Kokios technologijos palengvins atostogų rūpesčius?

Gyvenant technologijų amžiuje kiekvienai problemai yra po išmanų sprendimą, tad atostogų metu galėsite atsipalaiduoti ir nesirūpindami puikiai leisti laiką.

  • Kokios atostogos be gero oro? Išmanioji meteorologinė stotelė „Netatmo“ leidžia telefone stebėti, kokia temperatūra ir oro sąlygos yra Jūsų sodyboje. Dabar galėsite pasirikti tinkamiausią poilsiui laiką!
  • „Archos“ išmaniųjų namų sprendimas leidžia stebėti savo namus nors ir iš pasaulio krašto! Taip visuomet galėsite pamatyti, kas vyksta namuose, ir ar jums nebūnant name į juos neužsuko neprašyti svečiai.
  • Jei keliaujate automobiliu, keiskite krūvą popierinių žemėlapių į navigacijos programėlę „Here“. Nepasiklysite keliuose ir aplankysite gražiausias vietas!
  • Jei jūsų mažiesiems pabodo smėlis ir vanduo, turėkite su savimi išmanųjį augintinį „Furby Boom“. Vaikai galės sutelkti visą dėmesį pūkuotam bičiuliui žaisdami ir net mokydamiesi iš jo, kol jūs mėgausitės saule ir vandeniu.
Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?
Taip, ačiū !
Deja, ne.

Pasidalinkite nuomone, kokios informacijos jums nepavyko rasti.

Siųsti
Ačiū už Jūsų nuomonę. Džiaugiamės, kad buvome naudingi.
Ačiū už Jūsų nuomonę.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.