Kaip galite savitarnos svetainėje „Mano BITĖ“ apmokėti sąskaitą?

  • Jei esate SEB, Swedbank ar DNB banko klientas galėsite iškart apmokėti sąskaitą savitarnoje. Prisijungę prie „Mano BITĖS“ spauskite „Apmokėti“ ir pasirinkite vieno iš šių bankų ikoną.
  • Sekančiame žingsnyje Jums bus pateikta informacija kokią sumą turite apmokėti ir dar kartą spustelėjus “Apmokėti” būsite tiesiogiai nukreipti į elektroninės bankininkystės svetainę, kur Jums bus suformuotas mokėjimo šablonas ir  tereiks patvirtinti mokėjimą.

Svarbu: Informacija apie sėkmingai atliktą mokėjimą savitarnos svetainėje atsinaujins per kelias valandas.

  • Jei esate bet kurio kito Lietuvos banko klientas paspaudus „Apmokėti“ ir pasirinkus banką, kurio paslaugomis naudojatės, pateiksime išsamią informaciją, kurioje bus nurodyta kaip galite atlikti mokėjimą prisijungę prie banko elektroninės bankininkystės svetainės, bei kokius duomenis reikia užpildyti mokėjimo pavedime.
Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?
Taip, ačiū !
Deja, ne.

Pasidalinkite nuomone, kokios informacijos jums nepavyko rasti.

Siųsti
Ačiū už Jūsų nuomonę. Džiaugiamės, kad buvome naudingi.
Ačiū už Jūsų nuomonę.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.