Sutrikimai Prancūzijoje

Mieli Klientai, dėl gedimo Prancūzijos telekomunikacijų operatorių tinkluose, dalis šiuo metu Prancūzijoje esančių BITĖS klientų negali naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis. BITĖ visiems, nepatogumus Prancūzijoje patyrusiems klientams, skirs kompensacijas. Informaciją apie kompensacijas klientai gaus netrukus po to, kai bus pašalinti ryšio sutrikimai. Įprastą paslaugų teikimą tikimės atnaujinti artimiausiu metu. Šiuo metu rekomenduojame prisijungti prie WI-FI ryšio tinklo ir skambinti naudojantis „Messenger“, „Viber“, „WhatsApp“ bei kitomis interneto programėlėms. Arba įsigyti vieno iš Prancūzijos operatoriaus išankstinio mokėjimo SIM kortelę ir tokiu būdu toliau skambinti, rašyti trumpąsias žinutes SMS ar naršyti internete. BITĖS specialistai aktyviai bendradarbiauja su partneriais Prancūzijoje, kad gedimo priežastys būtų nustatytos ir operatyviai pašalintos.

Atsiprašome klientų dėl patiriamų nepatogumų.

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?
Taip, ačiū !
Deja, ne.

Pasidalinkite nuomone, kokios informacijos jums nepavyko rasti.

Siųsti
Ačiū už Jūsų nuomonę. Džiaugiamės, kad buvome naudingi.
Ačiū už Jūsų nuomonę.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.