Kokie išmanūs sprendimai pravers vasaros metu?
  • Jei esate užkietėjęs žvejys, „Deeper Smart Fishfinder“ echolotas taps nepamainomu įrenginiu nežinomuose vandenyse. Įrenginys suteiks visą informaciją apie vandens telkinio gylį ar dugno reljefo ypatumus, taip pat nustatys, ar ten yra žuvų.
  • Vasaros naktimis orientuotis padės „Super-Bright LED Flashlight“ aplikacija, kuri tamsoje apšvies Jums kelią, o ir vietos kuprinėje sutaupysite.
  • Knygų mėgėjai tikrai pamils „Aldiko Book Reader“ mobiliąją aplikaciją, kuri telefoną paverčia elektronine knygų skaitykle. Nuo šiol skaitomi kūriniai visada bus po ranka!
  • Jei mėgstate žygius, pravers „Compass“ programėlė, kuri parodys, kur keliaujate ir kaip pasirinkti teisingiausią kelią.
  • Lietuva – permainingų orų kraštas, tad „AccuWeather“ orų programėlė tiksliai nurodys kelių artėjančių valandų orą minučių tikslumu ir įspės, jei rengiasi užklupti lietus ar audra.
  • Sporto nevalia pamiršti net ir vasarą. Pasitelkite „RunKeeper“ programėlę, kuri padės skaičiuoti kalorijas ir stebėti pažangą, kaip tirpsta nereikalingi kilogramai.
Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?
Taip, ačiū !
Deja, ne.

Pasidalinkite nuomone, kokios informacijos jums nepavyko rasti.

Siųsti
Ačiū už Jūsų nuomonę. Džiaugiamės, kad buvome naudingi.
Ačiū už Jūsų nuomonę.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.