Neriboti GB naudojantis navigacijos programėle „Waze™“
  • Duomenų kiekis yra neribojamas naudojantis visomis navigacijos programėlės „Waze™“, skirtos išmaniesiems telefonams, funkcijomis ir visais jų papildymais, pvz., siunčiantis naują balsą „Waze™“ komandoms įgarsinti, keliant nuotraukas programėlėje ir pan.
  • Neribotą duomenų kiekį suteikiančios paslaugos galioja tik naudojantis internetu Lietuvos teritorijoje. Keliaujant užsienyje programėlės „Waze™“ išnaudoti duomenys skaičiuojami ir apmokestinami pagal standartinius interneto telefone keliaujant užsienyje tarifus, kuriuos rasite www.bite.lt.
  • Neriboti GB galioja tol, kol turite neišnaudotų mokėjimo plano suteikiamų interneto duomenų arba nustatyta „Išlaidų kontrolės” suma leidžia toliau naudotis internetu už mokėjimo plano aprašyme nurodytą mokestį.
  • Įsitikinkite, kad Jūsų telefone interneto nustatymai yra teisingi. Daugiau apie tai www.bite.lt.
  • Šiai paslaugai galioja sąžiningo naudojimosi paslaugomis taisyklės, kurias rasite www.bite.lt.
  • Dėl nuolatinio vystymosi iš esmės pasikeitus „Waze™“ teikiamoms paslaugoms, jų turiniui arba apimčiai, BITĖ pasilieka teisę atitinkamai peržiūrėti Jums teikiamų neribotų paslaugų sąlygas.
  • Jums atsisakius paslaugos arba jei, pradėję naudotis neribotą duomenų kiekį suteikiančiomis paslaugomis, nuspręstumėte pasikeisti planą į tokį, kuris nesuteikia neribotų GB naudotis navigacijos programėle „Waze™“, ši paslauga Jums automatiškai išsijungs, ir naudojami duomenys bus apmokestinti Jums taikomais standartiniais mobiliojo interneto telefone tarifais.

© 2015 „Google Inc.“ Visos teisės saugomos. „Waze™“ yra „Google“ prekės ženklas.

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?
Taip, ačiū !
Deja, ne.

Pasidalinkite nuomone, kokios informacijos jums nepavyko rasti.

Siųsti
Ačiū už Jūsų nuomonę. Džiaugiamės, kad buvome naudingi.
Ačiū už Jūsų nuomonę.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.