Laimės ratas be pralaimėjimo!

Sukite laimės ratą ir gaukite nuolaidą, o užsiregistravę – galimybę laimėti didįjį prizą „iPhone 15 5G 128GB“

BitėBitė
 1. Žaidimo organizatorė: UAB „Bitė Lietuva“, Žemaitės g. 15, Vilnius (toliau – BITĖ), įmonės kodas 110688998. 
 2. Žaidimas vyksta nuo 2023 m. lapkričio 20 d. iki 2023 m. lapkričio 27 d. (imtinai).   
 3. Žaidime gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos teritorijoje gyvenantys ir visišką veiksnumą turintys pilnamečiai fiziniai asmenys. 
 4. Kiekvienas fizinis asmuo šiose taisyklėse numatyta tvarka užsiregistravęs dalyvavimui Žaidime patvirtina, kad su šiomis taisyklėmis susipažino, sutinka su jų sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis.
 5. Žaidime „Laimės ratas“ norintys dalyvauti asmenys turi užsisakyti gauti BITĖS naujienlaiškį savo nurodytu elektroniniu paštu.
 6. Vienas elektroninio pašto adresas gali būti naudojamas tik vieną kartą žaidime. Nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųstas unikalus nuolaidos kodas, kurį laimėtojas galės panaudoti www.bite.lt svetainėje įrangai ar aksesuarams įsigyti. Arba dienos prizo (JBL Tune 230NC TWS; Belaidės ausinės JBL Tune 130NC TWS; Belaidės ausinės Sennheiser HD 350BT; Išmanioji apyrankė Xiaomi Smart Band 7 Pro; Belaidė garso kolonėlė JBL Flip Essential 2; JBL Tuner XL Bluetooth Speaker FM Radio Black; Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Onyx Studio 7) dėl kurio susisieks su laimėtoju BITĖS darbuotojas. Jeigu elektroninis paštas buvo nurodytas neteisingai – sukimą teks pakartoti su teisingu elektroninio pašto adresu.
 7. Žaidimas be pralaimėjimo. Kiekvienas užsiregistravęs dalyvis laimi nuolaidos kodą įrangai ar aksesuarams www.bite.lt įsigyti; arba dienos prizą (vieną iš šių: JBL Tune 230NC TWS; Belaidės ausinės JBL Tune 130NC TWS; Belaidės ausinės Sennheiser HD 350BT; Išmanioji apyrankė Xiaomi Smart Band 7 Pro; Belaidė garso kolonėlė JBL Flip Essential 2; JBL Tuner XL Bluetooth Speaker FM Radio Black; Belaidė garso kolonėlė Harman Kardon Onyx Studio 7)
 8. Laimėti nuolaidos kodai galios iki 2023 m. gruodžio 3 d. (imtinai).  
 9. Žaidimo pabaigoje, kiekvienas Žaidimo dalyvis taip pat gali laimėti pagrindinį prizą - iPhone 15 5G 128GB Black telefoną.
 10. Pasibaigus Žaidimo laikotarpiui, artimiausių 5 (penkių) darbo dienų bėgyje, BITĖS sudaryta 3 (trijų) asmenų komisija iš visų Žaidimo dalyvių atsitiktiniu būdu išrinks 1 (vieną) pagrindinio prizo laimėtoją.
 11. Per 3 (tris) darbo dienas po pagrindinio prizo laimėtojo nustatymo BITĖ:
  1. žaidimo laimėtoją informuos elektroniniu paštu (nurodytu registruojantis Žaidimui);
  2. susitars individualiai su laimėtoju apie pagrindinio Žaidimo prizo perdavimą laimėtojui.
 12. Perduodant ir priimant pagrindinį Žaidimo prizą, laimėtojas BITEI turės patvirtinti savo tapatybę, pateikdamas (i) asmens tapatybės dokumentą, ir pasirašydamas (ii) Žaidimo prizo perdavimo-priėmimo aktą.
 13. Jeigu laimėtoju taptų nepilnametis asmuo, teisės aktų nustatyta tvarka laimėtoją atsiimant prizą turi atstovauti jo teisėti atstovai.
 14. Jeigu pagrindinio prizo laimėtojas per 3 (tris) savaites nuo Žaidimo laimėtojo informavimo dienos nepateikia BITEI reikiamų dokumentų/informacijos, nurodytos Taisyklių 13 punkte, laimėtojas netenka teisės į Žaidimo prizą. Toks prizas lieka BITEI.
 15. Žaidimo metu laimėtas pagrindinis prizas LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymo tvarka yra apmokestinamas. Gyventojų pajamų mokestį, susijusį su Žaidimo dalyvio laimėtu prizu, sumoka ir deklaruoja BITĖ.
 16. Žaidimo prizai į piniginį ekvivalentą ir (ar) kitus prizus (prekes) nekeičiami.
 17. BITĖ pasilieka teisę keisti Žaidimo taisykles, apie pasikeitimus paskelbdama savo interneto svetainėje www.bite.lt.
 18. Reikšmingo šių taisyklių pažeidimo arba nesilaikymo atveju, susiklosčius force majeure aplinkybėms ar dėl kitų pagrįstų priežasčių, BITĖ turi teisę bet kuriuo metu vienašališkai nutraukti žaidimą.
 19. apdamas Žaidimo dalyviu, asmuo patvirtina, kad yra informuotas, kad jo asmens duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas) bus tvarkomi BITĖS, kaip duomenų valdytojo, Žaidimo vykdymo tikslu ir sutarties (sudarytos dėl dalyvavimo Žaidime su BITE šių Taisyklių sąlygomis) vykdymo pagrindu. Vadovaujantis Bendruoju asmens duomenų apsaugos reglamentu, asmuo turi teisę nesutikti su tokiu asmens duomenų tvarkymu, tačiau tokiu atveju, asmuo negalės dalyvauti Žaidime. Asmeniui užsiregistravus Žaidime ir nurodžius elektroninio pašto adresą, BITĖ pagrįstai tokį asmens veiksmą vertins kaip asmens pritarimą tam, kad jo pateikti asmens duomenis būtų tvarkomi aukščiau nurodytu tikslu ir pagrindu.
 20. Žaidimo dalyvis dėl savo asmens duomenų tvarkymo, teisių įgyvendinimo, taikomų saugumo priemonių, bet kokių kitų su duomenų apsauga susijusių klausimų gali kreiptis el. paštu duomenu.apsauga@bite.lt. Daugiau apie Asmens duomenų tvarkymą: https://www.bite.lt/privatumo-politika.
 21. Žaidimo dalyvių duomenys yra saugomi laikantis įstatymuose numatytų terminų, o jiems pasibaigus, nesant kito teisėto asmens duomenų tvarkymo pagrindo, negrįžtamai sunaikinami.
 22. Žaidime negali dalyvauti UAB „Bitė Lietuva“ darbuotojai ir jų šeimos nariai, taip pat kiti asmenys, susiję su žaidimo organizavimu, bei jų šeimų nariai. 
 23. Taisyklių paskelbimo data: 10/31/2023
 

Kaip laimėti:

1

Užsisakykite naujienlaiškį, sukite laimės ratą ir pasinaudokite šansu laimėti nuolaidos kodą apsipirkti bite.lt!

2

Laimėję galėsite vieną kartą panaudoti kodą krepšeliui, kurio suma yra 100 € ir daugiau.

3

Visi, užsisakę naujienlaiškį, automatiškai dalyvauja pagrindinio prizo – „iPhone 15“ – žaidime!


Informacija

1. Žaidimo organizatorė: UAB „Bitė Lietuva“, Žemaitės g. 15, Vilnius (toliau – BITĖ), įmonės kodas 110688998. 
2. Žaidimas vyksta nuo 2024 m. gegužės 14 d. iki 2024 m. gegužės 27 d. (imtinai). 
3. Žaidime gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos teritorijoje gyvenantys ir visišką veiksnumą turintys pilnamečiai fiziniai asmenys. 
4. Žaidime „Laimės ratas“ norintys dalyvauti asmenys turi užsisakyti gauti BITĖS naujienlaiškį savo nurodytu elektroniniu paštu. 
5. Vienas elektroninio pašto adresas gali būti naudojamas tik vieną kartą žaidime. Jeigu elektroninis paštas buvo nurodytas neteisingai ir dėl to nepavyks išsiųsti informacijos apie laimėjimą – žaidimą teks pakartoti su teisingu elektroninio pašto adresu.
6. Žaidimas be pralaimėjimo. Visi, užsisakę naujienlaiškį ir pasukę virtualų žaidimo ratą, gali laimėti nuolaidos kodą įrangai ir / ar aksesuarams www.bite.lt įsigyti:
 • 5% televizoriams ar telefonams, 
 • 10% ausinėms ar garso kolonėlėms, 
 • 15% telefonų dėkliukams,

arba nuolaidos kodą dienos įrenginiui, kurį bus galima įsigyti už 1 Eur www.bite.lt svetainėje:
 • belaidės ausinės Apple AirPods 2, kaina su PVM – 125 Eur; 
 • belaidės ausinės Samsung Galaxy Buds2, kaina su PVM – 149 Eur; 
 • belaidė garso kolonėlė JBL Flip Essential 2, kaina su PVM – 99 Eur;
 • garso kolonėlė JBL GO 3 garso kolonėlė, kaina su PVM – 34 Eur;
 • išmanusis laikrodis Xiaomi Redmi Watch 3 Active, kaina su PVM – 39 Eur;
 • belaidės ausinės JBL Tune 710BT, kaina su PVM – 79 Eur;
 • ausinės JBL Tune 130NC TWS, kaina su PVM – 65 Eur.
Nuolaida dienos įrenginiui gali būti laimėta vieną kartą per dieną. 

7. Pasibaigus žaidimo laikotarpiui, artimiausių 5 (penkių) darbo dienų bėgyje, iš visų žaidimo dalyvių atsitiktiniu būdu pagal pateiktą elektroninio pašto adresą bus išrinktas vienas pagrindinio prizo laimėtojas. 
8. Pagrindinis prizas - išmanusis telefonas iPhone 15 128GB, spalva juoda. Prizo vertė – 1039 Eur (vienas tūkstantis trisdešimt devyni eurai). 
9. Laimėjus nuolaidos kodą įrangai ar aksesuarams įsigyti, nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųstas unikalus nuolaidos kodas, kurį laimėtojas galės panaudoti www.bite.lt svetainėje įrangai ar aksesuarams įsigyti, priklausomai nuo laimėto nuolaidos kodo tipo. 
10. Laimėtą procentinį nuolaidos kodą įrenginiui ar aksesuarui galima panaudoti vieno apsipirkimo metu, kai krepšelio suma yra ne mažesnė negu 100€. 
11. Laimėjus nuolaidos kodą dienos įrenginiui įsigyti už 1 Eur, žaidimo metu nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųstas unikalus nuolaidos kodas, kurį laimėtojas galės panaudoti www.bite.lt svetainėje nurodytam dienos įrenginiui įsigyti už 1 Eur. 
12. Laimėti nuolaidos kodai galios iki 2024 m. birželio 11 d. (imtinai). 
13. Pagrindinio prizo laimėtojui, žaidimo metu nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųstas pranešimas apie laimėjimą.  
14. Perduodant ir priimant pagrindinį žaidimo prizą, laimėtojas turės pasirašyti prizo perdavimo-priėmimo aktą, kurį atsiųsime žaidimo metu nurodytu el. paštu po to, kai gausime iš laimėtojo reikalingus papildomus asmens duomenis. 
15. Per 10 darbo dienų nuo pasirašyto perdavimo-priėmimo akto gavimo, BITĖS komanda susisieks su laimėtoju nurodytu el. paštu ir / arba telefono numeriu dėl prizo išsiuntimo. 
16. Jeigu per nurodytą laiką nepavyktų susisiekti su pagrindinio prizo laimėtoju ar per 7 (septynias) dienas nuo pranešimo apie laimėjimą ar prizo perdavimo-priėmimo akto išsiuntimo dienos, negautume reikalingų duomenų perdavimo-priėmimo akto surašymui, ar pasirašyto akto, laimėtojas netenka teisės į pagrindinį prizą. Toks prizas lieka BITEI. 
17. Žaidimo metu laimėtas pagrindinis prizas yra apmokestinamas LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymo tvarka. Gyventojų pajamų mokestį, susijusį su laimėtu prizu, sumoka ir deklaruoja BITĖ. 
18. Žaidimo prizai į piniginį ekvivalentą ir (ar) kitus prizus (prekes) nekeičiami. 
19. Žaidimo pagrindinis prizas laimėtojams bus išsiųstas per kurjerį laimėtojo nurodytu adresu BITĖS lėšomis.  
20. Žaidimo metu nustatant bei pasiekiant laimėtojus, taip pat kitais su žaidimo organizavimu bei vykdymu susijusiais tikslais bus tvarkomi šie asmens duomenys: registracijos metu pateiktas el. pašto adresas, telefono numeris. Papildomai tvarkomi pagrindinio prizo laimėtojo asmens duomenys: asmens kodas, adresas. Šių duomenų valdytojas yra BITĖ. 
21. Jūsų asmens duomenys, reikalingi prizo pristatymui Jūsų nurodytu adresu, bus perduoti trečiajai šaliai, teikiančiai siuntų pristatymo paslaugas. 
22. Detalesnę informaciją apie Jūsų, kaip asmens duomenų subjekto, teises, teisių įgyvendinimą bei duomenų tvarkymą rasite privatumo politikoje
23. Žaidimo dalyvių duomenys yra saugomi laikantis įstatymuose numatytų terminų, o jiems pasibaigus, nesant kito teisėto asmens duomenų tvarkymo pagrindo, negrįžtamai sunaikinami. 
24. BITĖ pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles, apie pasikeitimus paskelbdama savo interneto svetainėje www.bite.lt
25. Reikšmingo šių taisyklių pažeidimo arba nesilaikymo atveju, susiklosčius force majeure aplinkybėms ar dėl kitų pagrįstų priežasčių, BITĖ turi teisę bet kuriuo metu vienašališkai nutraukti žaidimą. 
26. Žaidime negali dalyvauti UAB „Bitė Lietuva“ darbuotojai ir jų šeimos nariai, taip pat kiti asmenys, susiję su žaidimo organizavimu, bei jų šeimų nariai. 
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: