Meniu

Atidėtas mokėjimas su „MoQ“

 

moq maltiečiai BITĖ

Maltiečių sriuba Skirti 2 Eur

 

Padovanokite paramą Maltiečių sriuba per MoQ!Skirkite 2 €
aukok moq BVITĖ

aukok.lt

 

Skirkite paramą portale aukok.lt su MoQ!
Skirkite paramą
cirkeK moq BITĖ

Circle K kavos kuponas už 1,69 €

Circle K kavos kuponą už 1,69 Eur pirkite per MoQ!*
*Yra papildomų sąlygų

Pirkti dabar
cirkeK moq BITĖ

Circle K dešrainio kuponas už 2,49 €

Circle K dešrainio kuponą už 2,49 Eur pirkite per MoQ!*
*Yra papildomų sąlygų

Pirkti dabar

Kas yra „MoQ“?

„MoQ” – tai trijų didžiausių šalies ryšio operatorių pirkiniams telefonu sukurta mobilioji programėlė. Įprastą piniginę ir grynuosius galite palikti namie, nes pirkinius su „MoQ” įsigysite greičiau, saugiau ir patogiau.

Turėti „MoQ” verta, nes:

  • „MoQ” pakeičia grynuosius ir korteles. Apsipirkimas telefonu „MoQ” galimas daugiau nei 95 proc. lietuviškų el. parduotuvių ir +1500 fizinių prekybos vietų Lietuvoje.
  • Su „MoQ” sąskaitas, pirkinius internetu apmokėkite vos vieno mygtuko paspaudimu – greičiau nebūna. Jokių prisijungimo kodų ir slaptažodžių kortelių.
  • Specialūs pasiūlymai pirkiniams telefonu, kurie laukia „MoQ” parduotuvėje. Neieškokite pirkinių kitur, nes viską galite rasti savo programėlėje.
  • Su „MoQ” patogu. Elektroniniu būdu palikite arbatpinigių aptarnaujančiam personalui,skirkite paramą pasirinktai organizacijai, pasidalinkite išlaidas už dienos pietus su draugais ar atsiskaitykite už komunalines paslaugas vos tik nuskenavę specialų QR kodą ekrane - apsipirkimas telefonu su „MoQ” patenkins jūsų poreikius.
  • Su „MoQ” siųskite ir gaukite pinigus akimirksniu. Priešingai nei kiti pavedimai, tarp „MoQ” naudotojų siunčiami pinigai juos pasiekia iškart – jokio užlaikymo, jokių mokesčių. Viskas, ko reikia perlaidai – tai gavėjo telefono numeris.

Daugiau informacijos apie „MoQ“ rasite čia.

Norite naudotis „MoQ“?

„MoQ“ programėlę atsisiųskite iš „App Store“  arba „Google Play“ programėlių parduotuvės savo išmaniajame telefone.

App Store Google Play

Kas yra atidėto mokėjimo paslauga?

Atidėtas mokėjimas – tai BITĖS suteiktas pinigų limitas, kurį galite naudoti atsiskaitydami su „MoQ“. Panaudota suma bus įtraukta į Jūsų mėnesio sąskaitą už mobiliojo ryšio paslaugas.

Kas gali naudotis atidėto mokėjimo paslauga?

Jei savo vardu esate pasirašę BITĖS paslaugų teikimo sutartį ir laiku apmokate sąskaitas už mobiliojo ryšio paslaugas, Jūs galite naudotis atidėtu mokėjimu!

Atidėto mokėjimo paslauga nesuteikiama išankstinio apmokėjimo paslaugos „Labas“ naudotojams ir įmonės vardu registruotiems abonentams.

Kokio dydžio yra atidėto mokėjimo limitas?

Registruojantis „MoQ“ programėlėje pagal telefono numerį ir Jūsų asmens kodą patikrinsime, ar galime ir, jei taip, kokio dydžio atidėto mokėjimo limitą Jums galime suteikti:

  • 10 EUR atidėto mokėjimo limitas suteikiamas, jei esate naujas BITĖS klientas;
  • 30 EUR atidėto mokėjimo limitas suteikiamas, jei laiku apmokėjote šešių paskutinių mėnesių BITĖS paslaugų sąskaitas.

Mobiliojo ryšio operatorius savo nuožiūra gali keisti limito dydį. Jei vėluojate apmokėti mobiliojo ryšio sąskaitą, limitas nesuteikiamas. Suteikto limito suma kiekvieną mėnesį atsinaujina.

Pasibaigus mėnesiui išnaudota atidėto mokėjimo suma bus įtraukta į Jūsų mobiliojo ryšio sąskaitą neatsižvelgiant į nustatytą kredito limitą.

Dažniausiai užduodami klausimai

„MoQ“ programėlė ir atidėto mokėjimo paslauga yra nemokama, kaip ir su „MoQ“ atliekami atsiskaitymai ir pinigų pervedimai.

Jei tapsite nauju „MoQ“ naudotoju ir atsiskaitysite už Bitės suteiktas ryšio paslaugas arba apmokėsite prekes Bitės salonuose, Jums į „MoQ“ sąskaitą grąžinsime 4 eurus. BITĖS akcijų taisykles rasite čia.

Daugiau „MoQ“ akcijų www.moq.lt.

Gaukite pasiūlymą
Mane domina: