Su „MoQ“ – nemokami ir neriboti GB

Nauji „MoQ“ klientai gaus nemokamus ir neribotus gigabaitus net mėnesiui. Parsisiųskite programėlę į savo išmanųjį ir užsiregistruokite. Jei registracija bus sėkminga, gausite trumpąją žinutę ir dovaną aktyvinsime per 5 d. d. nuo jos. Neriboti GB galios 30 kalendorinių dienų nuo aktyvinimo.

Gaukite papildomą mėnesį!

Atsiskaitykite su „MoQ“ už prekes ar paslaugas bent 5 kartus per kalendorinį mėnesį. Kiekvieno atsiskaitymo vertė turi būti ne mažesnė kaip 1 Eur (pervedimai tarp vartotojų nėra įskaičiuojami).

Jau naudojatės „MoQ“?

Per kalendorinį mėnesį atlikite bent 5 atsiskaitymus, kurių kiekvieno vertė būtų ne mažesnė nei 1 Eur (pervedimai tarp vartotojų nėra įskaičiuojami).

Visais atvejais apie dovaną būsite informuotas SMS žinute, o duomenų paketas bus suteiktas per 5 darbo dienas nuo žinutės gavimo ir galios 30 kalendorinių dienų. Visas akcijos taisykles rasite čia.

Norite naudotis „MoQ“?

„MoQ“ programėlę atsisiųskite iš: 


arba

Svarbu:

 • Akcija galioja nuo 2019 m. birželio 18 d. iki rugpjūčio 31 d. imtinai.
 • Registracija „MoQ“ yra visiškai nemokama.
 • Norėdamas tapti „MoQ“ naudotoju, turite būti pilnametis LR pilietis.
 • Pasiūlymas netaikomas BITĖS verslo klientams.
 • Jei Akcijos metu naudojatės kita galiojančia akcija, suteikiančia neribotus duomenis, ši Akcija nebus taikoma.

Kas yra „MoQ"?

„MoQ“ – tai trijų didžiausių šalies ryšio operatorių sukurta piniginė Jūsų telefone, suteikianti galimybę akimirksniu:

  - atsiskaityti lietuviškose elektroninėse parduotuvėse,
  - mokėti „MoQ“ ženklu pažymėtose prekybos vietose,
  - pervesti pinigų draugams tiesiog išmaniuoju telefonu.
Daugiau informacijos apie „MoQ“ rasite čia.

Kas yra atidėto mokėjimo paslauga?

Atidėtas mokėjimas – tai BITĖS suteiktas pinigų limitas, kurį galite naudoti atsiskaitydami su „MoQ“. Panaudota suma bus įtraukta į Jūsų mėnesio sąskaitą už mobiliojo ryšio paslaugas.

Kas gali naudotis atidėto mokėjimo paslauga?

Jei savo vardu esate pasirašę BITĖS paslaugų teikimo sutartį ir laiku apmokate sąskaitas už mobiliojo ryšio paslaugas, Jūs galite naudotis atidėtu mokėjimu! Atidėto mokėjimo paslauga nesuteikiama išankstinio apmokėjimo paslaugos „Labas“ naudotojams ir įmonės vardu registruotiems abonentams. Daugiau „MoQ“ akcijų www.moq.lt/akcijos.

Kiek kainuoja „MoQ“?

„MoQ“ programėlė ir atidėto mokėjimo paslauga yra nemokama, kaip ir su „MoQ“ atliekami atsiskaitymai ir pinigų pervedimai.

Gaukite iki 30 Eur pirkiniams telefonu

Registruojantis „MoQ“ programėlėje pagal telefono numerį ir jūsų asmens kodą patikrinsime, ar galime ir, jei taip, kokio dydžio atidėto mokėjimo limitą Jums galime suteikti:

  - 10 EUR atidėto mokėjimo limitas suteikiamas, jei esate naujas BITĖS klientas.
  - 30 EUR atidėto mokėjimo limitas suteikiamas, jei laiku apmokėjote 6 paskutinių mėnesių BITĖS paslaugų sąskaitas.

Savo nuožiūra galime keisti limito dydį. Jei vėluojate apmokėti mobiliojo ryšio sąskaitą, limitas nesuteikiamas. Suteikto limito suma kiekvieną mėnesį atsinaujina.

Pasibaigus mėnesiui išnaudota atidėto mokėjimo suma bus įtraukta į jūsų mobiliojo ryšio sąskaitą, neatsižvelgiant į nustatytą kredito limitą.

Pirkite BITĖJE – susigrąžinkite 2 EUR

Jei su „MoQ“ atsiskaitote už BITĖS paslaugas arba apmokate prekes BITĖS salonuose, jums į „MoQ“ sąskaitą grįžta 2 eurai. BITĖS akcijų taisykles rasite čia.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.