Internetas Europoje

Naujųjų planų gigabaitus naudokite ir keliaudami po Europą

Visoje Europoje naršykite drąsiai!

Paslauga „Internetas Europoje“ leidžia Jūsų pasirinkto neribotų pokalbių plano suteikiamus gigabaitus naudoti keliaujant Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse be papildomo mokesčio.

Kiek kainuoja paslauga „Internetas Europoje“?

  • Užsisakant BITĖS planą „Žalias“, „Raudonas“, „Mėlynas“, „Oranžinis“, „Geltonas“, „Baltas“ ar “Mobilusis neriboti GB”, paslauga suteikiama nemokamai 3 mėnesių laikotarpiui nuo plano aktyvinimo dienos. Užsisakant BITĖS planą „Mobilusis 50 GB“ - 1 mėnesio laikotarpiui nuo plano aktyvinimo dienos.
  • Pasibaigus nemokamam laikotarpiui, paslauga bus nebeteikiama, o kiekvienas megabaitas iš mokėjimo plano suteikto duomenų kiekio tol, kol nepažeisti ES leidžiami duomenų kiekio limitai ir/ar kiti apribojimai, bus apmokestintas tuo metu galiojančiais tarptinklinio ryšio tarifais.

Paslaugos teikimo sąlygos

  • Paslauga yra įjungiama aktyvinus planą. Klientui atsisakius paslaugos (nemokamu laikotarpiu ar jam pasibaigus) pakartotinai jos aktyvinti nebus galima, išskyrus tuos atvejus, kai atnaujinamas visas abonento paslaugų paketas, t. y. keičiamas arba atnaujinamas planas ir pasirašoma nauja paslaugų teikimo sutartis.
  • Atsisakius paslaugos bus taikomi tuo metu galiojantys tarptinklinio ryšio tarifai.
  • Išnaudojus visus Jums už mokėjimo plano mėnesio mokestį suteikiamus duomenis, kiekvienas papildomas megabaitas ES / EEE šalyse bus apmokestinamas tuo metu galiojančiais tarptinklinio ryšio tarifai.
 

Paslaugai taikomi ES leidžiami apribojimai.

Paslauga yra skirta Lietuvos gyventojams, t. y. mūsų klientams, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia Lietuvoje, atitinkamai didžiąją paslaugų dalį naudoja Lietuvoje. Todėl naudojantis šia paslauga galioja toliau nurodyti apribojimai:

  • Keliaujant ES / EEE šalyse iš plano naudojamų duomenų kiekis, kuris neapmokestinamas papildomu mokesčiu, apskaičiuojamas pagal Europos Sąjungos institucijų patvirtintą formulę: Jūsų plano mėnesio mokestis dalinamas iš ES nustatytos didmeninės mobiliojo interneto vieno gigabaito kainos (7,26 Eur) ir dauginamas iš dviejų.
  • Jei per 4 mėn. laikotarpį ES / EEE šalyse praleisite daugiau laiko ir išnaudosite daugiau minučių, SMS arba interneto duomenų nei Lietuvoje, tolesnis naudojimasis bus apmokestinamas ES nustatytomis didmeninėmis reguliuojamų tarptinklinio ryšio paslaugų kainomis.
  • Išnaudojus visus duomenis, suteikiamus už mokėjimo plano mėnesio mokestį, Jums atsisakius paslaugos ar ją apribojus dėl taikomų limitų ar kitų priežasčių, kiekvienas papildomas megabaitas ES / EEE šalyse bus apmokestintas tuo metu galiojančiais standartiniais tarptinklinio ryšio tarifais.

Pažeidus ES taikomus duomenų kiekio limitus ir / ar kitus apribojimus, kiekvienas papildomas megabaitas ES / EEE šalyse bus apmokestintas tuo metu galiojančiomis didmeninėmis tarptinklinio ryšio kainomis.

Svarbu žinoti, kad ši paslauga yra skirta tik Jums ir naudotis tik Jūsų mobiliajame telefone. Todėl interneto naudojimas tokiuose įrenginiuose kaip planšetės, asmeniniai kompiuteriai, maršrutizatoriai, modemai ir pan. ar dalijimasis internetu su kitais interneto vartotojais arba kitais Jums priklausančiais įrenginiais keliaujant gali būti pripažintas nesąžiningu. Šiai paslaugai taip pat galioja ir kitos sąžiningo naudojimosi taisyklės.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.