Sąžiningo naudojimo taisyklių aprašymas

Paslaugai taikomos šios sąžiningo naudojimosi taisyklės.

Tarptautinio ryšio skambučių ir SMS paslaugos yra skirtos žmonėms bendrauti, todėl neįprastai didelio tarptautinių skambučių ir/ar SMS srauto siuntimas, naudojimasis tarptautinio ryšio paslaugomis gerokai daugiau nei vietinio ryšio paslaugomis Lietuvoje, arba kitoks vartojimas, kuris pagal savo pobūdį, apimtį ar trukmę yra neįprastas tokios paslaugos vartotojams, iš esmės neatitinka įprasto vidutinio mūsų kliento vartojimo įpročių ir yra nepanašus į racionalų naudojimąsi paslaugomis asmeninėms reikmėms, yra laikomas nesąžiningu. Užfiksavę nesąžiningą naudojimąsi, pasiliekame teisę tarptautinius skambučius ir/ar SMS apmokestinti standartiniais tarifais, skelbiamais www.bite.lt, ir/arba apriboti galimybę naudotis ryšio paslaugomis nuo įspėjimo SMS žinute dienos. Šios taisyklės papildo ir taikomos kartu su Bitės sąžiningo naudojimosi taisyklėmis, kurias rasite čia.

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?
Taip, ačiū !
Deja, ne.

Pasidalinkite nuomone, kokios informacijos jums nepavyko rasti.

Siųsti
Ačiū už Jūsų nuomonę. Džiaugiamės, kad buvome naudingi.
Ačiū už Jūsų nuomonę.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.