Garantinis įrenginių aptarnavimas

Sugedus Jūsų mobiliam įrenginiui, kuris buvo įsigytas BITĖJE, ir įrenginio garantinis laikotarpis dar yra nepasibaigęs, patikrai pristatyti įrenginį galite į artimiausią mūsų saloną arba į vieną iš šių gamintojo įgaliotų techninės priežiūros centrų:

Pristatydami įrenginį su savimi turėkite:

 • įrenginio garantinį taloną;
 • įrenginio įsigijimą patvirtinantį dokumentą (kasos čekį arba sutarties kopiją);
 • visus priedus (įkroviklį, ausines ir kitus). Pageidautina ir dėžutė, tačiau ji neprivaloma.

Prieš pristatydami mobilųjį įrenginį į remonto servisą, įsitikinkite, ar turite atsarginę duomenų kopiją ir esate išsisaugoję svarbiausius kontaktus, programėles bei nuotraukas. Patikimiausia duomenis saugoti kitoje laikmenoje arba „debesų“ saugyklose, tokiose kaip „Google Drive“, „Apple iCloud“, „OneDrive“, „Dropbox“ ir kitose. Prisijungę prie interneto Jūs galėsite pasiekti savo duomenis kelių mygtukų paspaudimu.

Savo klientams visada stengiamės užtikrinti pakaitinio įrenginio galimybę. Pakaitinius įrenginius Jums suteikiame nemokamai iš turimų tuo metu salone. Laikinai pasinaudoti išduoti įrenginiai nėra apdrausti, todėl prašome saugoti juos ir nuo netyčinio sugadinimo. Laikinai pasinaudoti gauta įranga turi būti grąžinta į saloną tokios pat būklės, kokios buvo išduota.

Į saloną pristatyto įrenginio aptarnavimo eigą galite stebėti mūsų partnerio autorizuoto serviso centro UAB „Mobiliųjų telefonų techninis centras“ (MTTC) interneto svetainėje www.mttc.lt. Paieškos lauke INFORMACIJA APIE TAISOMĄ ĮRENGINĮ įveskite suteiktą remonto numerį ar Jūsų pristatyto įrenginio IMEI kodą.

Jei kyla bet kokių klausimų dėl Jūsų įrenginio, skambinkite nemokamu klientų aptarnavimo telefonu 1510 ir BITĖS išmaniųjų ekspertai suteiks visą reikalingą informaciją bei padės išspręsti bet kurią problemą.

Detali informacija apie garantinį aptarnavimą

Aptarnaujami telefonai Adresas Kontaktinis telefonas
UAB „Bitė Lietuva”
Priimami visų modelių aparatai, jei juos pirkote BITĖJE UAB „Bitė Lietuva” salonai 1501
UAB „Mobiliųjų telefonų techninis centras” www.mttc.lt
„Samsung”, „Nokia”, „Microsoft”, „Sony”, „LG”, „Huawei”, „HTC”, „Apple”, „BlackBerry”, „CAT”, „Prestigio”, „Estar”, „Meizu”, „Alcatel”,„Motorola”, „Lenovo”, „Asus”, „Coolpad”, „ZTE”, „Just5”. Vilnius, Algirdo g. 25
Vilnius, Ozo g. 18 (OZAS)
Kaunas, Kęstučio g. 24
Kaunas, Savanorių pr. 206 A (Topo centras)
Klaipėda, Taikos pr. 35
Klaipėda, Taikos pr. 61
Šiauliai, Aido.g (PLC "Akropolis") "Topo centras"
Panevėžys, Klaipėdos g. 103
Marijampolė, Kauno g. 31
Alytus, S.Dariaus ir S.Girėno g. 6b
+37070070700
UAB „Servisa ICT” www.servisaict.lt
„Apple”, „Lenovo”, „Asus”. Vilnius, Geležinio Vilko g. 6
Kaunas, Savanorių pr. 192 (verslo centre „Nordic” )
+37037329000
+37052101160
Telekomunikacijų serviso centras TSC www.ltsc.lt
„Asus”, „Coolpad”, „HTC”, „Huawei”, „Just5”, „LG”, „Marshall”, „Meizu”, „Prestigio”, „Samsung”, „ZTE”. Vilnius, Šeimyniškių g. 5a +37052195332
UAB „Mobili garantija” www.mobilitaisykla.lt
„Samsung”, „Microsoft”, „LG”, „HTC”, „Prestigio”, „Meizu”. Vilnius, Ozo g. 25 (Akropolis)
Kaunas, Karaliaus Mindaugo pr. 49 (Akropolis)
Klaipėda, Taikos pr. 61 (Akropolis)
Šiauliai, Aido g. 8 (Akropolis))
Panevėžys, Savitiškio g. 61 (PC "RYO")
Alytus, Pulko g. 51A (Rimi)
+37070011000
UAB „Skaitmeninis priežiūros centras” www.ccsonline.lt
„Samsung”, „Alcatel”. Vilnius, Konstitucijos pr. 16 (VCUP) +37052733117

 • Jūsų mobiliajam įrenginiui suteikiama 24 mėnesių garantija.
 • Mobiliojo įrenginio priedams (baterijai, įkrovikliui, ausinėms, USB laidams, dangteliams ir kt.) suteikiama 6 mėnesių garantija, nebent gamintojas būtų numatęs ilgesnį laikotarpį.

Garantinis aptarnavimas negalioja, jei įrenginio gedimas atsirado dėl neteisingo naudojimosi, nesilaikant gamintojo instrukcijoje numatytų sąlygų.

Įgaliotam serviso centrui nustačius garantinių sąlygų pažeidimus, garantija įrenginiui nustoja galioti, ir tokiu atveju galimas tik mokamas įrenginio remontas. Įrenginio taisymo kaina, netekus garantijos, įvardijama tik įvertinus įrangos pažeidimus. Apie tikslią kainą informuoja įgaliotas techninis centras.

Mobiliojo įrenginio atitikimą garantinio aptarnavimo sąlygoms ir galimai nekokybišką veikimą gali patvirtinti tik gamintojo įgaliotas remonto centras, atlikus įrenginio techninę patikrą. Primename, jog esant net menkiausiams garantinių sąlygų pažeidimams (pvz. mechaninio, smūgio, dregmės, cheminio poveikio) garantija negalioja.

Įprastai mobiliojo įrenginio garantinis aptarnavimas atliekamas per 7–14 dienų. Ilgesnė įrenginio patikra ir taisymas gali įvykti dėl šių priežasčių:

 • persiuntimo į kitą taisymo centrą (kai kurie „Apple“, „HTC“, „Lenovo“, „Asus“, „Marshall“, „Coolpad“, „Meizu“ įrenginiai siunčiami į kitus autorizuotus centrus);
 • detalių tiekimo problemų;
 • taisymo eigos derinimo su Klientu ar draudimo bendrove (pvz., reikalingas kainos patvirtinimas);
 • tokių aplinkybių kaip neišjungta telefono apsauga (pvz., FMI), nepristatyti reikiami telefono priedai (pvz., įkroviklis) ir kt.

Dažniausiai pasitaikantys įrenginių gedimai. Ką daryti?

Įrenginio veikimas priklauso nuo daugelio veiksnių. Jei pastebite, kad įrenginys neveikia taip sklandžiai, kaip turėtų, iš pradžių rekomenduojame atlikti paprastus, bet svarbius veiksmus, kurie gali pašalinti problemą:

 1. Pirmiausia, išjunkite įrenginį ir įjunkite iš naujo. Sistemos paleidimas iš naujo dažnai padeda įrenginiui vėl veikti tinkamai.
 2. Išbandykite kitą įrenginį. Norint atskirti ryšio problemas nuo įrenginio gedimų rekomenduojame SIM kortelę išbandyti kitame įrenginyje.

Įrenginio baterijos veikimo trukmė priklauso nuo naudojimo intensyvumo: kuo daugiau programų, aplikacijų ir funkcijų įrenginyje veikia, tuo baterijos veikimo laikas trumpesnis. Atkreipkite dėmesį, kad foniniu režimu veikiančios programos gali eikvoti nemažą dalį baterijos energijos. Taip pat baterijos veikimo laikui įtakos turi ekrano apšvietimo lygis, naudojamas ryšio tipas, įjungtos tuo metu nenaudojamos programos ar funkcijos.

Galingi mobiliųjų įrenginių procesoriai veikdami išskiria šilumą, ir dėl kompaktiškos įrenginių konstrukcijos įšilimas gali būti jaučiamas įrenginio paviršiuje – tai nėra gedimas. Kuo įrenginys labiau apkrautas darbu, tuo daugiau šilumos jis išskiria, o dėl per didelio karščio įrenginys gali išsijungti, sulėtėti jo veikimas. Norint sumažinti telefono kaitimą reikia išjungti nenaudojamas programas, taip pat patikrinti foniniu režimu veikiančias aplikacijas. Didesnę šilumą įrenginiai gali išskirti ir dėl naudojamų neoriginalių, nesuderinamų priedų.

Įrenginiui įkrauti būtina naudoti tik originalius gamintojų įkroviklius. Jei įrenginys neįsikrauna, būtina patikrinti įrenginio įkrovimo jungtį ir naudojamą laidą, ar nėra matomų fizinių pažeidimų. Taip pat rekomenduojame įrenginį pabandyti įkrauti su kitu įkrovikliu.

Jei baterija yra visiškai išsikrovusi, prijungus įkroviklį reikia palaukti, kol įrenginys įsikraus tiek, kad būtų pasiruošęs įprastai juo naudotis. Kartais įkrovimo indikacija pasirodo tik po 15–20 minučių ar daugiau, todėl būkite kantrūs. Jeigu neįsikrovimo priežasties nepavyksta nustatyti patiems, rekomenduojame atvykti į artimiausią BITĖS saloną.

Jei SIM kortelė neprisiregistruoja įrenginyje, tai gali būti susiję su paslaugų veikimu, tinklo ryšiu ar pačia SIM kortele. Ryšio ir paslaugų klausimus galima išspręsti paskambinus numeriu 1501.

Jei manote, kad neveikia SIM kortelė, pirmiausia išjunkite įrenginį. Išimkite SIM kortelę, patikrinkite, ar ji fiziškai nepažeista, ar kortelė yra tinkamo dydžio, ar tinkamai laikosi rėmelyje, ir įsitikinkite, kuria kryptimi ją reikia įdėti. Įdėkite SIM kortelę į įrenginį ir jį įjunkite. Jeigu problema išlieka, SIM kortelę išbandykite kitame telefono aparate. Jei ir kitame įrenginyje SIM neprisiregistruoja prie tinklo, tikėtina, kad problema kyla dėl SIM kortelės (brokas arba pažeidimas), tuo atveju atvykite į artimiausią BITĖS saloną.

Mobiliajam įrenginiui užstrigus rekomenduojame jį paleisti iš naujo: išjungti ir įjungti (jeigu galimybės leidžia – išimti ir vėl įdėti bateriją). Įrenginiui įsijungus iš naujo, siūlome pašalinti nenaudojamas aplikacijas – norint užtikrinti sklandų įrenginio veikimą reikia atlaisvinti telefono atmintį. Jeigu problema kartojasi, pasidarius atsarginę duomenų kopiją, rekomenduojame grąžinti gamyklinius įrenginio nustatymus bei atnaujinti įrenginio operacinę sistemą.

Jei esate užsisakę draudimo paslaugą ir Jūsų telefonas sudužo ar jį praradote, registruokite draudimo įvykį.

Informaciją apie dažniausiai užduodamus klausimus dėl telefonų draudimo paslaugos rasite čia

Jei draudimo paslauga nesinaudojate, įrenginį pristatykite į artimiausią BITĖS saloną atlikti techninę patikrą.

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?
Taip, ačiū !
Deja, ne.

Pasidalinkite nuomone, kokios informacijos jums nepavyko rasti.

Siųsti
Ačiū už Jūsų nuomonę. Džiaugiamės, kad buvome naudingi.
Ačiū už Jūsų nuomonę.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.