Išmanioji eSIM paslauga laikrodžiams

Su šia paslauga drąsiai palikite telefoną namuose ir sportuokite, dirbkite sode ar žaiskite su vaikais kieme tik su laikrodžiu. Be telefono.

Atsiliepkite laikrodžiu
Atsiliepkite laikrodžiu
Leiskite laiką patogiai, nesinešiodami visur su savimi telefono. Į visus skambučius galėsite lengvai atsiliepti laikrodžiu.
Gaukite pranešimus į laikrodį
Gaukite pranešimus į laikrodį
Drąsiai palikite telefoną namuose ir leiskite laiką lauke. Visus pranešimus gausite teisiai į laikrodį.
Klausykitės muzikos per laikrodį
Klausykitės muzikos per laikrodį
Gyvenkite laisvai ir nevaržomai tik su laikrodžiu, nesinešiodami su savimi telefono. Klausykitės savo mėgstamos muzikos internetu tiesiai per laikrodį.

Nauja eSIM laikrodžių era

eSIM – tai virtuali SIM kortelė, kuri saugiai ir patikimai pakeičia tradicinę SIM kortelę į virtualią. Tai naujas išmanus sprendimas, kuris suteikia galimybę tokiems mažiems išmaniesiems įrenginiams kaip laikrodis tapti savarankiškais įrenginiais su mobiliuoju ryšiu. Tai leidžia jums pristatyti naują išmaniąją paslaugą ir išmaniųjų laikrodžių erą BITĖJE – eSIM laikrodžių, kuriems nebereikia telefono.

Išmaniosios eSIM paslaugos pasiūlymai

Galaxy Watch 42mm LTE
8,50 €/mėn.
Planas Neribotas laikrodžiams
Daugiau
10,00 €/mėn.5,00 €/mėn.
Galaxy Watch 46mm LTE
9,00 €/mėn.
Planas Neribotas laikrodžiams
Daugiau
10,00 €/mėn.5,00 €/mėn.

Mėgaukitės išmaniosios eSIM paslaugos privalumais

Tik BITĖJE
Vienas numeris
Su išskirtine BITĖS paslauga „Vienas numeris“ jūsų išmanusis laikrodis, net ir turėdamas atskirą neribotą BITĖS planą, turės tą patį jūsų pagrindinio telefono numerį. Tad naudotis eSIM laikrodžiu be telefono bus patogiau ir lengviau.
Tik BITĖJE
Laikrodis su mobiliuoju ryšiu
eSIM laikrodis veikia kaip savarankiškas mobilusis įrenginys su BITĖS mobiliuoju ryšiu ir planu „Neribotas laikrodžiams“. Tad atsiliepkite į skambučius, gaukite svarbiausius pranešimus ar klausykitės muzikos iš laikrodžio, be telefono.
Tik BITĖJE
Laikrodžiui telefonas nebereikalingas
Išmanusis eSIM laikrodis veiks visur, kur tik yra mobilusis ryšys. Tad drąsiai palikite telefoną namuose ir gaukite viską kas svarbu tiesiai į laikrodį.

Technologijos, kurios palengvina kasdieną

eSIM technologija
Paprasčiausia eSIM suvokti taip: kortelė jau yra įrenginio viduje ir ji yra virtuali. Tai leidžia laikrodžiui lengvai prisijungti prie mobiliojo ryšio. Norėdami pradėti naudotis eSIM technologiją palaikančiu laikrodžiu, reikia tiesiog nuskenuoti specialų aktyvacijos QR kodą telefonu.
Skaitykite daugiau.
BITĖS paslauga „Vienas numeris“
Tai išskirtinė BITĖS paslauga, kuri leidžia skambinti ir rašyti žinutes tuo pačiu numeriu, kurį naudojate savo išmaniajame telefone. Norint galima atsieti įrenginius ir turėti atskirą numerį eSIM laikrodžiui.
Skaitykite daugiau.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.