Išsami informacija apie garantinį aptarnavimą

 

Sugedus jūsų BITĖJE įsigytam įrenginiui ir jo garantinio aptarnavimo laikotarpiui dar nesibaigus, jį galite pristatyti patikrai į artimiausią mūsų saloną arba į vieną iš įrenginio gamintojo įgaliotų techninės priežiūros centrų. Pastarųjų sąrašą rasite žemiau pasirinkę įrenginio tipą.

Kokios yra garantijos suteikimo sąlygos?

Fizinių bei juridinių asmenų perkamiems mobiliojo ryšio įrenginiams (išskyrus juridinių asmenų perkamiems „Apple“ mobiliojo ryšio įrenginiams) suteikiama 24 mėnesių gamintojo garantija. Juridinių asmenų perkamiems „Apple“ mobiliojo ryšio įrenginiams suteikiama 12 mėnesių gamintojo garantija.

Mobiliųjų įrenginių priedams (baterijai, įkrovikliui, ausinėms, USB laidams, dangteliams ir kt.) suteikiama 6 mėnesių garantija, nebent gamintojas būtų numatęs ilgesnį laikotarpį.

Kada garantija nustoja galioti?

Garantinis aptarnavimas negalioja, jei įrenginio gedimas atsirado dėl neteisingo naudojimosi, nesilaikant gamintojo instrukcijoje numatytų sąlygų.
Įgaliotam serviso centrui nustačius garantinių sąlygų pažeidimus, garantija įrenginiui nustoja galioti, ir tokiu atveju galimas tik mokamas įrenginio remontas. Įrenginio taisymo kaina, netekus garantijos, įvardijama tik įvertinus įrangos pažeidimus. Apie tikslią kainą informuoja įgaliotas techninis centras.

Kada įrenginys pripažįstamas nekokybišku (nustatomas gamintojo brokas)?

Mobiliojo įrenginio atitikimą garantinio aptarnavimo sąlygoms ir galimai nekokybišką veikimą gali patvirtinti tik gamintojo įgaliotas remonto centras, atlikus įrenginio techninę patikrą. Primename, kad esant net menkiausiems garantinių sąlygų pažeidimams (pvz., mechaninio, smūgio, drėgmės, cheminio poveikio) garantija negalioja.

Garantinio aptarnavimo trukmė. Dėl kokių priežasčių garantinis aptarnavimas gali užtrukti?

Įprastai mobiliojo įrenginio garantinis aptarnavimas atliekamas per 7–14 dienų. Ilgesnė įrenginio patikra ir taisymas gali įvykti dėl šių priežasčių:

  • persiuntimo į kitą taisymo centrą (kai kurie „Apple“, HTC, „Lenovo“, „Asus“, „Marshall“, „Coolpad“, „Meizu“ įrenginiai siunčiami į kitus autorizuotus centrus);
  • detalių tiekimo problemų;
  • taisymo eigos derinimo su Klientu ar draudimo bendrove (pvz., reikalingas kainos patvirtinimas);
  • tokių aplinkybių kaip neišjungta telefono apsauga (pvz., FMI), nepristatyti reikiami telefono priedai (pvz., įkroviklis) ir kt.





Mobiliųjų telefonų ir išmaniųjų laikrodžių garantinio aptarnavimo sąlygos

Prieš pristatydami mobilųjį įrenginį į remonto servisą, įsitikinkite, ar turite atsarginę duomenų kopiją ir esate išsisaugoję svarbiausius kontaktus, programėles bei nuotraukas. Patikimiausia duomenis saugoti kitoje laikmenoje arba debesų saugyklose, tokiose kaip „Google Drive“, „Apple iCloud“, „OneDrive“, „Dropbox“ ir kitose. Prisijungę prie interneto jūs galėsite pasiekti savo duomenis kelių mygtukų paspaudimu.

Primename, kad už savo asmeninės informacijos saugumą esate atsakingi jūs. Kiek tai neprieštarauja teisės aktams, BITĖ neatsako už įrenginyje esančius jūsų asmeninius duomenis. Remontuojant ar keičiant įrenginį gali būti prarasti svarbūs jame saugomi duomenys, todėl rekomenduojame pasidaryti visų svarbių įrenginyje saugomų duomenų ir informacijos atsargines kopijas. Jei reikia, prieš palikdami įrenginį garantiniam aptarnavimui, kreipkitės į mus – patarsime, kaip pasirūpinti informacijos saugumu.
Prieš pateikdami garantiniam aptarnavimui įrenginį, kuriame aktyvuota virtuali SIM kortelė (eSIM), prašome pasirūpinti tokios virtualios SIM kortelės deaktyvavimu.

Savo klientams visada stengiamės užtikrinti pakaitinio įrenginio galimybę. Pakaitinius įrenginius jums suteikiame nemokamai iš tuo metu turimų salone. Laikinai pasinaudoti išduoti įrenginiai nėra apdrausti, todėl prašome saugoti juos ir nuo netyčinio sugadinimo. Laikinai pasinaudoti gauta įranga turi būti grąžinta į saloną tokios pat būklės, kokios buvo išduota.

Jei įrenginį pristatote mūsų partneriui, autorizuoto serviso centrui, UAB „Mobiliųjų telefonų techninis centras“ (MTTC), aptarnavimo eigą galite stebėti interneto svetainėje servisas.mttc.lt įvesdami suteiktą remonto numerį ar jūsų pristatyto įrenginio IMEI kodą.




Aptarnaujami telefonaiAdresasKontaktinis telefonas
UAB „Bitė Lietuva“ www.bite.lt
Priimami visų tipų ir modelių įrenginiai, jei juos pirkote BITĖJE.UAB „Bitė Lietuva“ salonai1501
UAB „Mobiliųjų telefonų techninis centras“, www.mttc.lt
Didžioji dalis BITĖJE pirktų mobiliųjų telefonų.MTTC salonai kontaktinė informacija+370 700 70 700
UAB „Servisa ICT“, www.servisaict.lt
„Apple“, „Lenovo“, „Asus“ įrenginiai.Vilnius, Geležinio Vilko g. 6
Kaunas, Savanorių pr. 192 (verslo centre „Nordic“)
+370 373 29 000
+370 5 210 11 60


 

Kaip perduoti televizorių garantiniam aptarnavimui?

Jūsų patogumui televizorių remontui galima perduoti tiesiai iš namų. Tokiu atveju būtinai supakuokite įrangą tinkamai, kad kelionės metu ji nenukentėtų. Geriausia tai padaryti pakuojant įrenginį į dėžę, kurioje jis buvo įsigytas. Jei jos neišsaugojote, kreipkitės į garantinio aptarnavimo centrą dėl galimybės gauti kitą pakuotę. Siuntų tarnybai pažeidus televizorių, ginčai dėl pažeidimo sprendžiami tiesiogiai su garantinio aptarnavimo centru.

 

Televizorių garantiniam aptarnavimui galite pristatyti ir į artimiausią BITĖS saloną, tačiau visuomet rekomentuojame remonto paslaugą užsakyti pačiam ir sulaukti kurjerio surinkimo.




Aptarnaujami televizoriaiAdresasKontaktinis telefonas
„Samsung“ įrenginių remontas
Rekomenduojame užpildyti formą gamintojo aptarnavimo svetainėjeRegistracija remontui+370 800 77 777
UAB „Emtoservis“
„Samsung“, „Philips“Vilnius, Savanorių pr. 1, svc@emtoservis.lt+370 700 44 724
LG aptarnavimo linija
LG televizorių aptarnavimu rūpinasi gamintojas, užpildžius užklausą gamintojo svetainėje.Kontaktai+370 800 08 081
Help.lt
„Hisense“Registracija remontui 
„IT partner“, skaitmeninės elektronikos servisas
„eSTAR“Kaunas, PC „Rėda“, V. Krėvės pr. 49, servisas@itpartner.lt
Registracija remontui
+370 616 27 033
UAB „Bitė Lietuva“
Priimami visų tipų ir modelių įrenginiai, jei juos pirkote BITĖJE.UAB „Bitė Lietuva“ salonai1501


 

Dažniausiai pasitaikantys įrenginių gedimai. Ką daryti?

Įrenginio veikimas priklauso nuo daugelio veiksnių. Jei pastebite, kad įrenginys neveikia taip sklandžiai, kaip turėtų, iš pradžių rekomenduojame atlikti paprastus, bet svarbius veiksmus, kurie gali pašalinti problemą:

  • Pirmiausia išjunkite įrenginį ir įjunkite iš naujo. Sistemos paleidimas iš naujo dažnai padeda įrenginiui vėl veikti tinkamai.
  • Išbandykite kitą įrenginį. Norint atskirti ryšio problemas nuo įrenginio gedimų rekomenduojame SIM kortelę išbandyti kitame įrenginyje.

Įrenginio baterija greitai išsikrauna

Įrenginio baterijos veikimo trukmė priklauso nuo naudojimo intensyvumo: kuo daugiau programų, programėlių ir funkcijų įrenginyje veikia, tuo baterijos veikimo laikas trumpesnis. Atkreipkite dėmesį, kad foniniu režimu veikiančios programos gali eikvoti nemažą dalį baterijos energijos. Taip pat baterijos veikimo laikui įtakos turi ekrano apšvietimo lygis, naudojamas ryšio tipas, įjungtos tuo metu nenaudojamos programos ar funkcijos.

Mobilusis įrenginys kaista

Galingi mobiliųjų įrenginių procesoriai veikdami išskiria šilumą, ir dėl kompaktiškos įrenginių konstrukcijos įšilimas gali būti jaučiamas įrenginio paviršiuje – tai nėra gedimas. Kuo įrenginys labiau apkrautas darbu, tuo daugiau šilumos jis išskiria, o dėl per didelio karščio įrenginys gali išsijungti, sulėtėti jo veikimas. Norint sumažinti telefono kaitimą, reikia išjungti nenaudojamas programas, taip pat patikrinti foniniu režimu veikiančias programėles. Didesnę šilumą įrenginiai gali išskirti ir dėl naudojamų neoriginalių, nesuderinamų priedų.

Įrenginys neįsikrauna

Įrenginiui įkrauti būtina naudoti tik originalius gamintojų įkroviklius. Jei įrenginys neįsikrauna, būtina patikrinti įrenginio įkrovimo jungtį ir naudojamą laidą, ar nėra matomų fizinių pažeidimų. Taip pat rekomenduojame įrenginį pabandyti įkrauti su kitu įkrovikliu.

Jei baterija yra visiškai išsikrovusi, prijungus įkroviklį reikia palaukti, kol įrenginys įsikraus tiek, kad būtų pasiruošęs įprastai juo naudotis. Kartais įkrovimo indikacija pasirodo tik po 15–20 minučių ar daugiau, todėl būkite kantrūs. Jeigu neįsikrovimo priežasties nepavyksta nustatyti patiems, rekomenduojame atvykti į artimiausią BITĖS saloną.

Įrenginys nepriima SIM kortelės

Jei SIM kortelė neprisiregistruoja įrenginyje, tai gali būti susiję su paslaugų veikimu, tinklo ryšiu ar pačia SIM kortele. Ryšio ir paslaugų klausimus galima išspręsti paskambinę BITĖS klientų aptarnavimo numeriu 1501.

Jei manote, kad neveikia SIM kortelė, pirmiausia išjunkite įrenginį. Išimkite SIM kortelę, patikrinkite, ar ji fiziškai nepažeista, ar kortelė tinkamo dydžio, ar tinkamai laikosi rėmelyje, ir įsitikinkite, kuria kryptimi ją reikia įdėti. Įdėkite SIM kortelę į įrenginį ir jį įjunkite. Jeigu problema išlieka, SIM kortelę išbandykite kitame telefono aparate. Jei ir kitame įrenginyje SIM neprisiregistruoja prie tinklo, tikėtina, kad problema kyla dėl SIM kortelės (brokas arba pažeidimas), tuo atveju atvykite į artimiausią BITĖS saloną.

Mobilusis įrenginys „pakimba“, užstringa

Mobiliajam įrenginiui užstrigus rekomenduojame jį paleisti iš naujo: išjungti ir įjungti (jeigu galimybės leidžia – išimti ir vėl įdėti bateriją). Įrenginiui įsijungus iš naujo, siūlome pašalinti nenaudojamas programėles – norint užtikrinti sklandų įrenginio veikimą, reikia atlaisvinti telefono atmintį. Jeigu problema kartojasi, pasidarius atsarginę duomenų kopiją, rekomenduojame grąžinti gamyklinius įrenginio nustatymus bei atnaujinti įrenginio operacinę sistemą.

Sudužo telefonas. Registruoti draudžiamąjį įvykį ar pristatyti atlikti techninę patikrą?

Jei esate užsisakę draudimo paslaugą ir jūsų telefonas sudužo ar jį praradote, registruokite draudžiamąjį įvykį.
Informaciją apie dažniausiai užduodamus klausimus dėl telefonų draudimo paslaugos rasite čia.
Jei draudimo paslauga nesinaudojate, įrenginį pristatykite į artimiausią BITĖS saloną atlikti techninę patikrą.



 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: