• Nemokamas
  pristatymas
LABAS
JBL

FLIP 5 belaidė garso kolonėlė

Blue

JBL FLIP 5 belaidė garso kolonėlė

1 / 2
LABAS
JBL

FLIP 5 belaidė garso kolonėlė

Blue

 • Mokant iš karto

  129,00 €

  89,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

JBL

FLIP 5 belaidė garso kolonėlė Blue: Apžvalga

 

BITĖS Profo apžvalga

 • Sodrus ir kokybiškas garsas.
 • Belaidė. Neškitės su savimi ir klausykitės muzikos kad ir kur būtumėte.
 • Atspari vandeniui, korpusas pagamintas iš tvirtų medžiagų.
 • Palaiko „JBL PartyBoost“: junkite kelias garso kolonėles į vieną sistemą ir išgaukite dar įspūdingesnį garsą.
 • Iki 12 valandų laikanti baterija.
 
 JBL FLIP 5 belaidė garso kolonėlė | BITĖ
Jeigu garso kolonėlė „JBL Flip 5“ būtų žmogus, tai būtų aktyvi, nemėgstanti suvaržymų ir, be abejo, neįsivaizduojanti savęs be muzikos asmenybė. Jaučiate lyg kalbėtume apie Jus? Tuomet šis įrenginys bus puikus pasirinkimas, jei norite, kad mėgiama muzika Jus lydėtų kad ir kur būtumėte. Nesvarbu, ar išsiruošėte į baidarių žygį ar keliaujate kalnų takeliais, šis kompaktiškas įrenginys skleis sodrius, bosų kupinus garsus. Ne be reikalo ši JBL garso kolonėlė pavadinta „Flip“ (liet. apversti): ji veikia vienodai gerai padėta tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

Be to, ši belaidė garso kolonėlė pasižymi tvirtu korpusu ir yra atspari vandeniui. Na, o jei vis dėlto pritrūko garso, galima sujungti kelias „JBL PartyBoost“ funkcionalumą palaikančias JBL garso kolonėles į vieną sistemą ir mėgausitės dar įspūdingesniu garsu.
 
Kompaktiškas dizainas, sodrus garsas. Kompaktiškų išmatavimų garso kolonėlę „JBL Flip 5” patogu laikyti rankoje, tad ją be rūpesčių nusinešite bet kur, kur reikia geros nuotaikos ir muzikos. Palyginti nedidelių išmatavimų įrenginys skleidžia išties galingą ir kokybišką garsą, kurį užtikrina JBL ištobulintos technologijos.
 
12 valandų laikanti baterija. Visiškai įkrovus bateriją belaidė garso kolonėlė „JBL Flip 5“ be pauzės gali veikti iki 12 valandų. Mėgaukitės muzika kad ir visą dieną.
 
Tvirta ir atspari vandeniui. Ruošiatės plaukti baidarėmis? Puiku. Vakarėlis paplūdimyje? Dar geriau! Drąsiai imcite su savimi belaidę garso kolonėlę „JBL Flip 5“. Jai suteiktas IPX7 atsparumo aplinkos veiksniams sertifikatas, todėl šiam įrenginiui nebaisus nei drėgnas oras, nei liūtis. Gamintojo teigimu, jai nieko neatsitiktų net trumpam įkritus į vandenį. Ši garso kolonėlė ištvers visus nuotykius ir keliones - jos korpusas pagamintas iš patvarių medžiagų ir yra itin tvirtas.
 
Junkite kelias garso kolonėles – daugiau garso. Belaidė garso kolonėlė „JBL Flip 5“ palaiko „PartyBoost“ funkcionalumą, leidžiantį per „Bluetooth“ ryšį sujungti kelias šį funkcionalumą palaikančias „JBL“ garso kolonėles į vieną sistemą. Daugiau įrenginių – dar įspūdingesnis garsas.
 
* Belaidė garso kolonėlė „JBL Flip 5“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti visas jos galimybes, būtina turėti išmanųjį įrenginį, palaikantį belaidį „Bluetooth“ ryšį.

JBL

FLIP 5 belaidė garso kolonėlė Blue: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys181 mm x 69 mm x 74 mm
Svoris (g)540
Atsparumas vandeniuiIPX7 waterproof

Baterija

Integruota baterijaTaip
Baterijos talpa (mAh)4800
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis)12

Garsas

Garsas >80dB
Garsiakalbių galingumas20 W

Duomenų perdavimas

3,5 mm audio jungtisNe
Bluetooth4.2
USB jungtisUSB Type-C

Kita

Pakuotės turinysKolonėlė, Type C USB krovimo kabelis, paleidimo instrukcija, saugumo instrukcija, garantinis talonas
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: