėsmių pobūdžio, kiekio, veikimo principų ir kitų aplinkybių nei BITĖ, nei sprendimo partneriai, suteikiantys paslaugą, negali prisiimti atsakomybės dėl duomenų praradimo arba mobiliojo telefono sugadinimo, jeigu virusas ar kita grėsmė nebuvo aptikti, todėl, jei telefone turite ypač vertingos informacijos ar pageidaujate turėti dar didesnę apsaugą, rekomenduojame naudotis ir kitais mobiliųjų įrenginių apsaugos sprendimais.
 • Paslauga galioja tik perduodant duomenis per BITĖS tinklą Lietuvoje. Paslauga neveikia naudojantis internetu kitais tinklais, taip pat nesaugo nuo kitokiais būdais į telefoną patekusios kenksmingos programinės įrangos arba jei siunčiami ar gaunami duomenys yra koduoti.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.